TENCEREDE HANGİ MARKA TERCİH EDİLMELİ

ismimuamma

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2020
20
4
25
Kızlaaaaar çeyiz diziyorum çok heyecanlı ama kafam çok karışık emsandan sırf görüntüsü için granit tencere seti aldım ilk almaya başladığımda.kullanışlı olur mu bilmiyorum sapları da metal.sonradan çeliklerin daha kullanışlı olacağını düşündüm ama araştırıp almak istiyorum.Çelik tencerede en iyi marka nedir sizce ne almalı
Bir de kek kalıplarını da sorayım konu açmışken hangi materyal den alayım ve marka ne olsun varsa kullandım güzel dediğiniz bekliyorumm ❤️❤️
Emsandan aldığım seti de ekliyim merak eden olursa🤩

Eklentiler

• E633D597-2340-4163-B2BF-2458E1E1DFA5.png
    E633D597-2340-4163-B2BF-2458E1E1DFA5.png
    305,2 KB · Görüntüleme: 141
Canım bende hepsinden var ama asıl tencere takımım emsan ve çok memnunum.. Onun haricinde ay yıldız tavsiye etmiş arkadaşım o da çok kaliteli Karaca'nın da var kaliteli ürünleri.. Ama tavsiyem metal saplı olmamasından yana..tutamıyorsun sapını öyle olunca demliğim metal saplı emsan hiç sevmiyorum mesela.. Ama görüntüsü için sineye çekiyorum kibar duruyorlar 😊

Tabanı kalın olsun, sapları metal olmasın, kapağı cam olmasın. Çelik tencerede dikkat ettiğim hususlar bunlar.

Canım bende hepsinden var ama asıl tencere takımım emsan ve çok memnunum.. Onun haricinde ay yıldız tavsiye etmiş arkadaşım o da çok kaliteli Karaca'nın da var kaliteli ürünleri.. Ama tavsiyem metal saplı olmamasından yana..tutamıyorsun sapını öyle olunca demliğim metal saplı emsan hiç sevmiyorum mesela.. Ama görüntüsü için sineye çekiyorum kibar duruyorlar 😊
Aynen öyle bende şekilciyim ama günlük kullanacaklarımı metal almayacagım ar yıldızın metal galiba hep

Aslında metal sap daha uzun ömürlü oluyor, plastikler yanıyor kötü oluyor çirkin duruyor bir süre sonra
bazı metal saplar çok fazla ısınmıyor, öyle olanları tercih edebilirsiniz

Çeyizime aldığım ve 3 senedir hala kullanabildiğim tek set aryıldız markasına ait.
Diğerleri çöp oldu, bez falan kaynatıyorum.

X