TENCEREDE HANGİ MARKA TERCİH EDİLMELİ

Kızlaaaaar çeyiz diziyorum çok heyecanlı ama kafam çok karışık emsandan sırf görüntüsü için granit tencere seti aldım ilk almaya başladığımda.kullanışlı olur mu bilmiyorum sapları da metal.sonradan çeliklerin daha kullanışlı olacağını düşündüm ama araştırıp almak istiyorum.Çelik tencerede en iyi marka nedir sizce ne almalı
Bir de kek kalıplarını da sorayım konu açmışken hangi materyal den alayım ve marka ne olsun varsa kullandım güzel dediğiniz bekliyorumm ❤❤
Emsandan aldığım seti de ekliyim merak eden olursa🤩
Merhabaa :) ben de tencere arayışındayım ama sana tavsiyem granit tencere alma. En kalitelisinin bile bir ömrü var, ve sağlıksız olduğu söyleniyor. İki farklı tencere çeşidi (çelik-granit) aşırı yer kaplıyor ve gereksiz bence. Eğer illa ben pilavı vs çelikte yapamam diyorsan bir tane karnıyarık tenceresi alabilirsin tekli.
Karacanın tüm tencerelerinden uzak dur hiçkimse memnun değil. Çelik tencere için de ben aryıldız ya da zwilling düşünüyorum. Aryıldız türk markası ve yılların markasıymış. Büyük ihtimal aryıldız alırım. Hayırlı olsun şimdiden ❤

Merhabaa :) ben de tencere arayışındayım ama sana tavsiyem granit tencere alma. En kalitelisinin bile bir ömrü var, ve sağlıksız olduğu söyleniyor. İki farklı tencere çeşidi (çelik-granit) aşırı yer kaplıyor ve gereksiz bence. Eğer illa ben pilavı vs çelikte yapamam diyorsan bir tane karnıyarık tenceresi alabilirsin tekli.
Karacanın tüm tencerelerinden uzak dur hiçkimse memnun değil. Çelik tencere için de ben aryıldız ya da zwilling düşünüyorum. Aryıldız türk markası ve yılların markasıymış. Büyük ihtimal aryıldız alırım. Hayırlı olsun şimdiden ❤
Çok mantıklı çok yer kaplayacak iki set tekli alayım peki önderliğiniz var mı içlerinden iki veya üç tane boy boy tekli ar yıldız düşünüyorum şuan

Çok mantıklı çok yer kaplayacak iki set tekli alayım peki önderliğiniz var mı içlerinden iki veya üç tane boy boy tekli ar yıldız düşünüyorum şuan
Aryıldız'ın Lilyum Prestige ve Vento Prestige serisini çok beğeniyorum ben. Kendiliğinden süzgeçli bir tencere. Eğer çok tencere ihtiyaciniz yoksa tekli de alabilirsiniz ama Vento Prestige seti 8 parça, yani 4 tencere. İçinde pilav tenceresi de var o size gayet yeterli olur bence. Hem set olduğu için avantajli da olur.

Merhabalar. bazı uygulamalarda karacanın az defolu ürünleri satılıyor.bunlardan alıp kullanan oldumu. fabrıka satış magazaları nerde bilen varmıdır. satan kişi söylemedi:KK43: oda bı aracıdan alıyormuş haftanın 2 günü satış oluyormuş. bunun gibi serisonu defolu satısı olan yerlerı bılen yazar mı.teşekkürler şimdiden:KK49:

İstanbuldaysanız sultanbeylide gülsanın fabrika satış mağazası var, hem defolu hem normal ürünler satılıyor

maalesef ben karacadan aldığım hiçbir üründen memnun değilim bu yüzden tavsiye etmiyorum. çelik tencerede korkmaz da çok iyidir steama serisi özellikle buna bakabilirsin. kek kalıplarında da döküm kalıplara bakabilirsin her marka çıkarıyor artık. Thermoad markasının yorumları da çok güzel ancak ben kullanmadım🤗 kolay gelsin bunlar güzel telaşlar💕

X