Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazi - Dengeli midir ? Yoksa Dengesiz mi ?

nlm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2009
76
1
çoğu insan terazilerin dengesiz olduğunu söyler.ama bana göre terazinin asıl amacı dengeyi sağlamaktır.oyüzden terazinin bulunduğu yerde denge de vardır diyorum.hadi siz söyleyin dengelimiiyiz dengesiz mi ?hihoyyythihoyyyt

terazi her yerde denge oluşturmaya çalışır çünkü denge ister hep...ama iş kendisine gelince çok değişken ruh hallerine girer ve bu da karşısındaki insanlar tarafından dengesiz olarak algılanmasına neden olur..

mesela benim de bi anım bi anıma uymaz...ağlarken gülerim gülerken ağlarım...anlık ruh hallerim vardır...

Terazi burcu ,tam bir DENGE delisidir,herşey dengeli,mükemmel,kusursuz olsun isteriz..
Hatta bu obsesizme kadar gidebilir..
Yanlış ve ya kusurlar çok çabuk canımızı sıkar bu nedenle de haleti ruhiyemiz çabucak değişir..
Son dereve vericidir terazi burcu,etrafındakilere daima birşeyler katmak ister,duruşu belli ve sağlamdır lakin HAKSIZLIĞA asla tahammul edemezler,edemeyiz...
Damarına basılan nokta budur..
o an herşeyi silip atabilirler ,en kötü tarafımız da bu sanırım..
Denge kuracağım diye kendilerinden çok ödün verirler,özveride bulunurlar bu yüzden ruhsal veya bedensel rahatsızlıkları olması mümkündür.

ewet ya annem bana ne kadar dengesizsin sen kızımda dese benim ne kadar bi anı bir anıma uymasa ben dengeli olduğuma inanıyorum çünkü haksızlığa gelemem bu konuda feci takıntılıyım ve daha bir sürü şey inanmıyorum yani:KK70:

ben de tam bir teraziyim dengeyi tutturcam diye dengesiz oluyorum
bütün özelliklerini taşıyorum ve burcumu çok seviyorum

Terazi burcu ,tam bir DENGE delisidir,herşey dengeli,mükemmel,kusursuz olsun isteriz..
Hatta bu obsesizme kadar gidebilir..
Yanlış ve ya kusurlar çok çabuk canımızı sıkar bu nedenle de haleti ruhiyemiz çabucak değişir..
Son dereve vericidir terazi burcu,etrafındakilere daima birşeyler katmak ister,duruşu belli ve sağlamdır lakin HAKSIZLIĞA asla tahammul edemezler,edemeyiz...
Damarına basılan nokta budur..
o an herşeyi silip atabilirler ,en kötü tarafımız da bu sanırım..
Denge kuracağım diye kendilerinden çok ödün verirler,özveride bulunurlar bu yüzden ruhsal veya bedensel rahatsızlıkları olması mümkündür.

çok haklısın bunların hepsi bende var valla kızhihoyyyt

biz teraziyi neden kullanırız dengelemek için bende o yuzden terazilerin dengesiz olduklarını düşünmüyorum ama ikizler için aynı şeyi söyleyemicem:)

alkisalkisalkis
terazi her yerde denge oluşturmaya çalışır çünkü denge ister hep...ama iş kendisine gelince çok değişken ruh hallerine girer ve bu da karşısındaki insanlar tarafından dengesiz olarak algılanmasına neden olur..

mesela benim de bi anım bi anıma uymaz...ağlarken gülerim gülerken ağlarım...anlık ruh hallerim vardır...
ben koyu bi terazi olarak çok dengesizim ayol.çok sinirleniyorum ya da çok mutlu oluyorum.orta yok yani.sadece adalet duygumda anormal denge tutururum.illa herşey adil olacak.tanımadığım bi insan bile olsa hakkı yenilmicek.işte sadece bunda var dengem.başka hiçbişeyde yok.dengesizim dengesiz:nazar:buyrunnnnnnnnn

valla o anki duruma göre degişir bi de dengeden anlatılmak istenen ne örnek verirsek titizim herşey yerli yerinde olmalı dagınıklıgı sevmem ,haksızlıga gelemem,kendime bakmayı çok severim bu konuda çok takıntılıyım bendeki en büyük sorun çok konuşuyorum dengeyi burda kaçırıyorum umarım cevremkiler bundan rahatsız olmuyordur oluyorlarsa haklarını helal etsinler ne diyim..:KK70:

bence dengeyi sağlamaya yada korumaya çalışırken dengesizliğede neden olabiliyor...ben inişli çıkışlıyım biraz.bir anım diğerine uymaz..

bende bi teraziyim bütün bu anlattıklarınız beni tarif ediyo kızlarolumunekankayizsmile..
haksızlıga hiç gelemem
dagınık ortamdan nefret ederim
güzel şeyleri çok severim ve bence terazi burçları çok zevkli olurlar giyiminden hayat tarzına kadar buna bi çok terazide şahit oldumlülülülülülü

bence terazi burcunun dengesiz diye bilinmesi hassaslığından ve mükemmelliyetçiliğinden kaynaklanıyor.

Çok adaletliyimdir ama dengesizlik de hat safhada. Böyle ilginç bişeyim işte:) zemuszemus

X