Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazi - Dengeli midir ? Yoksa Dengesiz mi ?

ben dengesizlerdenim sanırım:KK70:
yani değişirim sürekli yerine ve mekanına göre aslında bi dengesizlik değil yerine göre değişildiği için dengeyi sağlamaktır dimi:KK70:

o biraz psikoloji ye bağlı,,zaten psikolojisi bozulan herkes dengesizleşir diyorum..:KK37:

yok ya ben katılmıyorum dengesiz terazi diyemeyiz değişken ruh haline sahibiz.asıl dengesiz burç ikizler

terazı ilişkide denqeyi saqlamaya çalıştıqı ıçın karşıdaki kişi onu denqesiz zanneder hepsi bu :)

valla ben dengesizim..
terazi burcuyum ve dengesiz biriyim..
Aniden parlayabiliyorum aniden dinginleşebiliyorum..
eee çok dengeli olsam dengeli burçda bi çocuk çıkardı benden diyorum..
Oğlum ikizler burcu:KK1:

terazi su gibi girdiği her kabın şeklini kolayca alabilen, uyum konusunda harikalar yaratan, dengesi arada şaşabilen ama kendini çabuk toparlayan muhteşem bi burçtur :KK70:

Dengesiz denirde en dengeli burçtur dengeyi sağlamayı iyi bilir arada bir dengeleri şaşsada :)

Terazi çok denge veriyor insana..Adalet duygusu gerçekten fazla gelişkin oluyor....Benim yükselenim terazi ve özelliklerini daha fazla almışım kendi burcumdan...Burcumu sorarsanız da ikizler:) :KK1: Dengesizliğimi burcuma yoruyorum:)) Ama terazi çok zevk sahibi sanata düşkün ince bi ruh veriyor kişiye...Ben çook memnunum terazi yükselenim olduğu için...Denge veriyor ve dengeleri sağlamak için insan ruh sağlığını kaybedebiliyor bazen :KK1:

Bende kararsızlık çok var. Bu kararsızlıkda dengeyi tam oluşturmaya çalışmaktan çıkıyor .

her daim her yerde dengeyi oluşturup içinde fena dengesiz ruh halleri yaşayan kişiye koşup sarılın.O bir terazidir.

Asiri dengesiz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim eşim dengesiz diyemem ama çok kararsız bir kişiliktir
ayrıca çok pimpiriklidir

Dengesizliktendir o :)

Bence dengeli olmaya çalışan bir dengesizdir. ^,^

X