Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazi erkeği-Başak kadını

demsun

Guru
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2012
2.088
3.643
Bu birlikteliği yaşayan,tecrübe edinmiş olan var mı? uyum var mı?

bir başak kadını olarak hayatımın en büyük darbesini terazi erkeğinden yedim..

uyum pek yoktu ama çok aşıktım..

yine de şimdi duysam terazi erkeği aman uzak dur diyorum..

ben bir başak kadını olarak terazi erkeğiyle evliyim.ve ona aşığım: )

maşallah canım nazar değmesin Allah daim etsin mutluluğunuzu. Nasıl peki zor yönleri
vardır illa ki,sevmediğin sevdiğin huyları neler eşinin?

bir başak kadını olarak hayatımın en büyük darbesini terazi erkeğinden yedim..

uyum pek yoktu ama çok aşıktım..

yine de şimdi duysam terazi erkeği aman uzak dur diyorum..

neden hiras ,sevmediğin huyları neydi mesela?

benimde yeni başladı ilişkim teraziyle..hepsimi böyle bilemem ama hiç terazi dengesi yok..ne yaptığı işten emin ne yaşadığı hayattan.karar ve istikrar yok sanırım..ama bişey kesin,tartışmaya gireceğini sezdiğinde oradan ayrılır hemen.ve ilgi çekmeyi beğenilmeyide seviyolar.

bende teraziyle evliyim hiç tartışmayı kavga etmeyi sevmez 4 yıllık evliyim bir kere ağız tadıyla tartışamadım kendisiyle:KK1: hemen tatlıya bağlar herşeyi, mecburen sende kızamıyosun tabi

benimde yeni başladı ilişkim teraziyle..hepsimi böyle bilemem ama hiç terazi dengesi yok..ne yaptığı işten emin ne yaşadığı hayattan.karar ve istikrar yok sanırım..ama bişey kesin,tartışmaya gireceğini sezdiğinde oradan ayrılır hemen.ve ilgi çekmeyi beğenilmeyide seviyolar.

evet tanığım terazi de böyle aynen.dengeli derler teraziye bence dengesizler. tıpkı ikizler gibi.

bende teraziyle evliyim hiç tartışmayı kavga etmeyi sevmez 4 yıllık evliyim bir kere ağız tadıyla tartışamadım kendisiyle:KK1: hemen tatlıya bağlar herşeyi, mecburen sende kızamıyosun tabi

ağız tadıyla tartışamadın he :))) başaklar da çabuk parlar. ben öyleyim esip gürlerim birden :)

benimde burcum başak sevgilim terazi :)
-cok sempatikler karsısına gecçip bagırıp esip gürleyemiyorsun bakışıyla bile yumusatır insanı

-cok dürüsttür sevmiyorsa kibarca söyler kimseyi kıramaz

-ailesine düşkündür anne baba kardes arkadas falan çok önemlidir bir terazi için hele arkadasları aman aman bazen size bile tercih edebilir arkadaslarını :)

-kıskanç değildir giyiminize falan karısıp bunatmaz yeterki palyanço gibi olmayı

-güz<elliği ve cilve sever

-çok romantiktir evlenip mutlu olma hayalleri vardır
-kimseye hayır diyemez bu yüzden bazen kazık yer

-kesinklikle dedikodu yapmazlar :))) işte ne biliyim benim terazimm böyle

benimde burcum başak sevgilim terazi :)
-cok sempatikler karsısına gecçip bagırıp esip gürleyemiyorsun bakışıyla bile yumusatır insanı

-cok dürüsttür sevmiyorsa kibarca söyler kimseyi kıramaz

-ailesine düşkündür anne baba kardes arkadas falan çok önemlidir bir terazi için hele arkadasları aman aman bazen size bile tercih edebilir arkadaslarını :)

-kıskanç değildir giyiminize falan karısıp bunatmaz yeterki palyanço gibi olmayı

-güz<elliği ve cilve sever

-çok romantiktir evlenip mutlu olma hayalleri vardır
-kimseye hayır diyemez bu yüzden bazen kazık yer

-kesinklikle dedikodu yapmazlar :))) işte ne biliyim benim terazimm böyle

yazılanlar çok tanıdık geldi :) ama bizim henüz başlamış bir ilişkimiz yok :KK43:

yazılanlar çok tanıdık geldi :) ama bizim henüz başlamış bir ilişkimiz yok :KK43:

canım eğer ilişkiniz başlamadıysa ve sana karsı ilgisi varsa cok beklemez bir an önce olsun bitsin deyip teklif edecektir kendini hemen teslim etme biraz peşinden koşturunca daha da tatlı oluyorlar her istediğini yapıyorlar :)))))

X