Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazi ile Yengeç

aynen Venus arkadaşımın dediklerine harfiyen katılıyorum..:) tecrübeyle sabittir....:)

ben yengecim bugüne kadar hiç terazi sevgilim fln olmadı ama bu söylediklerinizden sonra intihar edesim geldi ne onlar öyle... senağlama

biz o kadar kötü değiliz yapmayın lütfen. :eek:

kıskancız evet (ve ben şahsen bu özelliğimi çok seviyorum), yerine göre her insanda olacağı kadar bencil, sevdiğimiz kişileri hemen sahipleniyoruz onlarıda kabuğumuz içine alıp kötülüklerden korumaya çalışıyoruz, bi bakmışsınız melek gibiyiz bi bakmışsınız şeytanın önde gideni yani bir anımız bir anımıza uymaz bizi anlamak zordur her zmn. :1closedeyes:

bir imadan türlü türlü şeyler çıkartır sinirleniriz, hemde çok çabuk sinirleniriz ama sonra hemencecik üzülür affettirmeye çalışırız kendimizi.

aşkta en büyük beklentimiz güven ve ilgidir(en azından benim için öyle) :asigim:

çok inatçıyızdır (keçi inadı) :dilcikar:

ama sevmişsek her şeyi silip atabiliriz. öncelikle romatiğiz, sezgilerimiz kuvvetli canınız sıkkınsa bi şey olmuşsa hemencecik anlarız. :teselli:

ayrıca en analık babalık içgüdüsü kuvvetli burç yengeçlerdir süper bir eş olabilir,
çocukları çok sever, yemeklere fln bayılır mutfakta güzel zmn geçirebilirsiniz eşinizle. cokacimcoook

ince ruhludur...

yani bi bayan daha ne ister ki? fisfisfis

yengeç sevgilisi olan teraziler onların kıymetini bilin derim ben.

annelerine babalarına laf etmeyin, bir de sizi korumaya çalışırlarsa kıskançlık yaparlarsa bişey demeyin çünkü kıskançlıkları sevdiklerini gösterir. şutarafagitti ve sevdiklerine karşı umarsız kalamazlar... yerimseniben

[Ivalla benim esim terazi ve ayni anlatilan gibi disari cok merakli ne varsa disarda otur oturdugun yerde bende yengecim bu ara ve aslinda böyle burca felan inanmazdim ama simdi bunu okuyunca dedim biri bizi anlatiyo :))[/I][/B]

yaa kızlar benim sevgilimde yengeç..çok duygasal,kıskanç ve alıngan..ayhh bide ağlamazmı.her yerde çeşmelerini açması beni öldürüyo.pasif kırılgan gibi görünselerde,o zayıflığın arkasında gerektiğinde kabalaşan,umursuzlaşan insan var!!! aman dikkat kızlar..ona 2 çift güzel söz,bide öpücük veriyorum anca alıyorum gönlünü..bu yengeç erkekleri ço zorr çoooook..

yapmayın kızlar o kadarda kötülemeyin yengeç burcunu (kendim yengecim ya:KK70:),her burcun iyi ve kötü yönleri var kimse dört dörtlük değilki:)ben yengeç burcuyum eşim terazi ama 21 yıldır mutlu bir evliliğimiz var :)

offff offfff heralde ıcınızde en bahtsız bedevı benim kızlar eski eşim yengeç burcuydu 7 sene evli kaldık olmadı anlaşamadık tam iyi anlasıyoruz derken bır noktada cakısıp kalıyorduk olmadı olmadı olmadı :KK74: haaaa birde aldatıldım hemde bırdefa degıl bırcok defa :84: neyse olmadı ayrıldık..... aradan 5 sene gecti şuan yeni birisiyle beraberim ve oda yengeç ikisi arasında kıyaslama yapıyorum da :) cooookkk fark var hemde cook şuanki sevgilim beni gerçekten seviyor yanı enazından ben oyle zannedıyorum çünkü her yaptıgım seyden haberdar olmak istiyor telefon devamlı kulagımda rapor vermekten gına geldi :KK52: demekki gercekten seven yengecler bu tavırları sergiliyor eski eşimde yengecti fakat evde oturma huyu hariç diğer huyları hiç pekişmiyor :44: şimdiki sevgilim herşeyi en ince ayrıntısına kadar inceler çok kıskanç accayip romantik :KK71: bende şaşırdım acaba hangisi :KK75:gerçek yengeç şimdi sizler böyle yazınca bende bıraz tırstım acıkcası :KK55:

benim eşimde yengeç ve bir yengeçin tüm özelliklerine sahip:) e bende terazinin bütün özelliklerine sahibim:))))
zıtların mükemmel uyumuyuz biz:) ben ona aşığım başkasıyla olsam bukadar olmazdım sanırm:KK70:

Son düzenleme:
benim eşimde yengeç ve bir yengeçin tüm özelliklerine sahip:) e bende terazinin bütün özelliklerine sahibim:))))
zıtların mükemmel uyumuyuz biz:) ben ona aşığım başkasıyla olsam bukadar olmazdım sanırm:KK70:

benimde sevgilim yengeç,aynen katılıyorum canımm dediklerineeee :KK69:
(her ne kadar bazen gercekten dayanılmaz olsalardaa :))) :109: : )

Sevgilim yengeç ben terazi... Bi pürüz yaşamıyoruz kıskançlıkları var ama bende kıskancım ayrıca sadece biraz rahat bi tip buda beni deli ediyo arada o kadar :KK53:
Yoksa pek iyi anlaşırız meleğimle :nazar:

bn yengeç burçlarıyla anlaşamam ama sevglim yengeç burcu çok zıttız inaççıyızz kavgalarımız çok çekilmeli ne o alttan alır ne bn ama yengeç insanlarısevdikleri zamn çok sahiplernirler ve bağlanırlar ciddi düşünürler ilişkilerinde . terazide eş ilişkilerin burcudur tek eşlidir o yönden yengeç burcu insanı ile birlikte olabilrler birde bizde şu var o çok anaç ruhlu bnde çok çoçuksuyumm bu yöndende uyumluyuz yani nekadr zıt inatçı olsakta bizi bağlayan bişeyler var

çok çok zor incecik bir ipe bağlı ....teraziler yengeçle sevgili olun evlenmeyin yoksa iki tane kaynananız olur ...hiç bir konuda ortayı bulamazsınız bide üstüne çocuk yaptıysanız ben salak gibi debelenip durursunuz...:KK43:

bir teraziyle yengecin mutlu huzurlu ilişki yasaması neredeyse imkansızdır. Terazi yengecin o alınganlıklarını bencilliklerini asla cekemez yengec te terazinin sosyalliğini kaldıramaz hatta bu ikisi birbirine aşık da olamaz sadece severler bi yere kadar birbirlerini idare ederler ama sonları olamaz

Valla eşim yengeç ben terazi mutlu 5 senelik iliki sonrası evlendik 2 senelik evliyim kızım var ence mükembel bir adam ailesie düşkün bi yalnş olmasn kızlar😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Amannnn bana uymayan tek burc...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X