Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazi ile Yengeç

Gulpare

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
791
9
Bu ilişkiye girmeden iyi düşünmelisiniz. Tabii ki çok uğraşırsanız yürütebilirsiniz ama o kadar farklısınız ki orta noktayı bulmanız imkansız gibi bir şey.

Yengeç burcu evinde oturmayı sever, siz ise mümkün olduğu kadar çok dışarı çıkmak istersiniz. Siz yeni insanlarla tanışmak, yeni deneyimler edinmek isterken o bütün bunların vakit kaybı olduğunu düşünmektedir. Yengeç insanının evcimenliği sizi çıldırtabilir. Bir çok Yengeç ev hayatının eski zamanlardaki gibi olması gerektiğine inanır. İlişkinizin başında bunu fark etmeyebilirsiniz. İkinizde sıcak bir yuva istersiniz ama siz evde arkadaşlarınızı ağırlamak istersiniz, Yengeç burcu ise akrabalarını.

Siz analitik, iletişimci, entelektüel hava elementisiniz, Yengeç ise duygusal, romantik ve hassas su elementidir. Bu kulağa hoş gibi gelse de siz Yengeç burcunun sürekli değişen duygularını anlaşılmaz bulacaksınız. Ancak bir Balık yada Akrep burcu onun duygularını anlayacak sabır ve sezgiye sahiptir. Sizin ise sabrınız ve ilginiz kısa sürede tükenecektir.

Yatakta ise Yengeç sizi ilgisi ve romantizmi ile şımartacaktır. Başta bu harika olacaktır ama zamanla Yengeç sizi sahiplenmeye kalkışacak ve kıskançlaşacaktır. Her gün ne yaptığınızı detayları ile anlatmanızı bile isteyebilir. Onun neden daha mantıklı olamadığını ve sizi kendi halinize bırakmadığını merak ederken, o ise sizin neden daha duygusal ve sevecen olmadığınızı merak edecektir.

Eğer Yengeç burcuna aşıksanız umudunuzu kesmeyin, yıldız haritanızda uyumlu başka gezegenler olabilir. Burçlarınız uyumlu olmasa bile unutmayın ki astroloji kader değildir. Eğer birini çok seviyorsanız hiç bir engel aşılamayacak kadar büyük değildir

benim sevgilim yengeç ya bazen çok alıngan oluyo ya ama ben seviyorum onu ya herşey halloluyo bir çekilde ya

benim sevgilim yengeç ya bazen çok alıngan oluyo ya ama ben seviyorum onu ya herşey halloluyo bir çekilde ya

Canım benim sevgilim de yengeç o da çok alıngan herşeyi yanlış anlıyo.doğrusunu anlatana kadar canım çıkıyor walla:bbo:

aynen ya babydilay bazen kızıyorum aman nasıl anlarsan öyle anla diyorum bir de çok kıskançççç :KK43:(

Hayatınız kararmasın diye..

Şu güzel yaşamı, sürekli sizi eleştirerek, sizin özgüveninizi yiritmenize sebep olmasın diye... (buna sebep çoğunlukla kendilerine olan güvensizlikleridir)

--İlk zamanlar çok güzeldir... feci eğlenceli tiplerdir """"""köprüyü geçene kadar"""""

--Bencildirler.. Egoisttirler... Sürekli onaylanmak isterler....

--Her yaptıkları hatayı size bir güzel mal etmeyi, kendileri sütten çıkmış ak kaşık gibi kenarda durup seyretmeyi iyi becerirler...

--Umursamazdırlar.... Siz orada acınızdan ölün, yine de dönüp arkalarını horul horul uyurlar...

--Kendileri mutsuzsa, etrafa da mutsuzluk verirler...

--Bütün programları onlar yaparlar.... siz de uymak zorunda kalırsınız... Uymazsanız kıyamet kopar.... Sizin programınız mı????? Ne gerek var...:uhm:

--Akşam yatar güle oynaya... Sabah beş karış suratla kalkarlar.. Neye uğradığınızı şaşırırsınız...

Yanlışlıkla gönder butonuna tıklamışım.. devam ediyorum

--Terazi kadını kendine güvenlidir....Herşeyi mantık çerçevesine oturtmak ister, mantık ve duygu aynı anda işler terazilerde... Her açıdan karşısındakinin anlattıklarını anlamaya çalışır... Konuşarak çözülemeyecek bir sorun yoktur Terazilerde.... Uyumludur, anlayışlıdır, hoşgörülüdür, adaletlidir...

İşte.... bu uyumu, anlayışı, hoşgörüyü, ve adaleti Yengeç erkeklerine de göstermeye çabalarken, Bi de bakmışsınız, hayat geçmiş....

Kaçın.. bi an önce kurtulun yengeç erkeklerinden....

Kendileri mutsuzsa, etrafa da mutsuzluk verirler...
Her yaptıkları hatayı size bir güzel mal etmeyi, kendileri sütten çıkmış ak kaşık gibi kenarda durup seyretmeyi iyi becerirler.

benim sevgilimdede bu iki özellik var ama diğerleri yok.... bunlar beni bazen çok üzse de onu yıne de seviyorum ve böyle kabul ediyorummm

aynen ya babydilay bazen kızıyorum aman nasıl anlarsan öyle anla diyorum bir de çok kıskançççç :KK43:(
Acaba tüm yengeçler mi çok alıngan ve kıskanç oluyolar acaba ha bir de ana kuzusuÇok üzgünüm çoook

galiba cicim ya hem alıngan hem de kıskanç ama benim ki ana kuzusu değil aile kuzusu :roflol:

sevgilim yengeç ve cidden ayrıntıya çok takılıyor:s
sevdiğim için bu olumsuz özelliğni önemsememeye çalışıyorum fakat denildiği gibi çok farklı yapılara sahibiz.

astrolojı haklı benim sevgılım yengeçti bende terazi olmadı ayrıldık ...

Terazi ve yengeç burçları gerçekten çok farklılar ama biz yuvarlanıp gidioss:roflol::roflol::roflol:

acayip kıskançlar herşeyi ile sorgulamak istioyorlar sahiplik duyguları çok neblim ya sen benimsin falan :) değğğsikkkkk ama olsun ya ne olrsa olsun sevgi warsa eğer herşey yolundadır pekte bunalra bakmamak lazım diye düşünüyorum

X