Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazi Kadını

ay dikkat ettim eylül doğumlu teraziler esmer ekim doğumlular beyaz ::)bende 2 ekim beyaz tenliyim zayıfım gamzelerimde var terazilerin çoğunda gamze olurmöuş arkadaşlar

12.10.1982 dogumlu bir teraziyim yükseleniimde terazi tam anlamı ile venüs kızıyım beyaz tenliyim burcumu çok seviyorum ufak tefek kusurları olsada bende dikkat ettim eylül dogumlular genelde esmer güzeli ekimlerde sarışın güzeli galiba

30 Eylül doğumluyum ve tam bir terazi burcu kadınıyım..kızlar şanslıyız venüs güzelliği ayrı bi çekicilik katıyor..buna eminim opuyorumnanaktan

Çok güzel, beyaz tenli, kibar ve narin sesli, ipekli dantelli giysiler içinde mis gibi kokan hoş bir yaratıktır terazi kadını. Buna rağmen erkek gibidir. Erkek gibi düşünür ve ince zekasını gülüşlerinin ardına gizlemeden tartışır. Teraziyle tartışmaktan kaçarsanız o oturup kendi kendine tartışacaktır. Genellikle haklıdır, açık bir mantıkla sizi ikna eder. Doğru ve dengeli kararlar vermeye çalışır. Onlar güzel şeyler satın alabilmek için çalışmak ve para kazanmak isterler. Onlar yalnız yaşamayı sevmez, arkadaşlara ihtiyacı vardır. Ve hayatında gerçekten seveceği bir erkek olmasını ister. Tipik terazi zeki bir kadındır ve eşinin problemlerini çözmede gönüllüdür. Sevecen ve duygusaldır. Konuşmayı sever aynı zamanda iyi bir dinleyicidir de.

birebir uyuyor, seviyorum burcumuopuyorumnanaktan

12-10-86 lı doğumluyum.Burcumda yükselenimde terazi.

özelliklerimide birebir taşıyorum.

1 ekim terazi burcuyum...
iyikide teraziyim çok seviyorum burcumu...tam bir terazi kızıyım her özelliği uyuyor bana...

12.10.1982 dogumlu bir teraziyim yükseleniimde terazi tam anlamı ile venüs kızıyım beyaz tenliyim burcumu çok seviyorum ufak tefek kusurları olsada bende dikkat ettim eylül dogumlular genelde esmer güzeli ekimlerde sarışın güzeli galiba

doğru kanıt arkadaşım ben ekim doğumluyum sarışınım

kaydirigubbakcemile3

X