Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Teraziler ve Satürn

reyyanelvan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2012
112
0
kızlar bnm burcum terazi son 3 yıldr hayatmdaki en kötü olayları yaşadm bence satürnün etkisi 6terazi burcu olanlar sizn son 3 yılılnz nasıldı??? satürne karşı önerinz war mı??

son 3 yılım gerçekten berbattı hep başarısızlık hayal kırıklığı eksiklik.. bunada sükürler olsun.

bir terazi olarak son 3 yılımda güzel olan tek şey evlenmemdi. 2009 mayıs; babamı kanser olduğunu öğrendik... 2009 ekim; evlendim... 2010 mart; babam vefat etti, 2010 eylül; ameliyat oldum... 2011 nisandan itibaren bebek tedavisi görüyorum :KK14:

aaa unutmuşum 2011 eylül ablamın küçük prensesi ailemize katıldı en güzeli o benim için....

Son düzenleme:
bir terazi olarak son 3 yılımda güzel olan tek şey evlenmemdi. 2009 mayıs; babamı kanser olduğunu öğrendik... 2009 ekim; evlendim... 2010 mart; babam vefat etti, 2010 eylül; ameliyat oldum... 2011 nisandan itibaren bebek tedavisi görüyorum :KK14:

aaa unutmuşum 2011 eylül ablamın küçük prensesi ailemize katıldı en güzeli o benim için....

çok üzüldüm cnm benm astroglara gre 2012 ekimden itibaren düzeleck umarm ikimz içinde ii şeyler olr benmde çewremde çok kaybettiklerm oldu hep hastaym 3 yıldr inş artk biter!!

benimde aynen öyle son 3 yılım hep başladığım işlerde,ilişkilerde dikiş tutturamamayla geçti.2009 ağustos ayından beri düşe kalka gidiyo hayat benim için.ama büyüdüğümü hissediyorum bunun yanında.eskiden daha asiydim sanki aileme karşı,olgunlaştım.çevremle ilişkilerimdede daha kırılgandım şimdi deyim yerindeyse taş gibiyim bazen o kadar duygusuz ki hatta kendimden korkuyorum :26:

benimde aynen öyle son 3 yılım hep başladığım işlerde,ilişkilerde dikiş tutturamamayla geçti.2009 ağustos ayından beri düşe kalka gidiyo hayat benim için.ama büyüdüğümü hissediyorum bunun yanında.eskiden daha asiydim sanki aileme karşı,olgunlaştım.çevremle ilişkilerimdede daha kırılgandım şimdi deyim yerindeyse taş gibiyim bazen o kadar duygusuz ki hatta kendimden korkuyorum :26:

aynen cnm bnmde öle olgunlaştm ama ben kırılganlaştm we bu çok kötü sen nasıl böle deyim yerindeyse duygusuzlaştn? benmde öle olmam gerekio da

bende teraziyim. mutsuz olduğum zamanlar çok fazlaydı . hele şu 2011 senesi berbattı resmen

aynen cnm bnmde öle olgunlaştm ama ben kırılganlaştm we bu çok kötü sen nasıl böle deyim yerindeyse duygusuzlaştn? benmde öle olmam gerekio da

benden değerlisinin olmayacağı kanaatine vardım galiba sonunda birde inanç önemli.ne kadar yıpratırsan yıprat kendini herşey yine olacağına varıyor :KK14:

Bende teraziyim son 2 yıldır hayatımın yolunda gittiği pek söylenemez bu yıldan da ümidim yok ama bbakalım hepimiz için hayırlısı olsun:KK54:

çok üzüldüm cnm benm astroglara gre 2012 ekimden itibaren düzeleck umarm ikimz içinde ii şeyler olr benmde çewremde çok kaybettiklerm oldu hep hastaym 3 yıldr inş artk biter!!

teşekkür ederim canım inşallah. geçmiş olsun sana da tatlım

Kesinlikle benimde son 3 yılım berbat ötesi geçti düzelsin artık diye bekliyorum :KK43:

yalnız değilsiniz. son 4 yılım böyleydi, özellikle 2012 nin ilk ayları da. bari ikinci 6 ay güzel geçsin ve daha sonrası:18:

Kesinlikle çok sert geçti son 3 yıl. Ben de sabırla 2012 kasımı bekliyorum, şu olumsuz etkilerden kurtulmak için. Hayırlısı artık ne diyelim :)

bende tambi terziyim son iki yıldır hayatım maddi açıdan çok rahat diğer yandan idare ederdi diyebilirim ama şu sonbi hafta ömrümün en kötüsüydü diyebilirim.

Berbat geçen 3 yıl.. Artık gitsin şu satürn...
Ama geri çekilmeye başladı diye biliyorum haziran itibariyle...

Satürn öğretiyor...Deyim yerindeyse "kafamıza vura vura" öğretti...
Bana bu hayatta en önemli, en değerli şeyin "kendim" olduğunu öğretti...
Teşekkür ettim ve artık hoşçakal diyorum.. Sağolsun varolsun.. :KK37:

AYNEN ... benimde son 3 yılım berbattı.... son 3 yılda sınıfta kaldım arkadaşlıklarım bozuldu aşk hayatımda yenilgilere uğradım aldatıldım kandırıldım.... daha neler neler... ve artık şu satürn'ün etkisinden kurtulmakkk istiyorum !

son 3 yılım berbat geçti
eşim bir dönem işsiz kaldı.
bebek sahibi olmak için dra gitmek istedim ssk kapandı.
öyle işte çok sıkıntılı geçti allahtan biraz hafiflemeye başladım en azından çocuk için son 4 aydır tedavideyim.

X