Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazilerin En Büyük Ortak Özelliği Bence Bu.. Sizce ?

unutkanlık,kararsızlık ve tüm tuhaf olayların itinayala başına gelmesi.bence terazi olduğundan dolayı iyi kötü herşeyi tartması dengeyi bulması gerektiği için böyle.

ve hassastır hemen tepki verir her olayda susması gereksede susmaz yükselenim terazi ondan biliyorum.

ve hassastır hemen tepki verir her olayda susması gereksede susmaz yükselenim terazi ondan biliyorum.

gercekten öyle bi haksızlık falan olunca susamıyorum hep basıma bi ş alıyorum her seferinde susacam diyorum da içim kaldırmıyor elimde değil:)ayrıca karasızlık mevzusunada katılıyorum bugne kadar karasızlık yasamadığım tek konu eşim :)

kararsızlık en nefret ettiğim yönüm. isimleri pek aklımda tutmamm. anlatılanları dinlemem bazen çok konuşanıda sevmem :KK70:DD bence bu unutkanlık dikkate almamaktan geliyor ilgimizi çekmeyen şeyler yani. kafamıız yormadığımız.

aynı beni anlatmışın sanki canım ben de terazi burcuyumm isimleri bende pek aklımda tutamam beni ilgilendirmeyen konuları dinlemem,ama çok kararsızımdır

Son düzenleme:
aynı beni anlatmışın sanki canım ben de terazi burcuyumm isimleri bende pek aklımda tutamam beni ilgilendirmeyen konuları dinlemem,ama çok kararsızımdır

benim yükselende büyük ihtimal terazi tam saatini bilmiyorum düşü ihtimal akrep. mahvoluyorum iyice :) onumu alsam bunumu alsam. mükemmelliyetçi ve garanticiyiz. yapılan bir iyiliğin altında kalmam hemen karşılığını veririm. sanki karşılıksız bir şey yapmaktan da hoşlanmıyor gibiyiz :KK70:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

yaşadığım şeyleri unutmam ama telefonumu anahtarımı falan biyerlerde unuturum

Terazi burçları unutkan değiller,sadece bir çok şeyleri alttan alan burçlar,o yüzden fazla takmıyorlar bir çok olayı :))
Buarada kendim tam tamına teraziyim ve her özelliğini taşıyorum burcumun.
Ne mutlu teraziyim diyene :KK3:

ben hic biseyimi unutmam terazi burcu olarak, ama bagzen biriyle konustuklarimizi unuturum, oda surdan kaynaklanior, karsimdaki birsey anlatirken o konuda bagzen bakis arayis icinde olur biseyler ddüsünürüm, aceba nekadar dogru payi var vesaire. ve anlattiklarin devamini unuturum dinlemedigim icin

unutkanlık..kararsızlık..az bırazda dengesızlıgım var ama empatı kurmaktada terazının ustune yoktur bence..pek bı anlayıslıyızdır yahuu

KararsiLik ve unutkanlikk bendede varr

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bence kararsızlık en büyük özelliğimiz bir de çok çakalız bence hem de hiç çaktırmayız bu huyumuzu ah ah allahıma çok şükür terazi burcuyum burcumu ve burçdaşlarımı çok severim direk sempati duyarım terazi burçlarına sabaha kadar konuşabilirim bizi :KK71:

bence kararsızlık en büyük özelliğimiz bir de çok çakalız bence hem de hiç çaktırmayız bu huyumuzu ah ah allahıma çok şükür terazi burcuyum burcumu ve burçdaşlarımı çok severim direk sempati duyarım terazi burçlarına sabaha kadar konuşabilirim bizi :KK71:

Gerçekten çok çakalızz:KK53: Ve oldukça duygusal..:cry:

X