Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazilerin En Büyük Ortak Özelliği Bence Bu.. Sizce ?

serenn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2007
474
5
42
tatlicadiarzu terazilerin en büyük ortak özelliği bence unutkanlık. şöyle bir dikkat ettim de hem kendime hem de eteafımdaki terazilere, hepimiz unutkanız sanki. ben mesela her gittiğim yerde bişeyimi unutmadan yapamam. hele özel günler, tam bi başbelası. yakında kendi doğumgünümü unutucam:sm_cool:

ahhh teraziler yokmu sizleri çözmek çok zor..benim arkadaşımda terazi burcu ve çok unutkan..ayrıca sözleri pek güven verici olmuyor yani anlattığı şeylerde mutlaka bir sölediği birini tutmuyor..sanırım buda unutkanlıktan dolayı..
ama terazilerle anlaşmak çok güç....

haklısın,ben de unutkanım(gerçi özel günleri pek unutmam :);ama terazi burcunun "kararsızlık"özelliği bende daha belirgin ...maalesefbenneyaptımki

Valla doğru billahi doğru :))) Eşimde oğlumda terazi... Eşimin unutkanlığı hiç burçda yoktur eminim. İnşallah kuzumun geleceği babasına benzemez :)))

terazi hava grubundaki burçlardan biri ya, aklımız havada galiba. unutkanlık bundan kaynaklanıyor olabilir sırnaşık şey

çevremdekiler bana boşuna kızıyorlar işte, bende suç yok şakkıdı
hep bu yıldızlar yapıyor bize ne yapıyorsatatlicadiarzu

anlaşması güç insanlar olduğumuzu düşünmüyorum ama kendi adıma konuşmak gerekirse tek bir laftan veya hareketten bile gıcık kapıp o insanla arama mesafe koyarım.bu huyum burcumdan mı kaynaklanıyor başka şeylerden mi işte onu bilmiyorum

Bende Teraziyim Ve Daima Herşeyin En Iiyisi Olsun Isteyen Bir Tipim Fazla Mükemmeliyetçiyim Yani, Ayrica Kararsizlik Aldi Başini Gidiyoo Zaten Hiç Karar Veremem Etrafimdakilere Danişirim Fakat Yine Kendi Beğendiğimi Alirim Veya Kendi Düşüncelerimi Uygularim .

Unutkanlık? evet doğru unutkanım .. :))) Çünkü ben bi teraziyim...

Dünyada, "Senden nefret ediyorum, şimdi burnunun üstüne bir yumruk indiricem," derken Browning'in: Seni nasıl seviyorum?" dizesini okur gibi ses çıkaran tek insan Terazidir.

Terazi burcu insanını gerçekten anlamanız için, kefelerin bilmecesini iyi kavramanız gerekir, bir tarafa sonbaharın tatlı havasını taşıyan Ekim'in parlak altın yapraklan yığılmıştır öbür tarafta, Nisan yağmurunun taze kokusuyla ıslanmış gök mavisi utangaç menekşeler vardır. Kefeler sallandıkça, parlak iyimserlik sessiz bir paniğe dönüşür ve yalnızlık içindeki bir depresyonla aşağıya doğru sarkar. Kefeler dengede durduğu zaman, O'nun zengin, parlak zekâsı ve sevgiyle dolu kalbi arasında kusursuz bir uyum sağlanır. Mevsimler Terazi burcu insanının sırlarını taşır. Kış O'nun için çok soğuktur. Yaz ise çok sıcaktır

Terazileri herkes anlayamaz.. Kararsız gibi görürsünüz... ama o herşeyi ölçüp, biçip, TARTMAKLA meşguldür... Ve bir kez karar verdi mi.. asla geri dönmez..... Bir dediği bir dediğini tutmuyor demiş bir arkadaş... farklı bakış açılarından bakmasıyla ilgilidir... her zaman değişik açılardan bakar olaylara TERAZİ... kafanızın karışması bu yüzdendir... kendi içinde ikilemleri vardır.. taa ki dengeye oturtana kadar...

Ve Terazi çok özel bir burçtur... Kendi burcum diye söylemiyorum laelaelaelaelae

Unutkanlık değilde kararsızlık ve mükemmeliyetçilik baskın bende
Mükemmeliyetçi olmam yüzünden hiç mutlu olamıyorum eksik yaptığım bi işten zevk alamıyorum ne olcak benim sonum :1no2:

Bende teraziyim unutkanlik cok az bendede var ama mükemmeliyetci özelligim daha ön planda. Bir sey ya cok güzel yapilacak yada hic yapilmayak. Birde benim asiri smetri hastaligim var bu burcumun özelligindenmi bilmiyorum. Ayrica tek bir laftan dolayi bende cok uzun süreden beri tanidigim bir insani hayatimdan silip nefret edebiliyorum. :icecream:

Ayrica bir sey sormak istiyorum. Kötü bir olay karsisinda yada haksizlik karsisinda(bu haksizligin kime yapildigi önemli degil) kendinizi yiyip bitirip o olayin düzelmesi icin elinizden geleni yapiyor. neden böyle davraniyorlar diye kendinize sorular sordugunuz oluyormu? (Bu terazinin özelligimi cok merak ediyorum. ben haksizliklara hic gelemiyorummm. Sinir sistemim bozuluyor. herseferinde banane artik karismayacagim diyorum ama yarim saat bile sürmüyor bu kararim. :uhm::uhm:

Allah Allah,bende terazileri tam tersi çok çabuk karar verirler diye bilirim hatta ne gözü kara bu insanlar diye düşünürüm vallahi benim tanıdığım teraziler hep böyle...belkide karşınızdaki insana taşımadan çok önce içinizde ölçüp biçip tartıyorsunuzdur???ne bileyim ama yinede sonuçta dik kafalısınız ve kendi bildiğinizden hiç şaşmıyorsunuz....ve eveeett kesinlikle siz terazilerle geçinmek çokkk zorrr...insanları her hali ile kendi istediğiniz şekilde görmek istiyor ve her şeye karışıyorsunuz....yorucusunuz kaaaaaarrdeşimm:)))))))))))

çok doğru bi tespit!!
sayende bugün doğumgünüm olduğunu da hatırladım :Roflol:
hep unutuyorum hep unutuyorum yaa :eek:klava:

unutkanlık Allaha sukur hıc yok hatta ıstemedıgım seyler bıle kalıo aklımda araba plakaları, apt nmarası, sokak adı vs :) ama kararsızlık off yaa ırenc bıse, bırde aldıgım seylerın %80ını degıstırırım nefret ettıgım bı huyum!! mukemmelıyetcılık var tabi ozellıkle goruntu konusunda :) birde inatçıyız, tabıkı dengesiziz ve duygusal fedakar ozverılı

bende teraziyim ama unutkan değil biraz dalgın ve dikkatsisim mükemmelciyim güzel olan her şeyi çok seviyorum

terazi bayanlari bakimli ,guzel seylerden hoslanirlar,cok siki arkadasliklar kurarlar,etrafinda cevresinde hep en sevdikleri insanlarin bulunmasini isterler eyer olmassa cok hastalana bilirler,cok hassaslar,her guzellige eyilimlidirler,dost canlisidirlar ,sevdimi tam severler,sevmedimi nefret ederler,sanata eyilimlidirler heseyin guzelini secer ve beyenirler cevresinde ve kendilerinde,dunyaya aciktirlar ,kendileriylende barisiklardir bildiklerim bunlar ben kendim balik burcuyum ama kizim terasi burcu ve bu konuylan cok bilgi toplamistim herkeze selam by !:emir_bebek:a.s.:nazar::enbuyukkk:

Aynen yaa acayip unutkanım bende özel günler fln:S

X