Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazilerin Fiziksel Özellikleri

gemxixnxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
563
0
bıcımlı vucut hatları yuvarlak ve zarıftır
cıltlerı duru ve sorunsuzdur
tavırları davranısları edaları ıle dıkkat cekerler
tek dezavantajları kılo almaya meyıllı yapılarıdır
vucutları orantılıdır zarıftırler
belırgın sekılde yuzlerı guzeldır

kilo almaya meyilli bi yapım yok en azından şuan öyle gözüküyor pek bir övmüşler bizi küçük popom tavana çarpıcak şimdi:KK70:

Tamam işte aynı ben:KK70:
Biz terazi kadınları diğer burçlara göre daha şanslıyız sanki:)

cıltlerı duru ve sorunsuzdur
vucutları orantılıdır zarıftırler

ee işte aynı ben :))

birde çok sexi ve çekicilerdirrrrr.. akllı zeki dengeliii tatlicadiarzu

ben arı-duru tam bi teraziyim diye bilirdim kendimi, ama burdaki özelliklerin bi tanesi bile bana uymuyor yaaCADIARZU

Ben kantar burcuyum kanımca bunlar bana uymuyor. Bir tek kilo almaya müsait kısmı dışında:çok üzgünüm:

bana en fazla uyanlar bunlar ama bence tam terazileri anlatmış

geçmişteki güzellik tanrıçalarınında çoğu terazi burcuymuş arkadaşlar öyle okumuştum.
kilo almaya meyilli yapım ,belirgin güzel yüzüm ,biçimli vücudum
zarif yapım hepsi tamam da :)))
cildim sorunsuz ve duru değil o da strese bağlı sanırım :KK43:

HEPİMİZ TERAZİYİZ HEPİMİZ GÜZELİZ,AKILLIYIZ,CAZİBELİYİZ,BİÇİMLİ VÜCUT HATLARIMIZ VAR.YAŞASIN TERAZİLER:içelim:

Tamda beni anlatmış. Savulun kızlar terazi geliyor.Hele yüzüm görseniz aaaaaaaaa tam bir terazi dersiniz.

kızlar lutfen alcak gonullu ozellıgınızı gosterın herkez aynı ben demıs zaten terazıler mukkemmeller ama bızımde kararsızlıgımız herseyın cabuk ve sorunsuz olmasını ısteyısımız ıkılı ılıskılerde acıma duygumuz felan var ve bunlarda bızım eksı yonlerımız dahada var ama ben saymıom ama su bı gercek her terazı bayanı mutlaka dıkkat ceker bu hareketlerıyle olsun guzel kurdugu cumlelerle olsun gızemlı ılıskılerıyle hanımlıgıyla yanı mutlaka bı yonuyle hep dıkkat ceker ve dostluga cok onem verır ama benım daha bı dostum bıle yok arkadas var ama dostum yok yafff aranızda varmı sıkı bı dostum dıen

X