Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazilerin Fiziksel Özellikleri

yıılardır astroloji ve burçlar üzerine okuyorum..burçlara ve incelemeye çok meraklıyım..özellikle kendi burcumu çok detaylı araştırmış biri olarak aslında terazi burcu insanının istisnalık kısımlar hariç mutlaka vücudunun bir yerinde gamze olur..ya yanakta yanakta olmazsa belinde ..başka insanlara oranla daha çukurca gamze olur..ordada olmazsa diz kapaklarında oluyor..gamze..bunu yabancı bi araştırmacıdan okumuştum..terazi burcu nu dizkapaklarından bile tanısınız diye geçiyordu yazıda..bilmiyorum arkadaşlarımız arasında varmı ??? benim şahsen hem dizkapaklarımda hemde bel çukurumda.

evet ya benim hem belimde var hemde yanağımda:KK51:

alımlıyım,zarifim,titizim:KK61:
bakımlıyım:KK12:
seksiyim:KK23:
tek sorun kilo alamıyorum:KK59:

ameliyata girerken bile göz kremi sürdüm düşünün:KK60::KK60::KK60:
her şey güzelliğim için:98:

hhee süpersinn:))tam terazi burcu kadını işte..bende doğuma girerken full makyajlı girmiştim..tabi epiduralle yaptığım için akmamıştı..

bıcımlı vucut hatları yuvarlak ve zarıftır
cıltlerı duru ve sorunsuzdur
tavırları davranısları edaları ıle dıkkat cekerler
tek dezavantajları kılo almaya meyıllı yapılarıdır
vucutları orantılıdır zarıftırler
belırgın sekılde yuzlerı guzeldır

kesınlıkle oyleyız.tek problemımız kılo almaya meyıllı yapımızın olması .onun dıısnda cok guzelız cokkkkkk :21:

Bu da burcumdan gelen bişiymiymiş kii:44:
36 bedenim genelde 1-2 kilo alıp veririm
fiziğim hep aynı doğurduğuma inanmayan bir teyzenin uslubunu aynen aktarıyorum..
"Bunu sen nerden çıkardın"?:KK1:
Valla teyse ne bilin bi ara çıkmıştı iştee:KK1: çok oldu bende hatırlamıyorum

yıılardır astroloji ve burçlar üzerine okuyorum..burçlara ve incelemeye çok meraklıyım..özellikle kendi burcumu çok detaylı araştırmış biri olarak aslında terazi burcu insanının istisnalık kısımlar hariç mutlaka vücudunun bir yerinde gamze olur..ya yanakta yanakta olmazsa belinde ..başka insanlara oranla daha çukurca gamze olur..ordada olmazsa diz kapaklarında oluyor..gamze..bunu yabancı bi araştırmacıdan okumuştum..terazi burcu nu dizkapaklarından bile tanısınız diye geçiyordu yazıda..bilmiyorum arkadaşlarımız arasında varmı ??? benim şahsen hem dizkapaklarımda hemde bel çukurumda.

sana aynen katılıyorum cnm terazi burcunun butun özelliklerini taşıyorum sadece kilo alma haricinde :KK61: benimde belimde ve sol yanagımda gamzem var yanagımdaki gamzeden cok cukur gibi duruyo :KK52: aslında terazi oldugum için cok şanslıyım yanı butun terazıler öyle :nazar: bikere kadınları cok cekici oluyo:21: erkekleri için aynı şeyi söyleyemem cok uyuz tipler genelde terazi erkeklerinden cıkıyor:KK53: kadınları daha ince ruhlular alımlılar ve sexsiler 30 yaşındayım ve kımse 10 yasında bır kızım olduguna inanmıyor kızımı kardeşim zannediyorlar :KK49:

Teraziler kilo almaya yatkınlar ayrıca en güzel kadınlar ve en yakısıklı erkeklerde terazi burcundalarmış

kesinlikle hepsi dogru benim de sol yanagımda gamzem var bütün özellikler uyuyor bir tek kilo alamalrı bana uymuyor zayıfım:))

süzme teraziyim bende :) fiziki özelliklerinden tutun da ruhsal bütün durumlara kadar cukk yani :KK34:

Hic kiloya meylim olmadi hatta lise caglarim safinaz gibi gecti :KK70:
Dalga unsuruydum okulda adeta ince uzun bir kiz :p
Yuzum biraz sorunlu olsada evet duru ve guzel durur berrak beyazdir.
Yuvarlak hatli degilim keskin hatlarim vardir ama, guzeldir fizigim.
Ama, evet baktiriyor muyum?
Baktiririm her terazi kadini gibi :)

X