terk eden erkeklerin bir gün dönme durumu

Mrsyanlis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2017
798
438
Şuana kadar iki kişi oldu ikiside dönmek için çok çabaladı, allah rızası için diyen bile oldu tövbe tövbee. Merak ediyorum hepsimi böle? Döner mi terk eden erkek ? Ki seviyorken de bitmişse

genelde yeni birini bulamayınca yada dikiş tutturamayinca dönerler bence.alışkanlıklardan da olabilir..
hem kendi gidip hem kendi dönen adamdan hayr gelmez diye düşünüyorum.ilişkiyi kendi isteğine göre yaşıyor ve yürütüyor havası veriyor..

Herkes böylemi? Bilmiyorum
Ama terk edenin geri dönmesi yalvarması duygusal tatmini çok güzel yaşatır

Herkes böylemi? Bilmiyorum
Ama terk edenin geri dönmesi yalvarması duygusal tatmini çok güzel yaşatır
İşte tamda bu :) kesinliklee. Bence her terkedilen kızın o pişmanlığı görmesi lazım ki artık alacak verecek kalmasın. Görülmediğinde hala sacma sapan sevdiğimizi sanıyoruz sanırım

Giden dönse ne olurki
Bitmiş gitmiş bensiz olmayı göze almış
Yarın ufacık şeyde tekrar gider

Neredeyse hepsi döndü.
Çabalamışsan, değer vermişsen vicdan yapıyorlar.

Şuana kadar iki kişi oldu ikiside dönmek için çok çabaladı, allah rızası için diyen bile oldu tövbe tövbee. Merak ediyorum hepsimi böle? Döner mi terk eden erkek ? Ki seviyorken de bitmişse
Çoğu dönüyo canım. Hatta ben burda en son açtığım konuda ki arkadaş da dün bana döndü. Tabi dönme sebepleri kişiden kişiye değişiyo. :işsiz:

Hepsi döner mi bilemiyorum orasını ama ayrılırken ağır laflar edilmişse vicdan yapıp geri dönenler olur.

hayır böyle degil. o dönmenin altında başka sebepler yatar...
dönene bir daha kapını acma. salla gitsin...

X