Terk edildiim çok seviyorum arkadaşlar desteğini bekliyorum lütfen :((

unutulmusmuydum

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
22
0
öncelikle merhaba forumda yeniyim arkadaşlar şimdiden hepinize TEŞEKKÜR EDERİM dert ortağım olanada olmayanada.ben hemen konuya girmek istiyorum biraz uzun olcak ama okursanız çok sevinirim detaylı anlatmadan olmucak gibi 24 yaşındayım okuduğum kadarıyla bi çok kişyle aynı kaderi paylaşıyorum terkedildim:KK43: 3 bucuk yıllık ilişkim bana göre çok sebepsiz bi şekilde bitti nerden başlasam bilemiyorum bile kendimi okadar yorgun acılar içinde hisediyorum ki o eski neşemi kaybettim tahammülsüz bir insan oldum çıktım :KK43: bir buçuk aydır ayrıyız 2 3 haftadır kıskançlıklarımız yüzünden kavga ediyorduk ama aramız yine düzeliyordu belkide ben öle sanıyodum ama ayrılmadan önce evlenceğim insan benim istemediğim harektleri yapmıcak bak seni uyarıyorum çok kötü patlıcam diyordu her kavga edişimizde en sonunda yine onu dinlemediğim bi sebepten dolayı ayrıldık ama açıklaması mantıklı ve böle bişeyi bahane yapıp terkedebilceği bişey değildi zaten bu olayı yaşamadan bigün öncede bana soğuk davranıyodu sanki ben tuzu biberi oldu diyorum.tabiki büyük hata yaparak yalvardım yakardım bitmesin diye keşke bitti dediğinde tamam deseydim şimdi böle olmazdık belkide kendimden daha çok uzaklaştırdım:KK43: ertesi gün işyerine gittim suan böle düşünüyorum yine aynı olcaz sonumuz yok başlasak yine aynı olcak biraz kafa dinlemek istiyorum dedi ben ağlamaya başladım sokakta ağlamamı hiç sevmezdi o yüzden akşam arkadaşımda kalıp uzun uzun konuşalım ne olcaksa olsun bende buralarda ağlayıp senide kendimde rezil etmiym dedim zar zor ikna ettim ogün birlikte kaldık tekrar kararın kesinmi dedim evet sonumuz yok diyince ağlamaya başladım sonra aşkım tamam ağlama dedi sarıldı öptü barıştık kendi isteğiyle belkide okadar ağlamamı istemedi acıdı bilemiyorum ama çok içtendi birlikte uyuduk sabah kalktığımızda yine soğuktu elimi tutumak bile gelmedi içinden akşam zar zor msj attı ben atmadan atmadı en son tamam dedim ne olursa olsn sonra kendi kendine aşkım evdeyim demiş günaydın aşkım falan gibi msjlar attı bir iki gün sonra yine uzaklaştı yine yanına gittim çalıştığı yere ayrıldık demiyorum kafa dinlemek istiyorum dedi bu muhabetleri bi süre duymak istemiyorum dedi zar zor yanından gönderdi akşam ararım dedi aramadı bende arkadaşlarmla kafamı dagıtmaya gittim arıcaktın hani diye msj attım gece 11 gibi arayamadım arkadaslarla dısardayız bana öğüt veriyolar sen ne yapıyosun dedi bende dısardayım dedim arakdaslarımla kafa dagıtıyorum dedim kimle diye sordu senin için önemi yok sölesem ne olcak diyince önemsiz kalmaya devam et ozaman dedi ben yine msj yağmuruna tuttum tabi nedemk istiyosn falan diye hata yaptım sensiz olamıyorum ne yapıcam dedim takıldığın arkaşlarına sor dedi yine kızdımı ne yapmaya çalısıyo hiç çözemedim en son hiç aramamaya başladı banada msj atma artık dedi ben en son konuşmak istediğimi acık kapı bıraktıgını söledim aradı son kez konustuk tekrar başlayamazmıyız dedim düşünmüyorum dedi seviyomusun sevmiyomusun bilmek istiyorum dedim sölemek istemiyorum bunu dedi böle diyince en az 5 6 kez aynı şeyi sordum sölemek istemiyorm dedi her defasında bende içim rahat etmiyo net bişey demediğin için dedim eskisi kadar değil soğudum dedi bende dedim ortası olmaz böle şelerin ya hi sevmezsin ya seviyosundr söle kaybetcek bişey yok artık dedim için rahat etcekse hiç sevmiyorum dedi hep çelişkili cevaplar verdi sonra hiçmi bikez denemk için şansı yok bu ilişkinin içinde hiçmi kırıntı yok dedim tekrar bigünde bitcek bişey değil kırıntı var tabiki dedi bi hiç sevmiyorum diyo bi böle diyo ve bana en son hayat bu belki 3 5 ay sonra kapında ağlayan ben olucam sen istemiceksin beni ben özlücem dayanamıcam bellimi olur dedi ogünden sonra bidaha hiç konuşmadık kabullendim tamamen aramadım hiç sizce özlemiyomudur hiç tamamen bitirmişmidir artık birdaha dönüşü olmazmı kızlar içim paramparça sanki ruhum öldü bedenim yaşıyo bukadar severken kokusunu elini yüzünü görmeden duymadan yapamıyorum parça parçayım bi umut varmıdır unutmayamı çalışym sizce artık ne yapayım ben kendi kendime karar veremiyorum ne olur yardım edin :KK43: bu arada hayatında biri olduğu içinmi bırakıyosun öleyse söle unutmam daha kolay olur dedim nefret ederim en azından dedim hayır yok ama öle demeyi bile düşündüm en son ama çok üzülürsün diye demedim dedi bunlar ne demek ya:KK43:

Ya artık sıkılmış ya da baska biri vardir hayatında ama ne olursa olsun istemiyorsa artik yapacak bir şey yok kendinizi düşünün tekrar barışıp ayni seyleri yaşamak ister misiniz bugün iyi sabah yine kötü boyle bir ilişki nasil devam eder ki artik hayatiniza dönün belki de böylesi daha iyi olur bilemeyiz

gerçekten kararsız bir durum. ama bence bırak hiç arayıp sorma ne demişler tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer yine kürkçü dükkanı. hep böyle olur zaten sıkılır bunalırlar, bir kişiye sürekli bağlı kalmak yorar genelde. Sen boşver hayatına bir şekilde devam et o mutlaka geri dönecektir. Yanlız şunu düşünmelisin o geri geldiğinde gerçekten bir daha gitmiyeceği garantisi var mı ?

ayrılık acısını bilirim çok zor, ama bu çocuk açık ve net bir şekilde sevsede sevmesede senden ve bu ilişkiden kurtulmak istiyor, bence inceldigi yerden kopsun, bir daha arama sorma onu, düzelmez bu ilişki bence :KK43:

Ya artık sıkılmış ya da baska biri vardir hayatında ama ne olursa olsun istemiyorsa artik yapacak bir şey yok kendinizi düşünün tekrar barışıp ayni seyleri yaşamak ister misiniz bugün iyi sabah yine kötü boyle bir ilişki nasil devam eder ki artik hayatiniza dönün belki de böylesi daha iyi olur bilemeyiz

benim anlam veremediğim 2 gün önce herşey güzelken biranda böle olması beni çok şaşırttı herkes gibi ne yazıkki klasik olan bi söz sevdiğine emindim diyesim geliyo ama zaman geçtikçe diyemiyorum bazen nasip demekten başka bişey gelmiyo içimden ama çok fazla zorlanıyorum unutmak için :KK43:

gerçekten kararsız bir durum. ama bence bırak hiç arayıp sorma ne demişler tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer yine kürkçü dükkanı. hep böyle olur zaten sıkılır bunalırlar, bir kişiye sürekli bağlı kalmak yorar genelde. Sen boşver hayatına bir şekilde devam et o mutlaka geri dönecektir. Yanlız şunu düşünmelisin o geri geldiğinde gerçekten bir daha gitmiyeceği garantisi var mı ?

döneermi dersin :KK43: tabiki bidaha gitmiceğinin garantisi yok ama bu normal hiç ayrılık yaşamamış ilişkilerde bile evliliklerde bile garanti olmuyorki hep aklımda abimle sözlüsüde 1 bucuk yıl ayrı kaldılar abim sevmiyordu istemiyordu ben biliyorum ama döndü ve şimdi evlenmek üzereler Allah nasip ederse:nazar: bazen ayrılık güçlendiriyorda içim param parça dayanamıcakmısım gibi hissediyorum :KK43:

Yazmista yazmis çocuk:KK43: korku basti benide bu yasadiklarinizi okuyunca

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

döneermi dersin :KK43: tabiki bidaha gitmiceğinin garantisi yok ama bu normal hiç ayrılık yaşamamış ilişkilerde bile evliliklerde bile garanti olmuyorki hep aklımda abimle sözlüsüde 1 bucuk yıl ayrı kaldılar abim sevmiyordu istemiyordu ben biliyorum ama döndü ve şimdi evlenmek üzereler Allah nasip ederse:nazar: bazen ayrılık güçlendiriyorda içim param parça dayanamıcakmısım gibi hissediyorum :KK43:

gerçekten seni sevmişse mutlaka döner er ya da geç. Ama bana sorarsan kendini daha fazla üzme. Seni daha fazla üzmesine izin verme şunu düşün bugün bunu diyip seni bırakan kişi tekrar geri geldiğinde aynı şeyleri söyleyebilir bu ihtimalde var. Ve sen o zaman daha çok üzülürsün ..

Amaann bırak Allah aşkına nefret ederim böyle tiplerden. Sana hayır falan gelmez ondan canım haberin olsun. Daha ayrılık kararının arkasında bile duramıyor. Senin için en iyisi unutmak emin ol başka aşklara yelken açmıştır bile sen burda kendini parala acaba seviyor mu acaba döner mi hiçmi özlemedi.. Belki çok acımasız geliyor ama yaşadım biliyorum hiç değmez.. Şuan onsuz yapamayacaksın gibi geliyor ama doğru insan çıkınca karşına iyiki bitmiş diyeceksin emin ol..

gerçekten seni sevmişse mutlaka döner er ya da geç. Ama bana sorarsan kendini daha fazla üzme. Seni daha fazla üzmesine izin verme şunu düşün bugün bunu diyip seni bırakan kişi tekrar geri geldiğinde aynı şeyleri söyleyebilir bu ihtimalde var. Ve sen o zaman daha çok üzülürsün ..

Orasi tabiki öle bende öle düsünüyorum ve diyorum zaten sevse neden gitsin 2 gün önce sevgililer gününde nereye gidelm dyen insan 2 gn snra terk etti hemde kira kira seviyorum kirsada seviyorum cünkü biz kari koca gibi dolu dolu yasadik herseyi ailesine kadar icindeydm birden yabanci olduk ne onunla ne onsuz bi durumdayim erkekler nekadar vicdansiz nasil da unuttun bukadar zamanda ya😭

Amaann bırak Allah aşkına nefret ederim böyle tiplerden. Sana hayır falan gelmez ondan canım haberin olsun. Daha ayrılık kararının arkasında bile duramıyor. Senin için en iyisi unutmak emin ol başka aşklara yelken açmıştır bile sen burda kendini parala acaba seviyor mu acaba döner mi hiçmi özlemedi.. Belki çok acımasız geliyor ama yaşadım biliyorum hiç değmez.. Şuan onsuz yapamayacaksın gibi geliyor ama doğru insan çıkınca karşına iyiki bitmiş diyeceksin emin ol..

Ben duygusal baktigim icin goremiyorum tabiki sizler kadar mantikli yorunlarinzla desteginizle umarim biraz toparlanirim.

Ben duygusal baktigim icin goremiyorum tabiki sizler kadar mantikli yorunlarinzla desteginizle umarim biraz toparlanirim.

evet kesinlikle sen şuan duygusal bakıyorsun.. Bende senin yaşadıklarını yaşadım o yüzden bu kadar rahat yazabiliyorum.. Aynı sözler bile.. O yüzden arkanda bırak onu inan bana daha mutlu olacaksın canın yanacak ama geçecek.. Şimdi barışsanız bile tekrar güvenebilecek misin ona ? Hep bir soru işaretiyle yaşayacaksın acaba yine soğudu mu yine ayrılacak mı ? Her yaptığı şeyi bunlara yoracaksın ve sende zamanla yıpranacaksın..

Hikayeni okudum. Ve neden bilmiyorum ama çok masum bir his verdin bana, umarım mutlu olursun.

Burdaki bir çok hanım sana hak verecektir sanırım. Ben biraz objektif bakmayı deneyeceğim. Bence iki tarafın da çok hataları var. Onun senin kişiliğine olan müdahelesi, değiştirme çabası, ilerisi için kurallar koyması kabul edilir değil. Seninse açık konuşmak gerekirse triplerinin çok sinir bozucu olduğunu düşünüyorum. Mesela erkek arkadaşın sana arkadaşlarınla akşam kafa dağıtmaya çıkmayı yasaklamamış (ki öyle bir hakkı yok, ama malesef buna izin veren kadınlar mevcut) sadece kimlerle olduğunu sormuş ama çocuğu boşu boşuna terslemişsin. Erkek veya kadın bir kimsenin bi tarz davranışları kaldırabileceği bir sınır vardır ve sanırım sen o sınırı aşmışsın.

Tekrardan açık konuşmak gerekirse 3 ay önce 3.5 yıllık sevgilimden ayrıldım. Seviyordum, ancak eskisi gibi değil. İnsanlar birbirlerini yıpratırlar ve o da beni kıskançlık, kontrol etme arzusu v.b. sebeplerden oldukça yıpratmıştı. Demek istediğim birini ya seversin, ya sevmezsin diye bir şey olduğunu düşünmüyorum. Sevebilirsin ama artık onunla beraber olmak sana zarar veriyordur, yoruyordur.

Kendini üzme, kendine haksızlık etme. Erkek arkadaşın döner mi dönmez mi bilemem ama 24 yaşındayım demişsin, eğer dönerse veya başka birini seversen, bence biraz daha az talepkar, ağır başlı ol. Fevri hareketler en çok seni yaralıyacaktır.

Umarım dediklerimi kötü algılamazsın. Ve umarım hayatında mutlu olursun.

Erkek arkadasin senin ilginden bunalmis ve biraz nefes almak istemis. Bunu da zaten "ayrilmak istemiyorum kafa dinlemek istiyorum" diyerek acik bir sekilde belirtmis sana. Sen ustune dustukce de kacan taraf olmus. Bastan bu kadar israrci davranmasaydin, sana geri donebilirdi diye dusunuyorum.

Defalarca beni sevmiyor musun diye sormussun o da cevap vermek istememis Sonunda dayanamayip eskisi gibi degilim sogudum demis Ama bu cevap sana yine yetmemis ve sorusturmaya devam etmissin bu sefer de hic sevmiyorum diyince tekrar soru yoneltiyorsun ''hic mi kirinti yok?'' Yani o kadar zorluyorsun ki, karsindaki de bu sorulardan kacmak icin dengesiz cevaplar veriyor.

Birak! Demesi kolay diyorsundur ama birak ve gor bakalim nolcak 3.5 ay sonra. Belki de cidden kapinda aglayan o olucak

Orasi tabiki öle bende öle düsünüyorum ve diyorum zaten sevse neden gitsin 2 gün önce sevgililer gününde nereye gidelm dyen insan 2 gn snra terk etti hemde kira kira seviyorum kirsada seviyorum cünkü biz kari koca gibi dolu dolu yasadik herseyi ailesine kadar icindeydm birden yabanci olduk ne onunla ne onsuz bi durumdayim erkekler nekadar vicdansiz nasil da unuttun bukadar zamanda ya😭

Belki de karı koca gibi olarak hata yapmışsınızdır?
Her şeyi bu kadar çabuk tüketmekten sıkılmıştır belki de erkek arkadaşınız?

Biz terk edilip aci cekenler olarak toplansak dunyayi ele geciririz sanirim :) isin sakasi bir yana ben de senin dustugun hatalara dustum bir yillik iliskinin sonunda terk edildim. İlk gunler agladim, yalvardim adam istemiyorum dedi hic mi istemiyorsun gibi salak salak sorular sordum su an guluyorum kendime :) konu ask olunca devrelerimiz yaniyor, mantik, gurur devre disi kaliyor resmen. Bir de ben 21 yasindayim ve bu ikimizin de ilk iliskisiydi. Her neyse ben ilk gunler mesaj yagmuruna tuttum adami, sinirlendim senden nefret ediyorum dedim acikcasi dedim de dedim adam illahlah etti artik. Sonra dedim boyle olmayacak ben mantikli dusunemiyorum en azindan benden daha saglikli dusunebilecek insanlarla oturup konusayim.Tecrubelerine ve fikirlerine guvendigim birkac kisiyle konustum ve hepsinin bana soyledigi tek bir sey oldu ve bu konustugum kisiler de birbirlerini tanimiyorlardi. Hepsi bana sunu dedi: "Kesinlikle sessiz kal, iletisime gecme, senden haber alamasin." Ben de buna uymaya basladim fakat benim gibi biri icin bu cok zor oldu zira ben kafasina esince mesaj atmaktan ne gocunan ne de cekinen biriyim, hic dusunmem atarim yani, bir atmaya baslayinca da susmam isin icine eder cikarim :KK70: her neyse, kendime hakim oldum ve sunu dusundum erkeklerin pismanliklari gercekten uzun surecte oluyor belki 2 ay lki 10 ay. Cunku onlar ilk zamanlarda kendilerini bulutlarin uzerinde ucuyormuscasina hafif hissediyor cunku bun baglarini koparmis, ozgur, trip atani yok, aramasi gereken biri yok. Fakat zaman ilerledikce icinde bir bosluk olacak cunku artik guzel bir sey yasayinca arayip anlatacagi bir insani yok, opup kokladigi kadin yok hatta o kadini gorunce dokunamayacak, yabanci gibi duracak bu onun yuregine oyle bir sey dusurecek ki... Pismanlik dedigimiz kavram da bu noktada ortaya cikacak. Ben bu ayrilik acisini cekefken, geberiyorum modundayken sunu da fark ettim iliskiler bizim dusundugumuz kadar masumane ilerlemiyor. İsin icine kadin erkek savaslari ve en onemlisi de ego giriyor. Biz bunlara karsi sevgiyle savasamazmisiz bunuordum cunku m dinledigim insanlsr hem de forumda okudum seyler bana sunu gosterdiu is taktiklerle ilerliyor. Su an boyle konusuyorum fakat daha 15 gun oldu ama ben bu surecte sunu yasadim, yolda yanimdan gecen bazi insanlarin " su kiz guzelmis " dedigini duydum kiz arkadaslarimin yanindaki erkeklerin "ne guzel ve pozitif" bir kiz dediklerini duydum ve arkadaslarim beni her gorduklerinde " bu ne guzellik ya" dedi ve onlar bunlari soylerken ben agzima dogru duzgun lokma atmamis, sifir enerjiyle ortada dolasir vaziyetteydim. Sonra kendime dedim ki: " Aglamayi birak artik. Kimin henuz ne kaybettigi belli degil, ben sevdigim adami kaybettigimi dusunuyorum fakat karsimdaki adam henuz olayin farkinda degil. Ben ondan daha gucluyum cunku korkaklik etmeden ne hissediyorsam onu soyledim kivirmadan. Acimi da dibine kadar yasadim ve yasiyorum da. Sen de boyle dusun, seni rahatlatacak ve sana guc verecek insanlarla konus. Sakin ama sakin tek basina oturup dusuncelerle bogusma! İnsani bitiren sey bu ve biz soz konusu kendimiz oldugunda hep en kotusunu dusunmeye odaklaniyoruz cunku keder doluyuz, saglikli dusunemiyoruz. Konusacak kimsen yoksa bana yaz cekinme gercekten. Ama bu surecte sunu aklindan cikarma: Arama, sorma ve sessiz kal. Lutfen bunu yap.

Baya uzattim ama seni cok iyi anliyorum. Ne kadar aci cektigini, nasil bir caresizlik icinde oldugunu cok iyi anliyorum cunku ben de yedigimin ictigimin ayri gitmedigi bir insani pat diye kaybettim. Sessiz kaldigin muddetce erkek arkadasinin da bu sureci fazla uzatabilecegini dusunmuyorum sen yeter ki ona "beni kaybedeceksin" dusuncesini yansit, bunu da sessiz kalarak yapabilirsin.

Son düzenleme:
Yeni bir ilişkiye yelken açan klasik erkek davranışı
Zor oluyor bilirim ama arkana bakma
Acını tüket, geleceğe dön yüzünü :KK31:

Ustune cok dusmussun.o yuzden boyle dengesiz cevaplar vermis.bana kalirsa bu cocuk seni seviyo.kendisi biraz kafa dinlemek,senide cezalandirmak istiyo gibi geldi bana akli sira.sen elinden geleni yapmissin.sakin adim atma.bekle.seviyosa doner, sevmiyosa yoluna bakmasi daha iyi zaten.icini rahat tut.hakkinda hayirlisi..

öncelikle merhaba forumda yeniyim arkadaşlar şimdiden hepinize TEŞEKKÜR EDERİM dert ortağım olanada olmayanada.ben hemen konuya girmek istiyorum biraz uzun olcak ama okursanız çok sevinirim detaylı anlatmadan olmucak gibi 24 yaşındayım okuduğum kadarıyla bi çok kişyle aynı kaderi paylaşıyorum terkedildim:KK43: 3 bucuk yıllık ilişkim bana göre çok sebepsiz bi şekilde bitti nerden başlasam bilemiyorum bile kendimi okadar yorgun acılar içinde hisediyorum ki o eski neşemi kaybettim tahammülsüz bir insan oldum çıktım :KK43: bir buçuk aydır ayrıyız 2 3 haftadır kıskançlıklarımız yüzünden kavga ediyorduk ama aramız yine düzeliyordu belkide ben öle sanıyodum ama ayrılmadan önce evlenceğim insan benim istemediğim harektleri yapmıcak bak seni uyarıyorum çok kötü patlıcam diyordu her kavga edişimizde en sonunda yine onu dinlemediğim bi sebepten dolayı ayrıldık ama açıklaması mantıklı ve böle bişeyi bahane yapıp terkedebilceği bişey değildi zaten bu olayı yaşamadan bigün öncede bana soğuk davranıyodu sanki ben tuzu biberi oldu diyorum.tabiki büyük hata yaparak yalvardım yakardım bitmesin diye keşke bitti dediğinde tamam deseydim şimdi böle olmazdık belkide kendimden daha çok uzaklaştırdım:KK43: ertesi gün işyerine gittim suan böle düşünüyorum yine aynı olcaz sonumuz yok başlasak yine aynı olcak biraz kafa dinlemek istiyorum dedi ben ağlamaya başladım sokakta ağlamamı hiç sevmezdi o yüzden akşam arkadaşımda kalıp uzun uzun konuşalım ne olcaksa olsun bende buralarda ağlayıp senide kendimde rezil etmiym dedim zar zor ikna ettim ogün birlikte kaldık tekrar kararın kesinmi dedim evet sonumuz yok diyince ağlamaya başladım sonra aşkım tamam ağlama dedi sarıldı öptü barıştık kendi isteğiyle belkide okadar ağlamamı istemedi acıdı bilemiyorum ama çok içtendi birlikte uyuduk sabah kalktığımızda yine soğuktu elimi tutumak bile gelmedi içinden akşam zar zor msj attı ben atmadan atmadı en son tamam dedim ne olursa olsn sonra kendi kendine aşkım evdeyim demiş günaydın aşkım falan gibi msjlar attı bir iki gün sonra yine uzaklaştı yine yanına gittim çalıştığı yere ayrıldık demiyorum kafa dinlemek istiyorum dedi bu muhabetleri bi süre duymak istemiyorum dedi zar zor yanından gönderdi akşam ararım dedi aramadı bende arkadaşlarmla kafamı dagıtmaya gittim arıcaktın hani diye msj attım gece 11 gibi arayamadım arkadaslarla dısardayız bana öğüt veriyolar sen ne yapıyosun dedi bende dısardayım dedim arakdaslarımla kafa dagıtıyorum dedim kimle diye sordu senin için önemi yok sölesem ne olcak diyince önemsiz kalmaya devam et ozaman dedi ben yine msj yağmuruna tuttum tabi nedemk istiyosn falan diye hata yaptım sensiz olamıyorum ne yapıcam dedim takıldığın arkaşlarına sor dedi yine kızdımı ne yapmaya çalısıyo hiç çözemedim en son hiç aramamaya başladı banada msj atma artık dedi ben en son konuşmak istediğimi acık kapı bıraktıgını söledim aradı son kez konustuk tekrar başlayamazmıyız dedim düşünmüyorum dedi seviyomusun sevmiyomusun bilmek istiyorum dedim sölemek istemiyorum bunu dedi böle diyince en az 5 6 kez aynı şeyi sordum sölemek istemiyorm dedi her defasında bende içim rahat etmiyo net bişey demediğin için dedim eskisi kadar değil soğudum dedi bende dedim ortası olmaz böle şelerin ya hi sevmezsin ya seviyosundr söle kaybetcek bişey yok artık dedim için rahat etcekse hiç sevmiyorum dedi hep çelişkili cevaplar verdi sonra hiçmi bikez denemk için şansı yok bu ilişkinin içinde hiçmi kırıntı yok dedim tekrar bigünde bitcek bişey değil kırıntı var tabiki dedi bi hiç sevmiyorum diyo bi böle diyo ve bana en son hayat bu belki 3 5 ay sonra kapında ağlayan ben olucam sen istemiceksin beni ben özlücem dayanamıcam bellimi olur dedi ogünden sonra bidaha hiç konuşmadık kabullendim tamamen aramadım hiç sizce özlemiyomudur hiç tamamen bitirmişmidir artık birdaha dönüşü olmazmı kızlar içim paramparça sanki ruhum öldü bedenim yaşıyo bukadar severken kokusunu elini yüzünü görmeden duymadan yapamıyorum parça parçayım bi umut varmıdır unutmayamı çalışym sizce artık ne yapayım ben kendi kendime karar veremiyorum ne olur yardım edin :KK43: bu arada hayatında biri olduğu içinmi bırakıyosun öleyse söle unutmam daha kolay olur dedim nefret ederim en azından dedim hayır yok ama öle demeyi bile düşündüm en son ama çok üzülürsün diye demedim dedi bunlar ne demek ya:KK43:[/QU

Bundan tam bir yıl önceki halimi gördüm sende, çok klişe olucak belki ama, inan bana bende seninle benzer şeyleri yaşadım..Herkes teselli etmeye çalıştığında anlamsız gelirdi..Sanki hayatımın merkeziydi.. Şimdi geçmişe dönüp baktığımda ne gereksiz yere üzmüşüm kendimi diyorum..Üstelik askerden gelir gelmez ayrıldık..Ve aldatmış beni..Çok sonra öğrendim maalesef..Şimdi iyi ki bitmiş diyebiliyorum çok şükür..Kırgınlığın geçtiğinde daha net anlayacaksın boşuna üzme kendini..Hayırlısı ise zaten sen birşey yapmasanda olur..Benim fikrim olmaması senin için daha iyi..Daha 24 yaşındasın,ve unutma hiç kimse senden daha değerli değil..:KK20:

X