Güneş Kremleri Terletmeyen,sivilce yapmayan,yağsız,bronzlaştırmayan güneş koruyucu

Güneş kremleri, bronzlaşma

sekerkiz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
2.523
35
arkadaşlar yazın çok terleyen bi cildim var sebamed ve coperton kullandım unt de fakat cildimde parlam ayapıp terletiolar zaten terleyen bi cildim ve hemen kararan sivilceye yatkın bi cildim var cilt rengimi korumak istiorum yazın çok çabuk kaarıyorum çok da terliorum sivilce problemimde var bana öneeilceğiniz güneş koruucu varmı acilen almam lazım önerilerinizi bekiorm(artı leke tedavisi görüyorm?

bende coppertone 45 kullanmıştım hiççççç memnun kalmadım.... BABE SPF 50 YAĞSIZ GÜNEŞ KORUYUCUYA BAK NETTEN İNCELE CANIM ..TAM SENLİK... AMA 2 ÇEŞİDİ VAR BİRİ YAĞLI SPF 50 AMA SENİN BAKACAĞIN YAĞSIZ OLANI OLACAK DİKKAT ET.....:KK54::KK71:

tşk ederim babe merak ettiğim bi ürün onun dışında daylong tüm gün etkilymiş onuda merak ediorm birde bioderma çok merak ettiğim bi ürün sivilcede yapmıomş.unt den neden memnun kalmadım renkli sini almıştım fondoten görevi görsün diye renkli ama sürdüğünde o renk kayboluyo az da olsa yağ var içersinde renkli olduğu için koruyuculuğunun az olduğunu düşünüyorum o yüzden memnun kalmadım aradığım yüksek koruma

tşk ederim babe merak ettiğim bi ürün onun dışında daylong tüm gün etkilymiş onuda merak ediorm birde bioderma çok merak ettiğim bi ürün sivilcede yapmıomş.unt den neden memnun kalmadım renkli sini almıştım fondoten görevi görsün diye renkli ama sürdüğünde o renk kayboluyo az da olsa yağ var içersinde renkli olduğu için koruyuculuğunun az olduğunu düşünüyorum o yüzden memnun kalmadım aradığım yüksek koruma

zaten renkli ünt güneş kremi kuru ciltlere öneriliyor.. daylong iyi değil diye biliyorum yağlı yağlı oluyomuşş... ama sen bilirsin... babe de karar kıldım ben .ama alıp kullanmadım daha....:KK54:

zaten renkli ünt güneş kremi kuru ciltlere öneriliyor.. daylong iyi değil diye biliyorum yağlı yağlı oluyomuşş... ama sen bilirsin... babe de karar kıldım ben .ama alıp kullanmadım daha....:KK54:

la rocha posay da çok önerilio ama bakalım

mustela kullanıyorum ben çok memnunum. eczaneden alıyorum üzerinde bebek resmi var. hiç leke olmuyor kullandığım zamanlarda. bronzlaşmayı da engelliyor. sivilce ve leke problemi olan biri olarak öneririrm.

kizlar hem nemlendirici özelligi olan hemde günes kremi özelligi olan günes kremi var mi

kızlar solante mi ddf mi yoksa daylong mu karar veremedim
solantenin pigmenta serisi var lekleride önlüyomş ama yağlı olmasından korkuyorm
ddf nin de renkli olanı mat ve yağsız ise onuda düşünebilirim
ve daylong oda parlatmıosa daylong da düşündüm ürünler arasında çünkü tek bi defa sürüosn önerisi olan yazssın yada kullananlar

Daylong actinica ve extreme her ikisiini de kullandım ve çok yağlılar, hem parlatıolar hem de çene bölgemdeki sivilcelerimi de arttırdılar:KK43: Şimdi babe ile mustela arasında kaldım, ne alıcağama karar veremedim?

arkadaşlar sivilceniz varsa kesinlikle solante acnes aldım kullanıyorum içersinde salisilik asit var sivilceyi tedavi ediyo 50 faktör içersine pudra eklemişler mat olsun diye parlatmıyo yani yağsız bi ürün korumasıda çok iyi tavsiye ediyorum arkadaşlar

arkadaşlar sivilceniz varsa kesinlikle solante acnes aldım kullanıyorum içersinde salisilik asit var sivilceyi tedavi ediyo 50 faktör içersine pudra eklemişler mat olsun diye parlatmıyo yani yağsız bi ürün korumasıda çok iyi tavsiye ediyorum arkadaşlar

benim cildim çook yağlı değil karma yanaklar kuru alın yağlı.... solante acnes nemlendirme özelliği var mı ??

benim cildim çook yağlı değil karma yanaklar kuru alın yağlı.... solante acnes nemlendirme özelliği var mı ??
akneli ciltler için nemlendirio ancak içine pudra eklemişler mat duruo altına nemlendirici sürersen sanada uygun olur diye düşünüorm ben nemlendirici sürmüorm altına

akneli ciltler için nemlendirio ancak içine pudra eklemişler mat duruo altına nemlendirici sürersen sanada uygun olur diye düşünüorm ben nemlendirici sürmüorm altına

tamam teşekkürler.... daha önce coppertone 45 kullanmıştım memnun kalmamıştımm..... bide bunu denicemm.... önerin için sağolll :KK54::KK54: bide ünt nin 50 faktörlük güneş kremi var yüz için onuda çoook merak ediyorumm :KK51:

tamam teşekkürler.... daha önce coppertone 45 kullanmıştım memnun kalmamıştımm..... bide bunu denicemm.... önerin için sağolll :KK54::KK54: bide ünt nin 50 faktörlük güneş kremi var yüz için onuda çoook merak ediyorumm :KK51:

unt in renkli olanını kullandım beğenmedim çok az hemen bitio

Vichy nin 50 faktörleri de yağsız ve yüksek korumalı olduğundan baya etkili diye duyuyorum.. arada kaldım ben de Lancaster mı Vichy mi diye..
SAnırım thermal suyu içerdiği için yine Vichy olacak tercihim..

la roche posay kesinlikle tavsiye ederim.benim cildim akneye meğilli ben onu kullanıorum yağsız ve likit.

eczanede mi satlıyo solante acnes bende güneş koruyu alcamda bunu alsam çünki cildim sivilceli ve aşırı yağlı

Bende aldım bugün solante acnes aslında daylong 50 alcaktım sonra eczacının önerisiyle bunu aldım.Solante pigmente krem için karartıyor diye yorumlar okumuştum,solante acnes nasıl cildi karartıyor mu,bronzlaşmayı sevmiyorumda.sivilceleri geçiriyor mu?

X