Premature Bebekler terliyorum yardımmmm

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.

nxixnxixm

nınım ve ata'm herşeyim
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
2.721
7
50
selam kızlar

50 gün oldu doğum yapalı sürekli teriyorum..her 2-3 saate bir üstümü değiştiriyorum.
göğüs aram ve altı ayrıca sırtımdan aşağıya doğru akıyor. bu terleme halen normalmi..
ne zaman geçecek.. birde bu mevsimde altımda atlet,üstünde tişört ve onun üstünde hırka var.. bunları giymezsem terim soğuyor ve ben üşüyorum.. aramızda terleyen oldumu veya oluyormu halennnsenağlama:çok üzgünüm:????

Cnm zaten doğum yapan bir kadının vücudunu toparlaması en erken 6 aydır. Bunlar tabiki normal.. Vücudundaki ödemi atıyorsun cnm. Korkmana gerek yok.

Cnm zaten doğum yapan bir kadının vücudunu toparlaması en erken 6 aydır. Bunlar tabiki normal.. Vücudundaki ödemi atıyorsun cnm. Korkmana gerek yok.

canım 6 aya kadar bu terlemeler devam edecek mi ??
ayrıca teşekkür ederim cevap için..opuyorumnanaktan

bende çok terlemiştim. yaklaşık 2 ay sürdü. gece süt sağmaya kalkınca su gibi terlemiş halde uyanıyordum. tshirtümü gün içinde çok kez değiştirip, birde hırka giyiyordum. ama bu terleme 2. ayın sonunda azalarak kayboldu

Aynen kızlar bende terliodum ama 5. ayda geçti endişelencek bi durum yok ayrıca ne kadarda terlesen ayklarını ihmal etme derim bi çorap ve bi patik mutlaka giy Allah bebeğini sana bağışlasın! ! !

çok sağolun ya içimi ferahlattınız..
gerçi lohusalık 40 gün değilmi??

öle diyolar ama 40 günde insan toplanamıyorrr tek bebekler için 40 gün ikizler için 80 gün buda benden olsunn:roflol::roflol:eski köye yeni adet

öle diyolar ama 40 günde insan toplanamıyorrr tek bebekler için 40 gün ikizler için 80 gün buda benden olsunn:roflol::roflol:eski köye yeni adet

:roflol: :roflol: çok doğru walla ikiz annelrei için..
küçük cimbomluları öpüyorum..
bir küçük aslanda bende var (gs) :jeyyar:delikafadulden

X