Bebek İkinci El tertemiz kıyafetler ayakkabılar mont sıfır olanda var

leylimyar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2014
41
1
hepsi tertemiz takımlar sıfır ayakkabı batlar sıfır sadece kahverengi birsefer giyildi mamma rammo ve lc waikkidir

Eklentiler

• $KIYAFETLER (7).jpg
    $KIYAFETLER (7).jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 90
  • $KIYAFETLER (9).jpg
    $KIYAFETLER (9).jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 67
  • $KIYAFETLER (11).jpg
    $KIYAFETLER (11).jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 90
  • $KIYAFETLER (15).jpg
    $KIYAFETLER (15).jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 77
Canim botlar kac no?

iPod touch 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Botlar canim kirmizi ve kahverengi no ve fiyati nedir ikisinin?

lc waikki tertemiz çok az giyildi yedekte olduğundan bedeni 18 24 ...92 cm kargo bana ait 30 tl

tamam canım. lcw nin kalıpları geniş. inanır mısın 9-12 ay için aldığım bir mont vardı hala giyiyor ve 2 yaşını dolduracak 2 gün sonra. o yüzden 18-24 ay olur. zaten 12 kg. ben alacam montu özelden görüşelim canım.

tamam canım. lcw nin kalıpları geniş. inanır mısın 9-12 ay için aldığım bir mont vardı hala giyiyor ve 2 yaşını dolduracak 2 gün sonra. o yüzden 18-24 ay olur. zaten 12 kg. ben alacam montu özelden görüşelim canım.

teşekkürler biraz acemiyim burda özelden bi bakıyım

Tesekkurler canim..kizim su an 24 giyiyor kisa kadar 25 i gecermi bilemedim o yuzden kalsin su an..sana kolay gelsin..hayirli satislar.

kusura bakma yeni olduğum için özelden yazamıyorum tekrar kusura bakma kargoda bana ait olacağından bişey yapamıycam inan tertemizdir ben 69 tl verdim burdan haberim yoktu çocuklar çabuk büyüyo ve temiz kalıyo lütfen yanlış anlama

kusura bakma yeni olduğum için özelden yazamıyorum tekrar kusura bakma kargoda bana ait olacağından bişey yapamıycam inan tertemizdir ben 69 tl verdim burdan haberim yoktu çocuklar çabuk büyüyo ve temiz kalıyo lütfen yanlış anlama

tamam canım olsun. yalnız burdan iletişim bilgisi yazmak yasak. ben sana özelden mail adresimi vereyim. adres ve ödeme bilgileri için görüşelim olur mu?

X