teşekkür buttonnuna teşekkür:))

bera-berrak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2006
465
3
yeni eklenen "teşekkür buttonu" çok makbule geçti,yetkililere teşekkür ediyoruma.s.çoğu zaman verilen emeği karşılıksız bırakmamak adına yazılan sıradan mesajların da önüne geçilebilecek bu şekilde,hay aklınızla bin yaşayın:enbuyukkk:

evet, teşekkür ederim yada paylaşımın için sağol gibi mesajlar en aza indirilmiş olacak bu vesileyle.
teşekkürler :icecream:

Evet ilginç bir şekil yapmışlar sitede..yerimseniben
Az önce ilk defa denedim..naniknanik
Hayırlı uğurlu olsun inşallah:teytey:

Hoş olmuş gerçekten..Bir de şu sayfayı okurken diğer okuyanlar altta gözükseydi çok makbule geçecekti..Hatta Burhan ile Makbule gibi olurdu:)

bende şimdi bu teşekkür sayesinde farkettim konuyu açan arkadaşıma bilahare şu butondan teşekkür edeyim bari ilk siftamızıda açmış olalım:roflol:

ben daha tesekur butonunu denemedim ama guzel bi seye benzio ise yaradigi belli olur artik tesekur edip birakmak da tuhaf oluyor yani

Valla ne yalan söyiyeyim ben pek beğenmedimfisfisfis Reputation var zaten..aynı şey değilmi ne gerek vardıfisfisfis

Valla ne yalan söyiyeyim ben pek beğenmedimfisfisfis Reputation var zaten..aynı şey değilmi ne gerek vardıfisfisfis

aynı şey demek değil. Teşkkür butonu şey oluyo "paylaşımın için teşekkürler,aman ne iyi yaptında bilgilendirdin bizi" gibin yanesırnaşık şey

en azından beğendiğimiz yazılara sadece teşekkür edip sayfa işgali yapmayacağımız için çok güzel olmuş

kesinlikle süper bir uygulama.ben çoktan uygulamaya başladım bile...
:enbuyukkk::enbuyukkk:

X