Teselli verir misiniz?

Bende dedesine aşık biriydim. Yine böyle bi ramazanlıkta abdest alırken sohbet ettik namaza diye odasına girdi. Çoraplarını lavaboda unutmuştu götürdüğümde yatağında uzanmıştı bende oruç diye karışmadım yanı başına bıraktım çıktım orda öldüğünü bilmeden. O ölümden önce konuştuğumuz son iki dakikayı hiç unutmam ağla ağlaki rahatlayasın. Rabbim onu sağlıkla size kavuştursun. Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun

Geçmiş olsun dedenizin durumu nedir ?
Burda babaanneme yazılan yazıları okurken postunuzu gördüm. Benim ninem de cuma günü kalp krizi geçirdi pazar çok sevdiği Rabb’ine kavuştu.
Sizi çok iyi anlıyorum. Dünya iyisi bir ninem vardı Allah ona da torunlarına gösterdiği merhametiyle muamele etsin.
İnandırıcı gelmiyor bazen sanki orda evinde uyuyor gitsem uyanacak.
Eğer hayattaysa dedeniz için de hayırlısı ne ise o olsun. Rabbim acı çektirmesin.
Çok teşekkür ederim. Başınız sağ olsun babaannenizi Rabbim cennetine alsın. Kalp krizi geçirdi kalp yetmezliği var kendisinde o da akciğerleri, böbrekleri etkiliyor. Durumu iyi değil ama Allah'tan ümit kesilmez bir umut bekliyoruz.

Çok teşekkür ederim. Başınız sağ olsun babaannenizi Rabbim cennetine alsın. Kalp krizi geçirdi kalp yetmezliği var kendisinde o da akciğerleri, böbrekleri etkiliyor. Durumu iyi değil ama Allah'tan ümit kesilmez bir umut bekliyoruz.
Bizimkinin de kalp yetmezliğinden ciğerlerine pıhtı atmıştı.
Dualarım dedenizle vadesi var ise size sağlıkla kavuşsun inşallah. Geçmiş olsun tekrar.

X