Tesettür Giyim Tavsiye istiyorum..

Trans_woman

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2020
123
483
29
Merhaba kızlar.. Tesettüre girmeyi düşünüyorum.. Tavsiye edebileceğiniz bir site var mıdır??? güvenilir uygun fiyatlı bol modeli olan???

Sefamerve uygun çeşidi bol kumaş açıklamalarını okuyup mevsime uygun şekilde kumaşlarda kombinler edinebilirsin birsürü uygun şekilde. Modanisa da güzel. Tesettürpazari diye bi site var orası da hızlı güvenilir göründüğü gibi geliyor. Eylultesettur diye bi siteyi de denedim güzel memnun kaldım. Seçenek çok. Şal eşarp vb için de instagram kullanıyorsan efrendscarf'ın pamuklu şalları çok güzel tok duruyor güvenilir bi instagram sayfası. Veya esappark.com diye websitesi var orasi da en ucuzundan en pahalısına kadar her kesime hitap eden şalları var boneydi vs tutturmak için istediğin apartı da esappark.com bulabilirsin. Hayırlı olsun :)

Yeni kapancaksan internetten alısveris yapma derim ben. Mağazaları gezerek , kombin yaparak öncelikle kendine yakışanı bulman lazım. Henüz cünkü nasıl ne giyilir, neyle kombin edilir bilmediginden int’den aldıkların belkide boşa gidecektir. Giyerek, deneyerek ve dokunarak kumaşları tanımalı ögrenmelisin.. tarzını oluşturduktan sonra intten alısveris yapmalısın.. cünkü mankende gördügün sana yakısmayabiliyor.. hayırlı olsun ins. 🧚🏻‍♀️

Modanisa,modasah,kamilkeskinbutik,kocinbutik,modaalabutik,fatmakılıcbutik benim alışveriş yaptığım yerler tavsiye edebilirim ben ürünlerinden çok memnunum hatta şuan modasah'dan ürünüm yolda 😊

Eğer daha kaliteli ve fiyat olarak ust segment bakarsanız Noi,Toushe,Mimya,Kayra,Qooqstrore, almarwah önerebilirim.Spor giyinmeyi seviyorsanız uygun fiyatlı Mavilimon.com var gayet iyi ürünleri vardır.Lcw ve Defactonun ürünleri gayet güzeldir😉

Kayra tuğba setrms aker armine ipekevi tığ triko kaliteli markalar fiyatları yüksek gelebilir ama sezon sonunda %50-70 civarı indirimleri oluyor takip edip hem kaliteli hem şık kombinler yapabilirsin.Hayırlı olsun tekrar :KK9: :nazar:

X