Tesettür Üzerine Herşey Buyurun Sohbetimize ...

Merhabalar internetten tesettür giyim diye aradığımda bulduğum belki çoığunuz biliyorsunuzdur Modanisa sitesinde güzel elbiseler pardesüler gördüm. site güvenilir mi alışveriş yapan varmı

Tesettür Giyim, Bayan giyim ve Tesettür Elbise, Etek, Abiye ve Şal Modelleri

Son düzenleyen: Moderatör:
selam kızlar bende 3 mayısta tesettüre girdim daha çok yeniyim ama şükürler olsun ki sonunda oldu :)
şal hiç sevmiyorum kendime de yakıştıramıyorum eşarp daha güzel kapla başladım inşallah pardsye geçerim en kısa zamanda
ben daha henüz netten alışveriş yapmadım ama baktığım siteler bunlar

E-tesettr - Tesettr Giyime dair her ey

ALVİNA ONLİNE ALIŞVERİŞ - Tesettür Giyim - Eşarp, Kaban, Kap, Etek, Ceket, Tunik, Pantalon, Elbise, Manto, Pardesü

https://www.tozlugiyim.com.tr/

Sefamerve - Yaşam Tarzınız - tesettür giyim, bayan giyim, şal, eşarp, elbise, etek, tunik, pardesü, pardüse, ferace, kombin, etek modelleri, kapalı giyim, başörtüsü.

Şal eşarp yeni sezon indirimli eşarp : Eşarp ve Şal, 2013 Eşarp ve Şal Modelleri

ben pek internetten alışveriş yapmamayı tercih ediyorum çünkü bazen üstünde güzel durmayabiliyor beğendiğin kıyafet.en güzeli deneyerek almak diyorum.

selam kızlar bende 3 mayısta tesettüre girdim daha çok yeniyim ama şükürler olsun ki sonunda oldu :)
şal hiç sevmiyorum kendime de yakıştıramıyorum eşarp daha güzel kapla başladım inşallah pardsye geçerim en kısa zamanda
ben daha henüz netten alışveriş yapmadım ama baktığım siteler bunlar

E-tesettr - Tesettr Giyime dair her ey

ALVİNA ONLİNE ALIŞVERİŞ - Tesettür Giyim - Eşarp, Kaban, Kap, Etek, Ceket, Tunik, Pantalon, Elbise, Manto, Pardesü

https://www.tozlugiyim.com.tr/

Sefamerve - Yaşam Tarzınız - tesettür giyim, bayan giyim, şal, eşarp, elbise, etek, tunik, pardesü, pardüse, ferace, kombin, etek modelleri, kapalı giyim, başörtüsü.

Şal eşarp yeni sezon indirimli eşarp : Eşarp ve Şal, 2013 Eşarp ve Şal Modelleri

sefamerve'yi tavsiye ederim, sık sık alışveriş yaptığım bi site, bir sıkıntı da yaşamadım çok şükür.
bedeni olmayan ürünleri iade ettim, ücretini de kartıma hemen yüklediler, istersen kapıda ödeme yöntemi de var. küçük şehirde yaşadığım için alışveriş yapılabilecek çok yer yok, olanlar da çok pahalı, mecburen internette alıyorum.
sefamerve, modanisa, trendyol, yenimoda, markafoni, evimnet alışveriş yaptığım siteler, çok şükür bi sıkıntı ile karşılaşmadım inş bundan sonra da bi sıkıntı olmaz.

nar ciceği etek pantolonumun üzerine hangi renk gömlek olur?esarbımda lacivertler var bir de nar ciceği detayları var.

nar ciceği etek pantolonumun üzerine hangi renk gömlek olur?esarbımda lacivertler var bir de nar ciceği detayları var.

Aynen bence de beyaz güzel olur..
Belki kolaya kaçmak oluyor beyazı tercih etmek ama şu an aklıma başka bişey gelmedi :44:

Slm bayanlar topiğiniz çok güzel bende ramazan başında kapanıcam kendime yeni kıyafetler almaya başladım.içimde çocuk gibi heyecan var
ama neler alıcam nasıl kapanıcam bir sürü sorular var bursada oturanlar varmı aranızda bana fikir verirmisiniz nerden alışveriş yaptığınıza dair

şimdiden hayırlı olsun canım.pardesüde zühre,etekte tuğba venn.şiddetle tavsiye ediyorum ben ankarada oturuyorum ama bursada da mağazaları vardır.20 liraya 30 liraya gidip çok kıyafet almaktansa iyisinden bir kaç tane al yetiyo.gercekten kaliteli ürünler.solma sarkma ağarma gibi şeyler yaşamadım.bi dene istersen.

şimdiden hayırlı olsun canım.pardesüde zühre,etekte tuğba venn.şiddetle tavsiye ediyorum ben ankarada oturuyorum ama bursada da mağazaları vardır.20 liraya 30 liraya gidip çok kıyafet almaktansa iyisinden bir kaç tane al yetiyo.gercekten kaliteli ürünler.solma sarkma ağarma gibi şeyler yaşamadım.bi dene istersen.

çok teşekkürler saollasın

Slm bayanlar topiğiniz çok güzel bende ramazan başında kapanıcam kendime yeni kıyafetler almaya başladım.içimde çocuk gibi heyecan var
ama neler alıcam nasıl kapanıcam bir sürü sorular var bursada oturanlar varmı aranızda bana fikir verirmisiniz nerden alışveriş yaptığınıza dair

şimdiden hayırlı olsun canım

arkadaşlar ben de yeni ferace aldım yarasa kollu.hem çok bol hiçbi hattımı belli etmiyo hem de çok güzel çok hoşuma gitti..

işte bunun aynısı arkadalar. nasıl sizce???

Eklentiler

• $cf566fd81eec307986bda96001b5b92c[1].jpg
    $cf566fd81eec307986bda96001b5b92c[1].jpg
    16 KB · Görüntüleme: 83
işte bunun aynısı arkadalar. nasıl sizce???

canım çok çok çok güzelmiş bayıldım resmen...güle güle giy...
bende çoğunluk ferace giyiyorum hiç terletmediği ve rahat olduğu için...
benimki yandan göğüs altından bağlamalı, çok rahat çok memnunum....bu model çok hoşuma gitti tesettür için çok ideal...
feracenin rahatlığını bi anlayan vazgeçemiyor...bende almayı düşünüyorum çok şık...

ben varıııııımmmmm :) bursa inegöldeyiz ama genelde kıyafet alışverişlerimi bursadan yaparım...
tavsiye edebileceğim en güzel yer alvina, tuğba venn,zühre ve tekbir....
ben genelde etek gömlek tarzımı alvinadan alırım...çok memnunum...evet azcık tuzlu ama kaliteli yıka yıka giy :)
pardesü tarzı olanları tuğba venden ve zühreden alıyorum....tuğbanın yeşil kruvaze pardesüsünü aldım okadar şık ki herkes bayıldı...
kışında zühreden kaşe pardesü aldım sıcacık hiç üşütmedi beni, birde kaç defa yıkadım ama hala yepyeni hiç bozulmadı...
tekbirden de genelde eşarplarımı alıyorum, çünkü sezon sonu olanlarını çok indirimli veriyorlar...
birde kızlar alışveriş yaptığınız böyle tanınan yerlere telefon no verirseniz indirimlerde mesaj atıp haber ediyorlar...

X