Tesettür

darkrose35

...
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
12 Mart 2017
978
2.397
Merhaba kızçelerrr bi sorum olucak sizlere siz tesettur de hangi sallari kullaniyosunuz nelere dikkat ediyorsunuz ben yeni tafta şal aldım ama pek memnun degilim kas katı birsey:skandal:

Merhaba kızçelerrr bi sorum olucak sizlere siz tesettur de hangi sallari kullaniyosunuz nelere dikkat ediyorsunuz ben yeni tafta şal aldım ama pek memnun degilim kas katı birsey:skandal:
Konun yeri burası değil @Lisabella abla doğru yere taşısın konunu daha çok cevap verenin olur :KK66:

Cevabına gelecek olursak . Pamuklu şal candır . Ama çok günlüktür .
Koton ve polonun pamuklu şalları . Ne günlüktür ne değildir bence yani onlarda farklı hava var :-)
İpek tafta şal hayat kurtarır . Tam tafta olmadığı için tafta kadar kaskatı durmaz . Parlaktır şık durur .
Bunun yanında tasarım pamuklu şallar var böyle kalite duranıda bir çok şeye yakışır .
İpek şal kullanmadım onu yorumlayamam :)

Konun yeri burası değil @Lisabella abla doğru yere taşısın konunu daha çok cevap verenin olur :KK66:

Cevabına gelecek olursak . Pamuklu şal candır . Ama çok günlüktür .
Koton ve polonun pamuklu şalları . Ne günlüktür ne değildir bence yani onlarda farklı hava var :-)
İpek tafta şal hayat kurtarır . Tam tafta olmadığı için tafta kadar kaskatı durmaz . Parlaktır şık durur .
Bunun yanında tasarım pamuklu şallar var böyle kalite duranıda bir çok şeye yakışır .
İpek şal kullanmadım onu yorumlayamam :)
Sağol canim cok teşekkür ederim. Yeni olduğum için pek bilmiyorum konularin yerlerini :KK52:

Merhaba tafta şallar yerine ipek-pamuk karışı şalları öneririm hem kullanışlı hem güzel duruyor. Taftanın sadece eşarplarını kullanıyorum güzel şekil aldıkları için :)

Yumusak 10liralik lar var ben onlardan renk renk aliyirum desenli falan oyle yani esarp kullanamiyorum zaten sal cok kolay

X