Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri tesettürlü nişanlığım belki fikir olur..

..

cok güzel olmussun, elbisene bayildim canim

Allah tamamina erdirsin, ömür boyu mutluluklar dilerim
opuyorumnanaktan

yanmda çok yok foto ama 1 haftaya kadar ayrıntılı foto eklerim .isterseniz özel olarakta yollarm.kumaş şifon,belinde fransız danteli var bi taraftan fransz danteli sarkıyo,başımda şifonu çift kat yapıp önüne fransz danteli diktik.türban bağlatmadım arkaya doğru attım başörtüyü,,bide belinde bi gelinlikçiye çiçek yaptırıp taktık,

Eklentiler

• $nnnn.jpg
    $nnnn.jpg
    32,6 KB · Görüntüleme: 27
canım hayırlı olsunn allah tamamına erdısınnn cok gusel olmusun nısanlıgını cok beyndımm benımde yakında nısanım var acabanısan kıyafetı resımlerını tam net bı sekılde varsa koyarmısın banda fıkır oluropuyorumnanaktan:enbuyukkk:

ayy çok guselmiş cnm gerçekten koyman ii oldu yakınların duğunu falan olursada diktirilebilir...

arkadaşlar daha ayrıntılı fotolarla yardmcı olcam .kardeşiminde kıyafetini paylaşıcam o da hoş olmuştu..kumaş ve ayrıntları payalaşmaştm.onu okursanz dahada faydalı olr..

Bence de harika hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin.

çooookkk güzeeeeeeeellll...
maşallah çok yakışmış.. tesettürlü nişanlıklar abartılı oluyor burda genelde, bu çok hoşmuş..
hatta du bakiyim.. bunun başka ne renkleri güzel olur ben bi düşüneyim.. kardeşime gösterteyim..
saol cnm..
mutluluklar sana da..

teşekkürler kızlarrr...çok farklı renklere uygulayabilirsnz.önemli olan size yakışan rengin ne olduğu.ben moru çok seviyorm ve bana çok yakıştığını düşünüyorm o yüzdn mor tercih ettm..kardeşiminkini göndercm..o da şifon ama pembe.. o da güzeldi..

şu ana kadar gördüğüm tesetturlu nişanlıkların en güzeli diyebilirim, ben de kına gecem için bu renkte bişi arıyordum, umarım böyle bi şeyler bulurumya da diktirebilirim:) tşk ederim....

Allah tamamına erdirsin:)

bu da kardeşimin..

Eklentiler

• $15746_224671874255_630304255_4315260_2444065_n.jpg
    $15746_224671874255_630304255_4315260_2444065_n.jpg
    14,7 KB · Görüntüleme: 48
kardeşininkide güzelmiş ama senin ki daha güzel...kardeşinede mutluluklaryerimseniben

Son düzenleme:
X