Gelinlik Modelleri TESETTÜRLÜ VE KUYRUKLU GELİNLİĞİM..

Esrdbkkk

Biricik'le
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2014
494
232
Merhabalar :) uzun araştırmalar sonucu dün gelinliğimi seçtim ve sizlerle paylaşmak istedim. Karar vermek o kadar zor oldu ki :KK43: ama nihayetinde seçtim ve içime sindi. Bu denemeydi benim ölçülerime göre tam tesettürlü yeniden dikilecek. Fikirlerinizi ve duvak için önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg

Etek uçlarını ve kuyruğunu çok beğendim canım mutlu olursun inşallah başını şal tarzı yapmanı öneririm ve alna sarkan başlıklar var onlardan kullanmanı öneririm benim konuma bakabilirsin fikir amaçlı

Teşekkür ederim canım. Konun için link atar mısın nerden görebilirim

Etek uçlarını ve kuyruğunu çok beğendim canım mutlu olursun inşallah başını şal tarzı yapmanı öneririm ve alna sarkan başlıklar var onlardan kullanmanı öneririm benim konuma bakabilirsin fikir amaçlı

Ya bende çok beğendim sana mutluluklar ama bence sal değil eşarp ört benbbir kadına esarbi daha çok yakistiriyom

Teşekkür ederim canım. Bana çevrem eşarbı daha çok yakıştırıyor ama basit durur mu bilemiyorum. Biraz da kuaförüme bağlı o iş :)

Teşekkür ederim canım. Bana çevrem eşarbı daha çok yakıştırıyor ama basit durur mu bilemiyorum. Biraz da kuaförüme bağlı o iş :)
Kesinlikle basit durmaz bak bende kapalı bir bayanım eğer evlenirsem kesinlikle eşarp olur.bide etrafindakiler zaten esarbi yakistiriyorsa kesinlikle esarp

Kesinlikle basit durmaz bak bende kapalı bir bayanım eğer evlenirsem kesinlikle eşarp olur.bide etrafindakiler zaten esarbi yakistiriyorsa kesinlikle esarp

Karar verip gidip duvağımı ona göre seçicem. Eşarp üzerine patlak duvak düşünüyorum ama Nasıl olur sizce ?

Merhabalar :) uzun araştırmalar sonucu dün gelinliğimi seçtim ve sizlerle paylaşmak istedim. Karar vermek o kadar zor oldu ki :KK43: ama nihayetinde seçtim ve içime sindi. Bu denemeydi benim ölçülerime göre tam tesettürlü yeniden dikilecek. Fikirlerinizi ve duvak için önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. Eki Görüntüle 1803552 Eki Görüntüle 1803551 Eki Görüntüle 1803550 Eki Görüntüle 1803548

Nereye diktiriyorsun hangi şehir gelinlikçi

Bel kısmın çok aşşada yeniden diktirirken ona dikkat et, bu kadar aşşada yapmasınlar üstün çok tuhaf durmuş. Gelinliğin eteğini üst vücuduna orantılı yapsınlar.
Birde bence madem yeniden dikilecek farklı dantellere yönel. Benim görüşüm bu.
Ayrıca tesettürlü gelinlerde eşarp çok çok basit duruyor kesinlikle öyle bir hata yapma.

kızlar düğünüm oldu hatta 6 ay bile geçti :) gelinliğimi satmayı düşünüyorum...

X