Test sonucuma bakabilir misinizz

Azra demirel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2021
12
3
35
4 yıldır evliyim. Geçen ay 24 kasımda ella hap kullandım. 18inde olmam gereken regli halen olmadı. Daha sonra da eşimle korunmasız bir birliktelik yaşadık. Ben de bugün şüphelenip test yaptım. Comfort diye bir markanın erken gebelik testini yaptım, çek çizgiydi. Sonra bir test daha yaptım valaydi sanırım markanın adı pembe bir şey çıktı. Sizce hamile miyim

Eklentiler

• 20211228_193017.jpg
    20211228_193017.jpg
    34,7 KB · Görüntüleme: 105
  • 20211228_184950.jpg
    20211228_184950.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 100
4 yıldır evliyim. Geçen ay 24 kasımda ella hap kullandım. 18inde olmam gereken regli halen olmadı. Daha sonra da eşimle korunmasız bir birliktelik yaşadık. Ben de bugün şüphelenip test yaptım. Comfort diye bir markanın erken gebelik testini yaptım, çek çizgiydi. Sonra bir test daha yaptım valaydi sanırım markanın adı pembe bir şey çıktı. Sizce hamile miyim
4 yıldır evlisin daha önce hiç test yapmadın mı ?comfort dediğin teste göre negatif diğerine de fazla damlatmışsın kontrol çizgisi bile çıkmadan fotosunumu çektin naptın hiç çizgi yok kız

4 yıldır evlisin daha önce hiç test yapmadın mı ?comfort dediğin teste göre negatif diğerine de fazla damlatmışsın kontrol çizgisi bile çıkmadan fotosunumu çektin naptın hiç çizgi yok kız
Yok yaptım elbette de 10 15 dakika bekledim hiç çizgi falan hiç bi şey çıkmadı

Daha çok kuruma çizgisi gibi duruyo emin olmak için yarın sabah ilk idrarınızla yapın ki daha sağlıklı olsun eğer 10 dakika içinde hemen çizgi çıkarsa (test bozuk değilse)hamilesinizdir hemen kan verirsiniz hakkınızda hayırlısı olsun

Daha çok kuruma çizgisi gibi duruyo emin olmak için yarın sabah ilk idrarınızla yapın ki daha sağlıklı olsun eğer 10 dakika içinde hemen çizgi çıkarsa (test bozuk değilse)hamilesinizdir hemen kan verirsiniz hakkınızda hayırlısı olsun
Teşekkür ederim ilk test negatifi gösterince ne yalan söyleyim üzüldüm

Canım anlamadığım sen hamile kalmak istiyormusun istemiyormusun.zaten iki test yapmışsın üstelik erken gebelik testi.adet ne zamana gecikme ol

Canım anlamadığım sen hamile kalmak istiyormusun istemiyormusun.zaten iki test yapmışsın üstelik erken gebelik testi.adet ne zamana gecikme oldumu
Aslında bu zamana kadar hep korunduk ve bu zamana kadar da düşünmüyoduk. Geçen ay ella kullanmıştım düşünmediğimizden. 18 aralıkta olmam gerekiyodu. Ama test yapınca sanki iş işten geçiyomuş gibi hissettim ve açıkcası üzüldüm. O yüzden testi tekrarlamaktan da korktum biraz

X