Hamileyim belirtilerim

Ozlem1307

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2020
86
23
31
Selam kızlar
Hep okurken derdim hamile kalırsam erken belirtileri mi mutlaka yazmalıyım diye o kadar çok okudum ki henüz 10. Günde anladım ve test yapmaya başladım
Öncelikle 4 Yıldır evliliğim ilk kez karar verdik ve değerlendirdik
İlyumurtlama haftası aşırı gaz karnım patlayacak gibi ağrı sürekli şişkinlik belimde iğne batması gibi ağrılar çok aşırı iştah açıklığı
Yumurtlama dan bir hafta sonra kasık ağrıları regli olacak hissi hergün bi ağrım vardı anormal hatta psikolojik mi dedim ama ağrı var test yaptım regliye 8 gün varken sadece benim gördüğüm hayalet çizgi oluştu etken gebelik testinde ama tabi emin olamadık eşimde bende gördük 6 gün sonra regliye 2 gün kala tekrar test yaptım ve silik çıktı daha belirgindi regli 2 gün geçince kan verdim beta 196 çıktı şuan sanırım 4 haftalık henüz ultrason da görmedik haftaya görücez inş bu arada göğüs ağrısı regli geçince başladı mide bulantım hiç olmadı aşırı yeme istedim en belirgin özellik diyebilirim birde belime kupa tutulmuşta belimde kalmiş gibi his yaşadım

Ayaklarım hep soğuk olurdu baya sıcak 2 haftadır Buda belirti yazanları görmüştüm
Buarada akıntım olmadı akıntı artışı falan öyle bişey yaşamadım aksine kuruluk oldu hala da öyle bazı insanlarda kuruluk oluyormuş bunu da okumuştum diye içim rahattı

Hayırlı olsun canım sağ salim kucağına almak nasip olsun inşallah ☺️
Ben de reglime daha 10-15 gün varken kasıklarıma giren sancılardan anlamıştım☺️

Selam kızlar
Hep okurken derdim hamile kalırsam erken belirtileri mi mutlaka yazmalıyım diye o kadar çok okudum ki henüz 10. Günde anladım ve test yapmaya başladım
Öncelikle 4 Yıldır evliliğim ilk kez karar verdik ve değerlendirdik
İlyumurtlama haftası aşırı gaz karnım patlayacak gibi ağrı sürekli şişkinlik belimde iğne batması gibi ağrılar çok aşırı iştah açıklığı
Yumurtlama dan bir hafta sonra kasık ağrıları regli olacak hissi hergün bi ağrım vardı anormal hatta psikolojik mi dedim ama ağrı var test yaptım regliye 8 gün varken sadece benim gördüğüm hayalet çizgi oluştu etken gebelik testinde ama tabi emin olamadık eşimde bende gördük 6 gün sonra regliye 2 gün kala tekrar test yaptım ve silik çıktı daha belirgindi regli 2 gün geçince kan verdim beta 196 çıktı şuan sanırım 4 haftalık henüz ultrason da görmedik haftaya görücez inş bu arada göğüs ağrısı regli geçince başladı mide bulantım hiç olmadı aşırı yeme istedim en belirgin özellik diyebilirim birde belime kupa tutulmuşta belimde kalmiş gibi his yaşadım
öncellikle hayırlı olsun 😊 regle yakın gaz sorununuz var mıydı bende çok fazla var yarın kan testi vereceğim bende

Hayırlı olsun canım sağ salim kucağına almak nasip olsun inşallah ☺️
Ben de reglime daha 10-15 gün varken kasıklarıma giren sancılardan anlamıştım☺️
Ayy heyecanlandım gözünüz aydın daha dün vajinal ultrasonum vardı çatlayabilcek büyüklükte bi yumurtam bile yok ama dün akşamdan beri sağ kasığımda sancı girip çıkıyor heveslendim küçücük bi umut☹️

X