Test yapmaya korkuyorum

allahim gonlunuze gore verir insallah

Belirtilerin varmiydi canım.
belirtiler kasiniyordum bilmiyorm bu bi belirtimi ama cok kotu bileklerim ellerim boynum bogazim hatta gece buna bagli kac defa uyandim kana lekelenme hic olmadi midem bulaniordu ama ole cok degil sabahlari ozellikle bide adet olucakmis gibiyim yani su an bile ole belim karnim goguslerim agrior

Siz kaç yıldır olmuyor kızlar birde sorunuz nedir benim 9 yıl oldu doktorlar birşey yok diyordu tüp Bebek için doktora gittim miyom olduğunu öğrendim doktor amaliyat olmazsan olsa bile düşer dedi kafam çok karışık ya

allahim gonlunuze gore verir insallah
Amin ben de birbuçuk senedir istiyorum bir düşüğüm oldu çok zor birşey sürekli negatif gör gör tam pozitifi görmüşken kaybet allah kimseye yaşatmasın arkadaşım çok sevindim senin için sağlıklı olsun diye dua et bol bol en önemlisi o

Kaşıntı pek duymadım canım,bilemeyiz ondan midir tabiki, bendede belirti yok inşallah belirtisiz hamileyimdir bende bunlara tutunuyorum napalim kismet

ben hepinize cok due edicem hala karamsarim bilmiyorm belkide korkumdan

ama hic anlasilmiyor yani sanki adet olucakmisim gibi bel ahrisi karin agrisi goguslerde hassasiyet
Aynen bunlar adet belirtisi de aynı zamanda zaten.hep dua ediyorum inşallah vardır diye.seninde inşallah çok sağlıklı bir bebişin olur

vala 3 sene oluyor rahim filminden once defalarca klomen catlatma ignesi kullandim yumurta gelistirici igne kullandim snra polikistik over gorunumlu kistlerin var dediler rahim filmi cektim hic br sorun yontu yani yumustamda gelisiyordu en son doktor kizdi canim artik gelme rahim filmi cektik 5 ay bi dinlen gelme dedi yani demeye devam et ama hastaneye glme snrasinda diyarbakirli bi teyze var o dedi konusurken sutle maydanozu kaynat buharinda otur dedi yaparken hicde umudum yoktu ama hani bilmioyorm belkide vesile olmustur deneyin derim maliyetli biside degil

Ben denemiştim maydonuz suyunu faydası olmadı bende ama rahim filminden sonra hamile kalanları duymuştum insalhh seninkide öyle olmuştur canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…