Test yapmaya korkuyorum

ecrinemir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2009
103
0
merhaba arkadaşlar

bende hamile olmak için uğraşanlardan her ay hayal kırıklığına uğrayanlardanım klomen tedavisine başladım.adetim 4 gün geçti miğdem bulanıyor,göğüslerim şişti baş dönmem var ama test almaya cesaretim yok bana yardın edinnnnn :KK43::emir_bebek:

Canım benim seni çok iyi anlıyorum çünkü ben de aynı beklenti içindeyim ama sen gerçekten çok sabırlısın. Ben olsam o kadar bekleyemem meraktan çatlarım. Ne duruyosun al bi test yapıver hamile misin değil misin öğren kurtul. İnşallah hamilesindir ama değilsen de üzme kendini her şeyin bi zamanı vardır. Hayırlısı böyleymiş diye düşün. Senin için dua edicem inşallah güzel haber verirsin. :Saruboceq:

rabbim herkesin kucağını doldursun yarın sabah alıp yapıcam bakalım sonuç yine hüsranmı olacak

ben napim test çift çizgi bi gün sonra tek çizgi şimdi kan sonucumu bekliyom yarım saat kaldı bakalım

Valla ben 28inde adet olcam ama şimdiden test alıp yapasım geliyo çok merak ediyorum. İnşallah hamilesindir de bize güzel haberler verirsin canım yaa... Bari sana seviniriz :emir_bebek:

ben napim test çift çizgi bi gün sonra tek çizgi şimdi kan sonucumu bekliyom yarım saat kaldı bakalım

Allah Allah ne tuhaf yaa... Her gün yeni bişey duyuyorum valla. İnşallah sen de hamilesindir canım. O kadar çok istiyorum ki isteyen herkesin hamile kalmasını nüfus patlaması olsun inşallah sırnaşık şey

izmirhayal inşallah hamilesindir.bizede haber ver sonucu merak ettim hala başım dönüyor göğüslerim şişti allahım bu sefer olsun yaa bu seferde mutluluktan ağlayayım

inşaalh bende aynı durumdayım ne testt almaya cesaretim varr ezaneci diycek bu kadın her ayy alıyo tet duruyoo utanıyom vala nede kan yaptırmaya eylül 22 de adet oldum bugun ekimin 26 tısı bende hala bi şe yokkarnım şiş fena gaz var gögüslerimdee hassas ama bilmiyorum ümitlenip hüsrana ugramaktan yoruldum valla daha önce bi düşük yaptım 5 haftalık ozamandan beri piskolojik tedavi görüyorum vala panik atak oldum rabbim isteyen herkezin gönlüne göre versin

inşaalh bende aynı durumdayım ne testt almaya cesaretim varr ezaneci diycek bu kadın her ayy alıyo tet duruyoo utanıyom vala nede kan yaptırmaya eylül 22 de adet oldum bugun ekimin 26 tısı bende hala bi şe yokkarnım şiş fena gaz var gögüslerimdee hassas ama bilmiyorum ümitlenip hüsrana ugramaktan yoruldum valla daha önce bi düşük yaptım 5 haftalık ozamandan beri piskolojik tedavi görüyorum vala panik atak oldum rabbim isteyen herkezin gönlüne göre versin

geçmiş olsun canım ben de 6 haftalıkken düşük yapmıştım ne kadar geçti senin düşüğünün üstünden benim bu 5. ay bekliyorum bakalım aslında düşükten sonra daha kolay hamile kalınır diye duymuştum ama bende öyle olmadı :çok üzgünüm:

hurem doktor bana 3 ay korun dedi ben 4 ay korundum ondan sonrada panik atak başlaı bende antidepresan kulandıgım için uzun bi müdet daha korunmak zorunda kaldım 1 sene oldu benim böylece şu andada kulanıyorum antidepresan ama ozamanlar çok kötüydüm şu anda doktorum izin veryio ilacı kesecek hamile kaldıgımda sanada çok geçmiş olsun canım

canım korkumu yendim yaptım testi kıpkırmızı iki ci çizgide nolur bana dua edin bu sfer benimle kalsın saglıkla dünyaya gelsin

X