Test yapsam mı?

Leile

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2021
43
21
25
Kızlar bu ay ovülasyon testi kullanıp yumurtlama günlerimi degerlendirdim en son adet tarihim 13 eylüldü 25 eylülde ise yumurtlama başladı 3 günü degerlendirdik aradan 10 gün geçti 2 gündür adet sancısından biraz hafif sancım var sizce test yapsam mı yoksa belli olması için daha erkenmi 🥺?

Justjustice

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2021
359
170
31
bence erken adet gününüzü beklemeye çalışın en azından. İnşallah istediğiniz sonucu alırsınız.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-03-2022

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 89 gün kaldı.

Bebeğinizin vücüdundaki yağ oranı artmaya devam ediyor ve şu anda vücudunun %2-3'ü yağdan oluşmaktadır.Zaman zaman, rahminizin büyümesi ve bağların gerilmesinden dolayı pelvik (kasık) ağrıları görülür. Dinlenmek bu gibi durumda size yardımcı olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini saymaya başladınız mı?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ulhikay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2017
30
23
38
Kızlar bu ay ovülasyon testi kullanıp yumurtlama günlerimi degerlendirdim en son adet tarihim 13 eylüldü 25 eylülde ise yumurtlama başladı 3 günü degerlendirdik aradan 10 gün geçti 2 gündür adet sancısından biraz hafif sancım var sizce test yapsam mı yoksa belli olması için daha erkenmi 🥺?
Adet gününüze kadar bekleyin derim ben. Önceki hamileligimde adetten 3 gün önce yapmıştım, negatif çıkmıştı. Tam adet gunu pozitifi görmüştüm. Kesin sonuç icin beklemekte fayda var🤗😊

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :98 Kg. Şimdiki Kilom :96.5 Kg.

Leile

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2021
43
21
25
bence erken adet gününüzü beklemeye çalışın en azından. İnşallah istediğiniz sonucu alırsınız.
Adet gününüze kadar bekleyin derim ben. Önceki hamileligimde adetten 3 gün önce yapmıştım, negatif çıkmıştı. Tam adet gunu pozitifi görmüştüm. Kesin sonuç icin beklemekte fayda
Öyle mi diyorsunuz! ☹️İnşallahh sabdebilirim adet günümede 5 gün var sanırsam. 🤯Ouuff çok muşşş.

ulhikay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2017
30
23
38
Öyle mi diyorsunuz! ☹️İnşallahh sabdebilirim adet günümede 5 gün var sanırsam. 🤯Ouuff çok muşşş.
Beklemek cok zor😒Ama insallah degecektir beklediğinize🤗🤗🤗. Olur da negatif çıkarsa bebisin varligina ragmen, üzülmeyin bence.. Güzel haberlerinizi duymak dileğiyle 🤗🤗🤗

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :98 Kg. Şimdiki Kilom :96.5 Kg.

tanrisevsinnn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mart 2021
184
198
26
merhaba ben de yumurtlamadan sonra 11.gün silik çizgiyle öğrendim ama garanti olsun derim adet gününüzü bekleyin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-03-2022

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 87 gün kaldı.

Önümüzdeki bir iki gün içinde bebeğinizin gözleri ve kirpikleri tamamen şekillenmiş olacak. Bu günlerde el ve ayaklarınızdaki ödem ve şişlikler artabilir. Ayakta durmaktan kaçınmak, ayaklarınızı daha yüksekte tutarak dinlenmek ve tuz kullanımını kısıtlamak ödeme ve şişliklerin azalmasında yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Spagetti bolonez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2020
2.478
3.088
Yumurtlamanın 12. Gunu erken gebelik testinde görmüştüm bende. Beklemek zor ama isterseniz en azindan iki uc tane test alip her gun cizgiyi takip edin. 🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-03-2022

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 113 gün kaldı.

Bebeğinizin duyduğu bazı sesler şunlardır; kalp atışınız, konuşurken sesinizin yankılanması, nefes alırken havanın ciğerlerinize dolup boşalırken çıkardığı sesler, mide ve bağırsaklarınızdan gelen sesler. Bebeğinizin kalp atış sesi yükseldikçe, bebeğinizin kalp atışlarını, siz yoga pozisyonundayken, göbeğinize kulağını dayıyan bir kişi rahatlıkla duyabilir. Sizde bir steteskop kullanarak bebeğinizin kalp atışının güçlü sesini duyabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)