Testesteron hormonu fazla olan varmı??

ZAMBAK 3

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2008
5.570
5
testesteron hormonunun fazlalıgı kadında kıllanma problemi yapıyor..bu sorun bendede var ama bu hormonun tahlilini yaptırmadım daha:1no2:
..aranızda bunu yaptıranlar varmı tedavisi ne ile ve nekadar zaman aldı...
ayrıca çocuk sahibi oldunuzmu??
paylaşırsanız çok sevinirim:1hug:

benimde testesteronum normalden birazcik yüksekmis.doktor düzenli adet oldugum icin önemli bir sorun degil dedi.tedavi de yapmadi..ayrica killanma problememim de yok....bide türk kadinlarinda genelde testesteron hormonu yüksek cikarmis..irkimizdan dolayi..birazcik esmerlik oldugu icin demisti.

bebek sahibi olamiyorum bende ama testesteronla bir ilgisi yok baska bir konu.

Bendede adet düzensizligi yumurtlama problemi yok ama kıllanma problemi oldugu için bu hormon yüksektir diye düşünüyorum

testesteron a bende baktırdım birazdan belki elime geçer tahlilim çıkmış

testesteronum 1.4 müş normal referans aralığı 0.5-4.1 miş benim normalmiş yani

birde sülfat bakılmıştı oniye bakıldı anlamadım oda 119 muş progesteronda 0.14 müş dr yorumlatıcam ama testesteron iyiyimiş onu söylediler.

birde sülfat bakılmıştı oniye bakıldı anlamadım oda 119 muş progesteronda 0.14 müş dr yorumlatıcam ama testesteron iyiyimiş onu söylediler.

testesterona neden baktırmıştın problem neydii??

progesteronun düşük galibaa???ü
dr ne yorum yaptı bunun içinCADIARZU

daha dr göstermedim cnm yumurtlamam yoktu ilaç kullandığım için belki yumurtlamam olmuştur diye baktırdım testesterona baktırdım çünkü dr birkeresinde benden bu tahlilleri istemişti bende tekrar baktırmak istedim

daha dr göstermedim cnm yumurtlamam yoktu ilaç kullandığım için belki yumurtlamam olmuştur diye baktırdım testesterona baktırdım çünkü dr birkeresinde benden bu tahlilleri istemişti bende tekrar baktırmak istedim

21.günde pprogesterona bakılıyor senin 21.günmüydüü..

evet canım 21.gündü ama 21. gün olmayan zamanlarda verdiğim progesteronlarım daha yüksek anlayamadım valla

Var kzlar benımde testesteron yuksek.pco yuzunden sanrım.dekort dıye bı ılaç verd.bu pazartesı gtcem bakalm

ben 3 gün önce gittim dr a..testesteronum 45,prolaktinim 14 çıktı normal dediiii..ama acaip tüylenme var lazare gitcem bakalım işe yarıycakmı:KK43:

ben 3 gün önce gittim dr a..testesteronum 45,prolaktinim 14 çıktı normal dediiii..ama acaip tüylenme var lazare gitcem bakalım işe yarıycakmı:KK43:

merhaba canım nasılsın
kıllanmayla ilgili bir başlık açmıştın orada karşılaşmıştık seninle
son durum ne peki
nedenini sormadınmı bu olayın madem buhormonda fazla degil...
kadın dogumcuyamı gittin?

bu erkeklik hormonu bende yüksek demekki ölçtürmedim daha ama herkes forumda beni erkek zannediyor.delikafadulden

benim testesteron hormonum çok yüksek çıktı canım ben sivilce ve saç dökülmesi problemlerim için gitmiştim kan testimde çıktı. doktor sivilcelerimin, saç dökülmelerimin ve vücuttaki tüylenmelerimin bundan kaynaklandığını söyledi. adetimde aşırı düzensizdi. cumaretsi bidaha gidicem doktora tekrar ölçtürücem yani çaresine bakılması geriyor.

X