Testim negatif mi??? Acill

esraerennn

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mart 2021
56
14
32
Özelde direkt gebelik beta yaptırdım. Evde çıkan pozitif sonuçla pek ilgilenmiyorlar. Bakıyorlar negatif dr randevusuyla gitmedim yani. Günüm hala geçerse giderim dr

wintersun

Guru
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2008
6.368
3.134
38
Merhaba. Adetime bir gün kala test yaptım ikinci silik çizgi çıktı. Ertesi gün yani adet günümde kan testi yaptırmaya gittim 4.29 çıktı.dayanamadım evde bir test daha yaptım ikinci resimdeki gibi çıktı. 3 gün geçiktiğimde tekrar kan testi yaptırdım 4.79 çıktı. Yani negatif. Ümitlenmiştim. Üzüldüm testim de bayağı belli gibi. Böyle birşey başına gelen var mı lütfen yorumlar mısınız?😣😢 bu arada testler erken gebelik testi. Hatalı olabilir mi acaba productor
Testiniz pozitif hayırlı olsun

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 995 gün geçti.

esraerennn

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mart 2021
56
14
32
Testiniz pozitif hayırlı olsun
Keşke öyle olsa. Kanda iki kez beta hcg yaptırdım değerleri yazdım 4.79 çıktı yani negatif. Erken gebelik testine güvendim hamileyim sandım ikinci evliliğim birde. Eşim ilk eşinden çocuk sahibi olamamış nasıl mutlu olurdu olsa. Kan negatif cıkınca çok üzüldüm. Allahtan ergen gebelik testinin gazıyla eşime söylememiştim

hayalievren

Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2021
148
146
3 tane yaptım ikisi erken gebelik testi biri normal olanlardan üçündede çizgi çıktı. Muallakta kaldım çok üzüldüm😢
ben önce kanda bakmıştım idrar testlerine güven olmuyo ben güvenemiyorum en azından Bir iki gün daha bekleyip Bi kan testi verirseniz daha net Bi sonuç olur. daha güvenilir olur.

Buyuk_umutlar

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2020
869
653
Merhaba. Adetime bir gün kala test yaptım ikinci silik çizgi çıktı. Ertesi gün yani adet günümde kan testi yaptırmaya gittim 4.29 çıktı.dayanamadım evde bir test daha yaptım ikinci resimdeki gibi çıktı. 3 gün geçiktiğimde tekrar kan testi yaptırdım 4.79 çıktı. Yani negatif. Ümitlenmiştim. Üzüldüm testim de bayağı belli gibi. Böyle birşey başına gelen var mı lütfen yorumlar mısınız?😣😢 bu arada testler erken gebelik testi. Hatalı olabilir mi acaba productor
Boyle çikmasi için sonucunun 20ye yakindir. Bende 19ken bundan daha silikdi. Başka yerde tekrarlayin derim. Çunki silik de değil baya baya belli oluyor. Yinede kendjnizi herşeye hazirlayip testi tekrarlayin. Idrar testinde koyulaşma varsa demekki değer artiyor

esraerennn

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mart 2021
56
14
32
Boyle çikmasi için sonucunun 20ye yakindir. Bende 19ken bundan daha silikdi. Başka yerde tekrarlayin derim. Çunki silik de değil baya baya belli oluyor. Yinede kendjnizi herşeye hazirlayip testi tekrarlayin. Idrar testinde koyulaşma varsa demekki değer artiyor
İşde bildiğiniz pozitif çıktı o yüzden artık o testlerden yapmasam da 3 gün sonra gene mi kan testi yapsam

esraerennn

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mart 2021
56
14
32
Bugün geçikmemin 4.günü. Enson kanı bugün verdim ilkinide cuma vermiştim. Belirgin çıkan testide dün sabah yaptım.

minel06

Mucizem geliyor👶🤲
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2020
109
72
Bugün geçikmemin 4.günü. Enson kanı bugün verdim ilkinide cuma vermiştim. Belirgin çıkan testide dün sabah yaptım.

İdrar testi yada kan testi tekrarladınız mı?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-12-2021

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 214 gün kaldı.

Bebeğinizin dış kulakları bugün yada yarın şekil olarak tamamlanmış olacak. Bebeğinizin poposuyla, baş tacı arası 22-24 mm oldu. Erkek ve dişi genital bölgesi hala çok benzer. Bebeğinizin cinsiyetini ultrasonda görmeniz çok zor. Biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

esraerennn

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mart 2021
56
14
32
İdrar testi yada kan testi tekrarladınız mı?
Merhaba kanımda 4.79 çıkmıştı sınır bir değer yani. Kandan önce erken gebelik testi yapmıştım gayet net çıkmıştı. 5.ci gün regl oldum evde tekrar kaset test yaptım tek çizgiye döndü ondan sonrada gebelik testi yaptırmadım. İlk kez başıma böyle birşey geldi buradan okuduklarıma göre sanırım kimyasal gebelik geçirdim. Testi tekrar paylaşayım. Konuyu araştıran anne adaylarına örnek olur inşallah🙏 Rabbim isteyen herkesin gönlüne göre versin inşallah☺️

Eklentiler

• 0BD58E4B-7275-422E-B6CB-39B42A562384.jpeg
    0BD58E4B-7275-422E-B6CB-39B42A562384.jpeg
    62,7 KB · Görüntüleme: 29

minel06

Mucizem geliyor👶🤲
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2020
109
72
Merhaba kanımda 4.79 çıkmıştı sınır bir değer yani. Kandan önce erken gebelik testi yapmıştım gayet net çıkmıştı. 5.ci gün regl oldum evde tekrar kaset test yaptım tek çizgiye döndü ondan sonrada gebelik testi yaptırmadım. İlk kez başıma böyle birşey geldi buradan okuduklarıma göre sanırım kimyasal gebelik geçirdim. Testi tekrar paylaşayım. Konuyu araştıran anne adaylarına örnek olur inşallah🙏 Rabbim isteyen herkesin gönlüne göre versin inşallah☺️
Kimyasal gebelik geçirmişsiniz rabbim tez vakitte sağlıklısını nasip etsin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-12-2021

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 214 gün kaldı.

Bebeğinizin dış kulakları bugün yada yarın şekil olarak tamamlanmış olacak. Bebeğinizin poposuyla, baş tacı arası 22-24 mm oldu. Erkek ve dişi genital bölgesi hala çok benzer. Bebeğinizin cinsiyetini ultrasonda görmeniz çok zor. Biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın