Testim negatif mi??? Acill

Boyle çikmasi için sonucunun 20ye yakindir. Bende 19ken bundan daha silikdi. Başka yerde tekrarlayin derim. Çunki silik de değil baya baya belli oluyor. Yinede kendjnizi herşeye hazirlayip testi tekrarlayin. Idrar testinde koyulaşma varsa demekki değer artiyor
İşde bildiğiniz pozitif çıktı o yüzden artık o testlerden yapmasam da 3 gün sonra gene mi kan testi yapsam

İşde bildiğiniz pozitif çıktı o yüzden artık o testlerden yapmasam da 3 gün sonra gene mi kan testi yapsam
Evet tekrarlayin muhakkak. Kan degerin de sinira yaklaşiyor. Yani ölçum hatasi ola bilir. Sonuçta insan elinin değdiği bir makine ve sonuç. Yanilma payi tabiki var

Bugün geçikmemin 4.günü. Enson kanı bugün verdim ilkinide cuma vermiştim. Belirgin çıkan testide dün sabah yaptım.

İdrar testi yada kan testi tekrarladınız mı?
Merhaba kanımda 4.79 çıkmıştı sınır bir değer yani. Kandan önce erken gebelik testi yapmıştım gayet net çıkmıştı. 5.ci gün regl oldum evde tekrar kaset test yaptım tek çizgiye döndü ondan sonrada gebelik testi yaptırmadım. İlk kez başıma böyle birşey geldi buradan okuduklarıma göre sanırım kimyasal gebelik geçirdim. Testi tekrar paylaşayım. Konuyu araştıran anne adaylarına örnek olur inşallah🙏 Rabbim isteyen herkesin gönlüne göre versin inşallah☺️

Eklentiler

• 0BD58E4B-7275-422E-B6CB-39B42A562384.jpeg
    0BD58E4B-7275-422E-B6CB-39B42A562384.jpeg
    62,7 KB · Görüntüleme: 67
Merhaba kanımda 4.79 çıkmıştı sınır bir değer yani. Kandan önce erken gebelik testi yapmıştım gayet net çıkmıştı. 5.ci gün regl oldum evde tekrar kaset test yaptım tek çizgiye döndü ondan sonrada gebelik testi yaptırmadım. İlk kez başıma böyle birşey geldi buradan okuduklarıma göre sanırım kimyasal gebelik geçirdim. Testi tekrar paylaşayım. Konuyu araştıran anne adaylarına örnek olur inşallah🙏 Rabbim isteyen herkesin gönlüne göre versin inşallah☺️
Kimyasal gebelik geçirmişsiniz rabbim tez vakitte sağlıklısını nasip etsin

bence bu testler yanıltıyor.buda benim testim.adet günümden bir iki gün önce dün yaptım.dün ve bu sabah kaset test yaptım.negatif çıktı ben adet olmayı bekliyorum.br daha bu testlerden yapmıycam.predoctor markası :KK43: resmen pozitif çıktı.kaset testlerse negatif :KK43:
20210329_144434.jpg

Erken gebelik testlerine karsi bu yüzden bi antipati duyuyirm yapilmasina karsiyim hem.guvenilir degiller hemede vaktinden once gebeligi hanrr verip insani heveslendiriyorlar. Bircok kadij kimyasal gebelik yasiyir kimisi biliyir kimisi bilmiyor adetim gecikti saniyor ama bunsekildr gunlrr oncedinden igrrniyorz ama adetten bikac gun sonra kanamamkz basliyir yapmasak adet olduk bitti gitti sanicaz subat ayinda 2gun adtim gecikti test yaptim normal kaset test pozitif cikti ama ilk gebeligimdki gibi koyu deguldi anlamisyim kimyasal oldugunu 10gün sonra adet oldum kan vermistim 20 cikmisti

bence bu testler yanıltıyor.buda benim testim.adet günümden bir iki gün önce dün yaptım.dün ve bu sabah kaset test yaptım.negatif çıktı ben adet olmayı bekliyorum.br daha bu testlerden yapmıycam.predoctor markası :KK43: resmen pozitif çıktı.kaset testlerse negatif :KK43:
Eki Görüntüle 2812877
Kesinlikle.katiliuirm.en guzeli kaset test

Merhaba. Adetime bir gün kala test yaptım ikinci silik çizgi çıktı. Ertesi gün yani adet günümde kan testi yaptırmaya gittim 4.29 çıktı.dayanamadım evde bir test daha yaptım ikinci resimdeki gibi çıktı. 3 gün geçiktiğimde tekrar kan testi yaptırdım 4.79 çıktı. Yani negatif. Ümitlenmiştim. Üzüldüm testim de bayağı belli gibi. Böyle birşey başına gelen var mı lütfen yorumlar mısınız?😣😢 bu arada testler erken gebelik testi. Hatalı olabilir mi acaba productor
Ay bu testi almayın aldırmayın 5 yıldır umutla bekliyoruz ilk defa bu marka aldım ve silik cıktı nasıl heyecanlandom anlatamam kan verdim 0.1 cıktı üzgünüm böyle hassas bi konuda böyle testlerin olmasından

Merhaba. Adetime bir gün kala test yaptım ikinci silik çizgi çıktı. Ertesi gün yani adet günümde kan testi yaptırmaya gittim 4.29 çıktı.dayanamadım evde bir test daha yaptım ikinci resimdeki gibi çıktı. 3 gün geçiktiğimde tekrar kan testi yaptırdım 4.79 çıktı. Yani negatif. Ümitlenmiştim. Üzüldüm testim de bayağı belli gibi. Böyle birşey başına gelen var mı lütfen yorumlar mısınız?😣😢 bu arada testler erken gebelik testi. Hatalı olabilir mi acaba productor

Adet öncesi pozitif veren test kanama başlarsa kimyasal gebelik işaretidir. Kimyasal gebelikte vücut kendini hamile sanıyor testler pozitif veriyor ama kan negatif çıkıyor 😔 adet gününüzde adet olmazsanız ertesi gününde aynı yerde tekrar kan verin olmazmı? Rabbim hayırlısını versin🤲🏽🙏🏽✔️
kimyasal gebelik gebeliğin oluşup rahime tutunamamasıdır.ve sadece idrar değil kan testleri de pozitif verir.idrar testi pozitif kan testi negatif çıkıyorsa o idrar testinin yanlış sonuç verdiğini yani hamile olmadığını gösterir.

4.79 bir değer evet siz kesinlikle kimyasal geçirmişsiniz. yoksa 0-2 arası kalıyor değer 2 bile olmuyor.sizin oluşmuş ama tutunamamış.sanırım.hayırlısı inşallah

4.79 bir değer evet siz kesinlikle kimyasal geçirmişsiniz. yoksa 0-2 arası kalıyor değer 2 bile olmuyor.sizin oluşmuş ama tutunamamış.sanırım.hayırlısı inşallah
Evet tamda dediğiniz gibi oldu. Bat 5 gün geçtiğinde regl oldum tekrar test yaptım negatif çıktı. Normalde regl belirtim hiç olmaz agrı sızı anlamında. Bu ay yumurtlamadan beri kasık agrım var genelde sol tarafta. İki gün var bata. Artık erken öğrenmek istemediğimden test yapmadım. Üzülüyor insan. Bekliyorum. Belki buayda vardır diye. Sizce hemen arkasına olur mu acaba kimyasal gebelikte. Dr de gitmedim kist falan oluşmamıştır inş. 15 gündür kasık ağrım var çünkü. Regl günümde test yapacagım.

Gün geçtikçe kan testin deki değerlerin yükseliyor ama hayla hamilelik yok mu

Evet tamda dediğiniz gibi oldu. Bat 5 gün geçtiğinde regl oldum tekrar test yaptım negatif çıktı. Normalde regl belirtim hiç olmaz agrı sızı anlamında. Bu ay yumurtlamadan beri kasık agrım var genelde sol tarafta. İki gün var bata. Artık erken öğrenmek istemediğimden test yapmadım. Üzülüyor insan. Bekliyorum. Belki buayda vardır diye. Sizce hemen arkasına olur mu acaba kimyasal gebelikte. Dr de gitmedim kist falan oluşmamıştır inş. 15 gündür kasık ağrım var çünkü. Regl günümde test yapacagım.
Acaba hamile oldunuz mu o ay yoksa kist mi bende aynıyım

X