Testim negatif mi??? Acill

esraerennn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mart 2021
233
118
35
Merhaba. Adetime bir gün kala test yaptım ikinci silik çizgi çıktı. Ertesi gün yani adet günümde kan testi yaptırmaya gittim 4.29 çıktı.dayanamadım evde bir test daha yaptım ikinci resimdeki gibi çıktı. 3 gün geçiktiğimde tekrar kan testi yaptırdım 4.79 çıktı. Yani negatif. Ümitlenmiştim. Üzüldüm testim de bayağı belli gibi. Böyle birşey başına gelen var mı lütfen yorumlar mısınız?😣😢 bu arada testler erken gebelik testi. Hatalı olabilir mi acaba productor

Eklentiler

• 209C4D36-B37E-4793-BBED-C07D0940C3FA.jpeg
    209C4D36-B37E-4793-BBED-C07D0940C3FA.jpeg
    35,7 KB · Görüntüleme: 258
  • A679C8AD-91F0-4F30-B183-C57AD095AC96.jpeg
    A679C8AD-91F0-4F30-B183-C57AD095AC96.jpeg
    62,7 KB · Görüntüleme: 258
Merhaba. Adetime bir gün kala test yaptım ikinci silik çizgi çıktı. Ertesi gün yani adet günümde kan testi yaptırmaya gittim 4.29 çıktı.dayanamadım evde bir test daha yaptım ikinci resimdeki gibi çıktı. 3 gün geçiktiğimde tekrar kan testi yaptırdım 4.79 çıktı. Yani negatif. Ümitlenmiştim. Üzüldüm testim de bayağı belli gibi. Böyle birşey başına gelen var mı lütfen yorumlar mısınız?😣😢 bu arada testler erken gebelik testi. Hatalı olabilir mi acaba productor
Idrar testi baya gebelik var gibi duruyor. Ama en neti kan testidir ondada negatif çıkmış. İnşallah vardır diyelim beklemede kal bence

Idrar testi baya gebelik var gibi duruyor. Ama en neti kan testidir ondada negatif çıkmış. İnşallah vardır diyelim beklemede kal bence
Yerimde duramıyorum ki muallakta kaldım nasıl üzüldüm. Bariz belli gibi geliyor bana. Bu kadar da çıkması normal mi sizce

Daha bu hafta bir arkadaşın başına geldi, testler ısrarla pozitif kan negatif.. Meğer düşük yapıyormuş kana çıkmamış zaten 1-2 gün içinde kanaması başladı. Kendinizi takip edin kanama olmazsa tekrar test yaptırın, kanama olursa da normal adet gibi mi emin olun ya da kadın doğuma gidin. Çünkü testler baya pozitif vermiş, fikir amaçlı bir de normal test deneyebilirsiniz

Normal testte yaptım oda pozitif çıktı en belirgin olan dün yaptıgım test fotosunu paylaştım

Onuda düşündüm. İlk kan 4.29 çıktı ikincisi 4.79 iki test arasında 3 gün var sizce düşmez miydi deger 1 2 lere

Adet öncesi pozitif veren test kanama başlarsa kimyasal gebelik işaretidir. Kimyasal gebelikte vücut kendini hamile sanıyor testler pozitif veriyor ama kan negatif çıkıyor 😔 adet gününüzde adet olmazsanız ertesi gününde aynı yerde tekrar kan verin olmazmı? Rabbim hayırlısını versin🤲🏽🙏🏽✔️

Çok şaşırdım olmamasına, ben aynı test aynı çizgi ile öğrenmiştim gebeliğimi ve 1 gün sonra 136 çıkmıştı.

Bende bu kadar belirgin çıkınca 3 gün hamileymişim gibi beklemiştim😥 olmazsam regl gene yaptıracagım iki gün sonra. Acaba bu şekilde hamile olan çıktı mı diye birde buraya yazdım

Üç gün geçti bugün. Bekleyeceğim artık. Olmazsam kaç gün sonra tekrar yaptırsam acaba
bence beklemeyin kadın doğuma gidin gebelik yoksa bile pozitif görünmesinin bi sebebi var belli ki (düşük- kimyasal vs) en azından tedavisine başlarsınız.

Özelde direkt gebelik beta yaptırdım. Evde çıkan pozitif sonuçla pek ilgilenmiyorlar. Bakıyorlar negatif dr randevusuyla gitmedim yani. Günüm hala geçerse giderim dr

Testiniz pozitif hayırlı olsun

Testiniz pozitif hayırlı olsun
Keşke öyle olsa. Kanda iki kez beta hcg yaptırdım değerleri yazdım 4.79 çıktı yani negatif. Erken gebelik testine güvendim hamileyim sandım ikinci evliliğim birde. Eşim ilk eşinden çocuk sahibi olamamış nasıl mutlu olurdu olsa. Kan negatif cıkınca çok üzüldüm. Allahtan ergen gebelik testinin gazıyla eşime söylememiştim

3 tane yaptım ikisi erken gebelik testi biri normal olanlardan üçündede çizgi çıktı. Muallakta kaldım çok üzüldüm😢
ben önce kanda bakmıştım idrar testlerine güven olmuyo ben güvenemiyorum en azından Bir iki gün daha bekleyip Bi kan testi verirseniz daha net Bi sonuç olur. daha güvenilir olur.

Boyle çikmasi için sonucunun 20ye yakindir. Bende 19ken bundan daha silikdi. Başka yerde tekrarlayin derim. Çunki silik de değil baya baya belli oluyor. Yinede kendjnizi herşeye hazirlayip testi tekrarlayin. Idrar testinde koyulaşma varsa demekki değer artiyor

X