Testime bakar misiniz bu gercek mi yalanci pozitif nasil olur

Arkadaslar merhaba, elim ayağım titriyor. Ben pcosluyum son adet tarihim Ekim 20 idi. Adetlerim çok duzensiz benim. Defalarca test yapmıştım önceleri hatta buraya da konu açmıştım kuruma çizgileri oluyordu. Yine burda öğrendiğim yalancı pozitif testler oluyormuş. Bugün soğuk algınlığı için antibiyotik kullanacaktım bazı belirtiler de olunca (kasık ve gogus agrisi) içime kurt düştü test yapayım dedim. İlk 1 dakikada çıktı. Testin markası fortest. Yalancı olabilir mi bu, kusura bakmayın nolur çok heyecanlıyım
İlk 1 dakkada çıktıysa sanmam yalancı olsun var bence🌸 ne güzel ya pcos olup kendiliğinden hamile olmak bende pcosum ama bir türlü kendiliğinden olmuyor tedavi gerekiyor

Test sonucum cikti arkadaslar 99,95 🧿 kontrol edeceğiz dedi doktor. inşallah sağlıklı bir şekilde ilerler değerli yorumlarınız için ben çok tesekkur ederim. Allah im isteyen herkese evlat nasip etsin ben de umarım hayırlısı ile kucağıma alabilirim
Çok sevindimm sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🥰

Hayırlı olsun🧿 belirtiler neydi acaba
Cok tesekkur ederim isteyen herkese bu duygu nasip olur insallah ❤️Ben 2 hafta önce 1 gün süren çok yoğun akinti gördüm o dönemi 2 gunde 1 değerlendirdim. O günden bu yana kasikta cok yogun agri oldu 1 hafta sonra da göğüste ağrı başladı. son birkaç gündür yine beyaz ve kokusuz akinti artmıştı regl ağrısı gibi hafif sancılar oluyordu. Regl belirtilerine de benziyordu acaba mi dedim öyle oldu 🙏🏼

Korkuyorum valla eşimde yapma yarın direk kan ver diyor ama bilmiyorum pcos olduğum için ihtimal bile vermiyorum bende kimyasaldan sonra folik asit kullanmaya başladım geçen aydan beri inofolic combi ve ocean methyl folat kullanıyorum şuan inşallah hamileyimdir bol bol dua edelim canım birbirimize Allahım herkesin isteyenin kucağını doldurur inşallah 🧿🙏
Ben de pcos olduğum için hiç hiç ihtimal vermiyordum doktor da olumsuz şeyler söylemişti. Ben de neredryse 1.5 aydır inofolic combi ve d vitamini kullanıyorum 🙏🏼 hiç korkmayın inşallah güzel haberlerle gelirsiniz dua edeceğim ❤️

selam öncelikle hayırlı olsun :)) pcos bizim ailede genetik biraz. ben de bunun için dr gittim hormon ve alttan muayene etti ama pcosa dair bişey olmadığını söyledi. adetin üçüncü günü ufak bir kist görüyorum ama çatlayacak olan yumurtanda olabılır dedi. pcos olsa hormon testlerinde ve alttan muayenede belli olurdu demi arkadaşlar?

İlk 1 dakkada çıktıysa sanmam yalancı olsun var bence🌸 ne güzel ya pcos olup kendiliğinden hamile olmak bende pcosum ama bir türlü kendiliğinden olmuyor tedavi gerekiyor
Doktor da bana da tedavi gerekebilecegini söylemişti ama 6 aya kadar deneyin demişti. Hiç ihtimal vermiyordum ben de, ama bir yandan da takviye edici gıda vitamin vs başlamıştım. Allah nasip etti umarım sizlere de nasip eder benim de hayırlısı ile ilerler süreç 🙏🏼 tanıdığım tanımadığım herkes için bol bol dua edeceğim sizler için de 🙏🏼

selam öncelikle hayırlı olsun :)) pcos bizim ailede genetik biraz. ben de bunun için dr gittim hormon ve alttan muayene etti ama pcosa dair bişey olmadığını söyledi. adetin üçüncü günü ufak bir kist görüyorum ama çatlayacak olan yumurtanda olabılır dedi. pcos olsa hormon testlerinde ve alttan muayenede belli olurdu demi arkadaşlar?
Merhaba çok tesekkur ederim eksik olmayın 😊 benim bildiğim ve doktorun anlattığı kadarıyla birkaç kriter arıyorlar, yani sadece ultrasonda polikistik over görünümü olsa ama hormonlar normal çıksa veya hiçbir semptom örneğin adet düzensizliği vs olmasa pcos tanısı koymuyorlar. Yanlışım varsa arkadaslar daha iyi bilir. Benim hem ultrason hem de hormonlar pcos ile uyumluydu, aynı zamanda adetlerim de duzensizdi. O yüzden belli olurdu diye düşünüyorum 🙏🏼

Merhaba çok tesekkur ederim eksik olmayın 😊 benim bildiğim ve doktorun anlattığı kadarıyla birkaç kriter arıyorlar, yani sadece ultrasonda polikistik over görünümü olsa ama hormonlar normal çıksa veya hiçbir semptom örneğin adet düzensizliği vs olmasa pcos tanısı koymuyorlar. Yanlışım varsa arkadaslar daha iyi bilir. Benim hem ultrason hem de hormonlar pcos ile uyumluydu, aynı zamanda adetlerim de duzensizdi. O yüzden belli olurdu diye düşünüyorum 🙏🏼
evet canım dediğin gibi olması gerekiyormuş. ben de hiç bir sorun çıkmadı ama 6 aydır cocuk düşünüyoruz bir türlü olmuyor :KK43:( regle 3 gün kaldı bekliyorum cok dua et banada . sen de ne gibi belirtiler vardı?

evet canım dediğin gibi olması gerekiyormuş. ben de hiç bir sorun çıkmadı ama 6 aydır cocuk düşünüyoruz bir türlü olmuyor :KK43:( regle 3 gün kaldı bekliyorum cok dua et banada . sen de ne gibi belirtiler vardı?
etmez miyimm bol bol dua edeceğim inşallah sizler de güzel haberi alacaksınız 🌸 ben 1.5 aydır inofolic combi hp ve d vitamini kullandım bir ara omega 3 de almıştım ama kokusuna dayanamayıp bıraktım onu 🙏🏼 2 hafta önce 1 gün süren çok yoğun akinti gördüm o dönemi 2 gunde 1 değerlendirdim. O günden bu yana kasikta cok yogun agri oldu 1 hafta sonra da göğüste ağrı başladı. son birkaç gündür yine beyaz ve kokusuz akinti artmıştı regl ağrısı gibi hafif sancılar oluyordu. Regl belirtilerine de benziyordu acaba mi dedim 🫣

Test sonucum cikti arkadaslar 99,95 🧿 kontrol edeceğiz dedi doktor. inşallah sağlıklı bir şekilde ilerler değerli yorumlarınız için ben çok tesekkur ederim. Allah im isteyen herkese evlat nasip etsin ben de umarım hayırlısı ile kucağıma alabilirim
Ayy hayırlı olsun gece uyuyamadım seni bekledim ☺️🤭 hayırlı uğurlu olsun sağlıkla gelsin inşallah 🤲

Baya bı test yapılıyo hormon testi vajinal ultrason kan testi baya bakiyolar dip köşe ☺️

Ben de pcos olduğum için hiç hiç ihtimal vermiyordum doktor da olumsuz şeyler söylemişti. Ben de neredryse 1.5 aydır inofolic combi ve d vitamini kullanıyorum 🙏🏼 hiç korkmayın inşallah güzel haberlerle gelirsiniz dua edeceğim ❤️
Valla erken gebelik ve kaset test yaptım ikisinde de birşey çıkmadı canım ya acaba kan versem mi bilemedim 🥺🥺🥺

X