Testime bakar misiniz bu gercek mi yalanci pozitif nasil olur

Taurusss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2023
51
24
27
Arkadaslar merhaba, elim ayağım titriyor. Ben pcosluyum son adet tarihim Ekim 20 idi. Adetlerim çok duzensiz benim. Defalarca test yapmıştım önceleri hatta buraya da konu açmıştım kuruma çizgileri oluyordu. Yine burda öğrendiğim yalancı pozitif testler oluyormuş. Bugün soğuk algınlığı için antibiyotik kullanacaktım bazı belirtiler de olunca (kasık ve gogus agrisi) içime kurt düştü test yapayım dedim. İlk 1 dakikada çıktı. Testin markası fortest. Yalancı olabilir mi bu, kusura bakmayın nolur çok heyecanlıyım

Eklentiler

• 17029162495144743639557430396309.jpg
    17029162495144743639557430396309.jpg
    111,6 KB · Görüntüleme: 175
  • 17029164182982502485244787289718.jpg
    17029164182982502485244787289718.jpg
    89,4 KB · Görüntüleme: 184
Arkadaslar merhaba, elim ayağım titriyor. Ben pcosluyum son adet tarihim Ekim 20 idi. Adetlerim çok duzensiz benim. Defalarca test yapmıştım önceleri hatta buraya da konu açmıştım kuruma çizgileri oluyordu. Yine burda öğrendiğim yalancı pozitif testler oluyormuş. Bugün soğuk algınlığı için antibiyotik kullanacaktım bazı belirtiler de olunca (kasık ve gogus agrisi) içime kurt düştü test yapayım dedim. İlk 1 dakikada çıktı. Testin markası fortest. Yalancı olabilir mi bu, kusura bakmayın nolur çok heyecanlıyım
Ay bu pozitif zaten belli

Bende pcosluyun ilk bebeğim zor olmuştu ikincisi sürpriz oldu ikisi de doğal yolla☺️

İlk bebeğimde bende çok yalancı pozitif gördüm kanda negatife dönerdi pcos zaten adet düzensizliği yapar çatlama sorunu falan oluşuyor yumurtada yumurta zor buyue aynı boyutta kaliyo☺️

Bende de pcos var bugün 33.gun en son 16 Kasım'da regl oldum acaba test yapsammi elimde test var ?
İnanın ben hiç beklemiyordum grip olmasam belki hiç yapmayacaktım benim çok duzensiz çünkü. Allah hepimize hayırlısıyla nasip etsin. Belirtileriniz var mı hiç peki

Teşekkür ederim gerçekten inanmakta zorlaniyorum doktor da olumsuz şeyler söylemişti şok oldum direkt buraya yazdım ❤️hastaneye gideceğim bu akşam inşallah benimledir ❤️
Bencede gidin bı kan testi verin olumsuz konussunlar dursunlar bende zamaninda doktorlar yüzünden bunalıma girmiştim bı doktorum saolsun onunsayesinde inancım geri geldi tesadüf yaptığım teste gidip kan testi vermiştim pozitifti ikincim öylesine yaptığım testte öğrenmiştim 😂

Bencede gidin bı kan testi verin olumsuz konussunlar dursunlar bende zamaninda doktorlar yüzünden bunalıma girmiştim bı doktorum saolsun onunsayesinde inancım geri geldi tesadüf yaptığım teste gidip kan testi vermiştim pozitifti ikincim öylesine yaptığım testte öğrenmiştim 😂
Ahh doktorlar, iyisine denk gelmek çok önemli. Ben bir hastaneye gideyim sonucu hemen yazacağımm inşallah güzel şeyler yazarım ❤️

Pcos aslında hayatımızı olumsuz etkileyen bı faktör değil sendrom yani metabolizmayla alakalı bı hastalık çok kiloluysaniz biraz verdiğiniz kiloda bile doğal yolla gebe kalma ihtimalinin yüksek ben 84 kiloydum 58 kiloyla evlenmistim tiroid insülin pcos vardı bir senede 20 kilo aldım sonra zayıflamaya baslaidm endokrinoloji bölümüne falan gittim 76 ya düştüm ilk bebeğimi öyle öğrendim sonra bı azimle 78 -79 direnç kilomdu veremiyodum kırdım 75 e indim ikinciyi öğrendim o yüzden illa olsun diye pisikolojik kendinizi sartlandirmayin unutun kendiniz için biseyler yapın bı uğraş bulun sonrası farketmeden geliyo zaten zayifliyosunuz sağlık için ☺️

Benim niye gözlerim doldu 🥹🥹
Pozitif, inşallah sımsıkı tutunsun. Sağlıkla gelsin💜
Yinede bi kan testi ver.

X