Testime bakar mısınız hamile miyim

10 gün kala bu kadar net çıkması imkansız canım test hatalı olabilir bide madem kontrol hapı kullanıyosun gebelikten nasıl şüphelendinki merak ettim bide daha 10 gün varken ilginç
Evet ben de öyle düşündüm o yüzden tam 5 tane test yaptım 2 ayrı marka ve eczaneden aldım tarihlerine vs de dikkat ettim bir sıkıntısı yoktu yani. Vücudumdaki değişiklikleri çok hızlı fark ediyorum sanırım kasıklarımda batma ve hafif mide bulantısı hissettim ama daha çok şansa herhalde gece birden aklıma takıldı sabah test yaptım

10 gün kala bu kadar net çıkması imkansız canım test hatalı olabilir bide madem kontrol hapı kullanıyosun gebelikten nasıl şüphelendinki merak ettim bide daha 10 gün varken ilginç
Bir de erken gebelik testi olduğu için olabilir mi acaba yoksa dediğiniz gibi ya çıkmaz ya çok silik çıkardı

Evet ben de öyle düşündüm o yüzden tam 5 tane test yaptım 2 ayrı marka ve eczaneden aldım tarihlerine vs de dikkat ettim bir sıkıntısı yoktu yani. Vücudumdaki değişiklikleri çok hızlı fark ediyorum sanırım kasıklarımda batma ve hafif mide bulantısı hissettim ama daha çok şansa herhalde gece birden aklıma takıldı sabah test yaptım
Anladım yani şuan ya yumurtlama döneminde yada yumurtlamayı tamamladığın günlerde olmalısın o daha spermle buluşucak döllenecek tüpte ilerleyecek kendine rahimde yer bulucak da kanda betayı yükselticek sonra idrara geçecek yani tüm bunlar 14 günü buluyor zaten regliye 10 kala hemde bu kadar koyu çıkması enteresan 🤭 yani 1 günde gebe kalamıyoruzki malesef eğer buna rağmen hamileysen gerçekten tıp tarihine geçebilirsin 😂 he bide bütün bunlar olduktan sonra belirtiler başlar bebek yerleştikten sonra başlar yani bunlarıda erken farketmen enteresan 🤭
Neyse sen bi doktora görün acilen inşallah herşey gönlünce olur

Bir de erken gebelik testi olduğu için olabilir mi acaba yoksa dediğiniz gibi ya çıkmaz ya çok silik çıkardı
Yani şöyle adet döngün uzunsa eğer ki kontrol hapı kullanırken adet döngüsğ uzun olmaz aksine günü gününe olur... Yani adet döngüsü uzun olanlar erken yumurtlayabiliyor regliden hemen sonra yumurtlama olabiliyor buda düzenli ilişkide erken döllenme olursa testte çift çizgi çıkar ama yine bu kadar net çıkmaz seninkinde bi tuhaflık var

ya sonucunu çok merak ediyorum kan verir misin 10 günde 5 tane testte nasıl pozitif oldu çok şaşırdım, 10 gün önce en son ne zaman ilişki oldu acaba ordan gelen pozitiflik mi anlamadım

Yani şöyle adet döngün uzunsa eğer ki kontrol hapı kullanırken adet döngüsğ uzun olmaz aksine günü gününe olur... Yani adet döngüsü uzun olanlar erken yumurtlayabiliyor regliden hemen sonra yumurtlama olabiliyor buda düzenli ilişkide erken döllenme olursa testte çift çizgi çıkar ama yine bu kadar net çıkmaz seninkinde bi tuhaflık
Ben de şaşkınım açıkcası garip geldi 5 test de aynı sonucu vermese ciddiye bile almazdım hatta kan verip görücem sonucu

ya sonucunu çok merak ediyorum kan verir misin 10 günde 5 tane testte nasıl pozitif oldu çok şaşırdım, 10 gün önce en son ne zaman ilişki oldu acaba ordan gelen pozitiflik mi anlamadım
Şöyle oldu daha henüz eşim yeni indi gemiden 10 gün önce ilişkimiz oldu öncesinde olmadı bu yıl tekrar gemiye gidecek diye ilaç kullanayım dedim ama dünden beri ufak tefek belirtiler olunca olmaz ama bir test yapayım dedim erken gebelik testi aldım 1 tane çift çizgi çıkınca acaba test mi bozuk dedim 2 ayrı eczaneden farklı marka 4 tane daha erken gebelik testi aldım fotoğrafı da gòsterdim 5 gün aonra bile net sonuç verir bu testler kaset gibi değil dedi

Son gelişmeleri aktarayım hanımlar hamileymişim 🥰 beta hcg 25 çıktı henüz çok yeniymiş 2 günde bir kan verip sağlıklı bir gebelik mi görücez

X