Testime bakar mısınız???

kubraezr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2023
59
7
20
Adetime 5 gün var dün test yaptım ama çok silik bir çizgi çıktı ben mi yanlış görüyorum acaba yardımcı olur musunuz?

Eklentiler

• 20231227_171553.jpg
    20231227_171553.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 127
Kuruma çizgisine benziyor hemen mi cıktı çizgi
Kuruma çizgisi su damlatinca gidiyormuş diye duydum su damlattim gitmedi belirtilerim de var mide bulantim göğüs hassasiyetim bel ağrım ve bu 6 7 gündür var normalde 2 3 gün belirtim olur sonra adet gorurdum

Kuruma çizgisi su damlatinca gidiyormuş diye duydum su damlattim gitmedi belirtilerim de var mide bulantim göğüs hassasiyetim bel ağrım ve bu 6 7 gündür var normalde 2 3 gün belirtim pl
Sabah yapmıştım baktım tek çizgi kontrol etmedim evden çıktım akşam geldiğimde baktım çok hafif ikinci çizgi oluşmuş

Çok hafif çizgi var ama o çizgimi anlayamadım belirtileriniz nelerdi
4 5 gündür belirtilerim var önce bel ağrısı ve göğüs ağrısı oldu sonra yemek yedikten sonra hafif bir bulantim oluyor halsizlik yorgunluk falan var normalde adetime 2 gün kala oluyordu 3. Gün adet oluyordum bende ne yapacağımı şaşırdım çok kötü grip oldum ilaç içmek istemiyorum

4 5 gündür belirtilerim var önce bel ağrısı ve göğüs ağrısı oldu sonra yemek yedikten sonra hafif bir bulantim oluyor halsizlik yorgunluk falan var normalde adetime 2 gün kala oluyordu 3. Gün adet oluyordum bende ne yapacağımı şaşırdım çok kötü grip oldum ilaç içmek istemiyorum
Hastaysaniz bence kan verip bakin. -6da yapilan testin dogru sonuc vermesi cok zor.

Suan seninle beraber bende aynı hisleri yaşıyorum iki aydır deniyoruz bizde yanılmaktan korktuğum için erken gebelik testi alıp yapmıyorum

Kanda çıkar mi peki ben şimdi normal test yaptım negatif çıktı hangisine inanacağım bilmiyorum
Erken oldugu icin cikabilir de cikmayabilir de ama ilac da kullanmaniz gerekiyorsa en azindan kafanizda fikir olusur.

Kuruma çizgisine benziyor. Adete 5 gün kala erken gebelikte bile çıkmayabilir çok erken yapmışsınız. Su damlatınca geçiyor olayı yanlış bilgi bu arada.

Bu te
Adetime 5 gün var dün test yaptım ama çok silik bir çizgi çıktı ben mi yanlış görüyorum acaba yardımcı olur musunuz?
Bu testler 5 gün önce göstermez adet geçmesinden sonraki en erken 1. gün önerim yapmanız. Çok silikse de hamile olmuş olabilirsiniz ama adenizin 1 hafta geçmesini bekleyin emin olmak için. İnşallah hamilesinizdir.

Merhabalar benim testime de bakar mısınız?

Eklentiler

• IMG-20240115-WA0024.jpg
    IMG-20240115-WA0024.jpg
    66,5 KB · Görüntüleme: 26
X