Gebeliğe Hazırlık Testlerimi yorumlar mısınız ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• C3437496-5BB7-4192-ADCF-8323680848DB.jpeg
    C3437496-5BB7-4192-ADCF-8323680848DB.jpeg
    160,8 KB · Görüntüleme: 106
T çizgisi c den soluksa negatif diyor ama kullanma talimatında
Hayır canım ikisinin aynı netlikte olması için epey bir gecikmesi lazım ya da idrarındaki su miktarına bağlı beta seyrelebiliyor, ilk idrarla yapın diyorlar ondan
ben yaklaşık 6 gün gecikmeyle test yaptığımda bile testim silikti betam da yüksek bir değerdi, çoğu kişi böyle silik öğreniyor. Zaten reglin çok yeni gecikmiş. Kuruma çizgisi de çıkabiliyor grimsi gibi, ama seninki silik kırmızı bariz belli kan ver inşallah var 🍀

Son düzenleme:
Merhaba ben ekim 2021de kalp durması sonucu bebeğimi kaybettim şimdi 13 gün gecikmem var 5 gün önce kan vermiştim sonuç hcg 0 çıktı. Bel ağrım koku hassasiyetim baş dönmem var. Sabah pembe erken testi yaptım akşam miratech hayalet çizgi var mı ?
Canım 13 gün gecikmenden sonra kanda pozitif gördün mü gördüysen beta hcg değerin kaçtı ? Benimde bugün adet gecikmemin 14. günü idrar testinde silik çizgi çıktı. Geçen ay kimyasal gebelik yaşamıştım yine böyle gecikmemin 12. gününde silik çizgi çıkmıştı beta hcg değerimde düşüktü 9.6 çıkmıştı.Sonra yavaş yavaş düştü kanamam geldi bu ayda o yüzden tedirginim.

X