The Mentalist

Valla ben bi vücut uzvunun oldnu hiç düşünmemiştim daha çok silah yada görüntü ü vs dıye düşünmüştüm adamın sadece dili gitmemiş ki görünce ürktüm bile ayakları ne biliyim akli dengesi bile hafiften kaybolmuş gibi

Jji görünce aklıma hitman gelmişti benziyor şişmanlığı hariç :KK1: o kadar iri bi adamın ufak bi köpek beslemesi de ayrı ilginç :KK1: bi de sessiz olması ona daha da psikopatlık katıyor aynı otostopçu filmindeki adam gib:KK53:

kimseye bahsetmediği bir anısını red john nerden bilebilir:26::26:

umarım absürd salak bi son olmaz
:KK53::KK53:

Yoksa Jane kişilik bölünmesi mi yaşıyor?red john yoksa jane fln mı çıkacak?

Yoksa Jane kişilik bölünmesi mi yaşıyor?red john yoksa jane fln mı çıkacak?

bende böyle düşündüm bi an...nasıl oluyo ya bu....öyleyse sürpriz olur....ayrıca cok sıktılar artık....hep aynı olaylar...birbirinin benzeri cinayetler.....severek izliyodum ama son gelsin artık!!

Red John's Rules bölümü sezon finalimiydi, neden yeni bölüm çıkmıyor:26:

Bazı dizileri sırf sonunu merak ettiğim için izliyorum yoksa çok beğendiğimden değil.

valla ben mentaliste bayılıyorum, gelmiş geçmiş en sevdiğim dizilerde ilk 5 e girer:KK53::KK53:

valla ben mentaliste bayılıyorum, gelmiş geçmiş en sevdiğim dizilerde ilk 5 e girer:KK53::KK53:

Ben de bayılıyorDum, konuyu bu kadar dağıtmadan önce.lostta da flash forwardda da lie to me de de konu dağılınca ne olacağını gördüm ben. Bu arada lie to me izlemiş miydin chess, bir de ilk 5i açıklar mısın merak ettim şimdi:KK37:

Ben de bayılıyorDum, konuyu bu kadar dağıtmadan önce.lostta da flash forwardda da lie to me de de konu dağılınca ne olacağını gördüm ben. Bu arada lie to me izlemiş miydin chess, bir de ilk 5i açıklar mısın merak ettim şimdi:KK37:

lostta final oldu en azından ya:KK53:
flash forward ı ben çok tutmamıştım zaten

aslına bakarsan ben mentaliste, devam eden red john sorunsalını değil, normal bölümleri seviyorum, patrick in olayları çözme şeklini, yoksa süren red john konusu 2 sezonda beni baymıştı

diğer tüm kriminal dizilerde de öyle aslında ya, sezonlarca bitmek bilmeyen, dizinin karakterlerine kafayı takan seri katil konularını sevmiyorum, aynı bölümünde bilemedin iki bölümde başlayıp sonuçlanan konuları seviyorum
:KK53:

Son düzenleme:
Janeden haber var mı kızlarrr? Chesscimmm ilk 5i saymamışsın şekerim:63:

Janeden haber var mı kızlarrr? Chesscimmm ilk 5i saymamışsın şekerim:63:

:KK1::KK1: mentalist, lost, fringe, criminal minds, sherlock diyebilirim sanırım:13:

başlayacak dizi arayışındayım ama bulamadım hoşuma giden bişey, under the dome izledim bi bölüm, flash forward gibi tıkanacakmış gibi geldi, bilim kurgu fantastik gibi başlayıp özünde dram olan dizileri sevmiyorum sanki drama dönecek diğer bölümlerde o dizide, , the walking dead gibi, ilk sezon süperdi, sonra pembe dizi oldu resmen bıraktım

perception ı deneyebilirsiniz kızlar mentaliste benziyo biraz.. bu arada mentalistte artık bitese iyi olacak bence, red joohn ortaya çıksa, iyice uzadı

bertramdan kuvvetle şüpeheleniyordum geçen sezon ama artık onun olduğunu düşünmüyorum

Red John kim, bugünkü bölümde ortaya çıkacak mı acaba?
Red John açıklanırsa dizi biter ama :KK25:

Red John kim, bugünkü bölümde ortaya çıkacak mı acaba?
Red John açıklanırsa dizi biter ama :KK25:

2 yıl sonrasından devam edecekmiş dizi....

Birazdan izleyeceğim
5 yıllık merakım son bulacak umarım:26:

Bir yere kadar herşeye rağmen iyi gitti de...
6 sezonluk diziyi 2. sezonunda keşfetmiş biri olarak 5 yılımı yemiş bu dizi:KK14::KK14::KK14:
Senaristler yarattıkları hayal kırıklığını nasıl düzeltirler bilemiyorum:KK53::KK53:

SPOILER red john öldüğüne hala inanamıyorum, belki de ölmemiştir, filmlerde bir türlü ölmek bilmeyen uzaylılar canavarlar gibi, 5 sezon sonra öldüğüne inanmak gerçekten zor. bi paranoyaklığım var bu konuda, belkide o red john değildi. Ama öldüğüne sevindim çünkü mentalistte en sevmediğim bölümler red john un kovalandığı bölümler, ben sıradan cinayetlerin bölüm başı başlayım bölüm sonu bittiği bölümleri seviyorum

beyazla yazdım, mause u ilerleterek okuyabilirsiniz, sonuçta çok çok önemli bişey olduğundan sıradan bi şekilde yazmak istemedim, izlemeyenler için heyecanı kaçmasın

Son düzenleme:
X