Tiffany

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.857
29.768
60
Hawaii desenli şort mayolar, çiçekli, kelebekli t-shirtler, elbiseler,
kargo pantalonlar ve rengarenk tiril tiril gömlekler

Renkli giyinmeyi sevenlerin markası Tiffany’de “Rengarenk” yaz indirimi yüzde 50 indirim avantajı ile devam ediyor.

Hawaii desenli şort mayolar, çiçekli kelebekli t-shirtler, elbiseler, kargo pantalonlar ve rengarenk tiril tiril gömleklerden oluşan zengin yaz koleksiyonunda tüm ürünlerde % 50 indirim avantajı sunan Tiffany sımsıcak yaz günlerinde herkesi rengarenk bir şıklığa davet ediyor.
Hawaii desenli şort mayolar, çiçekli kelebekli t-shirtler, elbiseler, kargo pantalonlar ve rengarenk tiril tiril gömleklerden oluşan zengin yaz koleksiyonunda tüm ürünlerde % 50 indirim avantajı sunan Tiffany sımsıcak yaz günlerinde herkesi rengarenk bir şıklığa davet ediyor.

Kampanya süresince, tüm Tiffany mağazalarında Advantage, İdeal, Maximum Bonus ve World karta 4 taksitle alışveriş imkanı da devam ediyor.

Tiffany Yaz İndirimi Fiyat Aralığı:
T.SHIRT : 7,49- 14,99
PANTALON : 19,99 - 34,99
ŞORT : 14,99 - 24,99

tişortlerin fiyatı gerçekten uygun görünüyor...acaba indirim günleri hangi günden hangi güne kadar ?

bu markayı seviyorum..çünkü düz ve canlı renk basic parça ihtiyacımı çok iyi görüyor..
ama onun dışında enine çizgili alacalı renk kombinasyonlarından oluşan ve fitilli örülmüş hırkalarını hiç sevemedim..çocuk hırkası gibiler ve insanı şişman gösteriyorlar...
ama fena bi marka değil...düz renkli ürünlerini seviyorum..

bazı tşirtlerini beğeniorm sadece güzel fazla model yok gibi..CADIARZU

ben de hırkalarını çok sevmiştim, aynı giysiden renk renk alma gibi bir takıntım olduğu için her renginden almıştım. bahar aylarında hep kurtarıcım oldular

X