Bebek İkinci El Tiny love oyun halısı,fisher price, mothercare,h&m, 0-12 ay kız cicileri 6. Sayfan itibaren güncel

Çok temiz zıbınlar tane 4 tl mothercare
image.jpg
image.jpg

Merhaba, benim de kız kardeşimin bebeği olacak Allah izin verirse Mayıs ayında. aradıklarım tam sizde. ama uzun kollu olanlar herhalde giydiremediniz siz de sıcaktan dolayı. ben beğendiklerimi sıralayacağım. eğer duruyorsa almak istiyorum

1)

image (1).jpg

2)
image (2).jpg

3)

image (3).jpg

4)

image (4).jpg

5)

image (5).jpg

6)

image (6).jpg

7)

image (9).jpg

8)

image (10).jpg

9) bunların bedenini belirtmemişsiniz. bunlarda eğer 0-6 ay arası ise alacağım

image (7).jpg image (8).jpg image (11).jpg image.j10pg.jpg

Mrblar hepsi duruyor. Evet 0-3 yada 0-6dır. Sadece sizn begendiklerinizden mor yakalı olanı satmaktan vazgectim bayram hatırası olarak saklayacağım. Sadece hastane cıkışları uzun kol giydi. Bikaç taneyi de yayla da giydik. İstanbulda tek zıbınla dolaştık.

Fotograf sirasina gore yaziyorum canim 1 2 3 8 9 10 11 17 18 19 20 21 22 25 26 27 28 32 33 34 36 bunlar duruyormu duruyorsa hepsi nekadar olur cnm

3-4 tanesini arkadaş önce sordu onu bekleyeyim. Diğerleri duruyo. Mor fırfırlı olanı satmıyorum. Saklicam hatıra olarak.

image.jpg
Resmini atayım. Göğüs ucunu korumak için çok faydası oluyo ilk zamanlar. Fiyatı 45-50 lira normalde.

Tamam ozaman bunu yollarsin canim biraz fazla tuttu ben 100 liraya indireyim bikactane cikartacam icinden sana tekrar hangileri oldugunu yazarim birazdan canim

Öbür arkadaşınkileri çıkartırsak olur ama o da dönmedi akşam görür anca. Seni de anlıyorum. Ama anca bunu yapabilirm. Hediye vermesi bana daha uygun.

X