Bebek İkinci El Tiny love oyun halısı,fisher price, mothercare,h&m, 0-12 ay kız cicileri 6. Sayfan itibaren güncel

1 2 3 10 17 18 19 22 27 32 33 bunlar 98 yapiyo ben hesapladim simdi canim bak bakalim her resmi saydim ona gore numaralandirdim sende ona gore say istersende yanlislik olmasin eger duruyorsa bana tekrar donersin

Screenshot_2016-02-09-18-42-01-1.png
bunlar canim istediklerim resim yukleyemedim biturlu hepsi duruyormu

38.deki zıbını da ekleyelim. 100 olsun. Göğüs kalkanı. Bikaç küçük hediye eklerim. Kargo sana ait. Tamam mıdır?

Mrblar hepsi duruyor. Evet 0-3 yada 0-6dır. Sadece sizn begendiklerinizden mor yakalı olanı satmaktan vazgectim bayram hatırası olarak saklayacağım. Sadece hastane cıkışları uzun kol giydi. Bikaç taneyi de yayla da giydik. İstanbulda tek zıbınla dolaştık.

ama mor yakalı olan çok güzel :)) ama bir şey diyemem size de tabii ki en doğal hakkınız saklamak. tamam o zaman bu seçtiklerimin hepsini alıyorum. toplamda ne ediyor acaba?

Merhaba,

Benim de kızım Mayıs bebeği olacak nasipse.. Acaba hangileri kaldı elinizde.. güncelleyebilir misiniz??

ama mor yakalı olan çok güzel :)) ama bir şey diyemem size de tabii ki en doğal hakkınız saklamak. tamam o zaman bu seçtiklerimin hepsini alıyorum. toplamda ne ediyor acaba?

Mrb günaydın, anlayışın için teşekkür ederim. Senin sectikleri 50 lira toplam. Özelden devam edelim.

Her iki arkadaşla da anlaştıktan sonra, kalanların fotolarını güncelleseniz (satılanları silip-kaldırarak) zahmet olur mu acaba? (bayağı da istediğim gibiymiş hepsi. 1 günle kaçırıyorum neredeyse, neyse nasip herhalde..)

Kalanlar arasından istediklerimin olup olmadığına bakarım ben de..

Günaydın,

İlk sayfada turuncu bir elbise vardı. "satıldı" yazdıklarınızın da arasında göremedim halen satışta mı?
Bir de ayrıca;

6,9,10,22,23,28 ve 29 numaraları düşünüyorum. Kargo bize mi ait?

Onu saklamaya karar verdim :) kargo size ait. 6 için bi arkadaşa ayırdım. Henüz net değil. Diğerleri uygun. Ekleyeceğim şeyler var daha ama zamanım yok. Oyun halısı oyun yastığı falan .

X