Tırnak Modelleri

uzun tırnaktan hoşLanmam hiç ama iLk fotodaki tırnaktan Hiiiççç hoşLanmammm sositososito
bazısı şık.. ayak tırnakLarındakiLer hoşuma gitti daha çokk..

Çok güzeller ya.. Ama benim tırnaklarım uzamıyo tabaka şeklinde soyuluyo ve şekilleride pek düzgün değil. Sanırım takma tırnakta pek iyi durmaz o yüzden :KK43: Ama resimleri çok beğendim tırnaklarıma bitkisel bakım yapıcam :) Belki biraz uzar :)

yaza düğünüm var tırnaklarıma küçük beyaz çiçeklilerden yaptırabilirim. Diğerleriyle duramam hiç.

evet bazilari cok güzel bazilarida cok sacam oglum gelmis anne bune sen yapma böyle diyor:)))

kızlar!bence tırnaklarınızı çok fazla uzatmayın çnkü çirkin duruyor .hem erkeklerde temiz kızları sewerlerya! çok uzun tırnaklı kızları pek sewmezler bence (bu bnm görüşüm) ne çok kısa nede çok uzun tırnaklar hoş durmuyor

hepsi çok arabesk görünüyor bence.bir kadının tırnakları uzun ve ojeliyken pek tabi zarif görünüyor ama bu modellerde kesinliklikle zevksizlik hakim:1closedeyes:

supermis ya :roflol: hakli cocuk valla...ben pek desenlerden hoslanmiyorum acikcasi, french ya da kirmizi bir oje gayet bakimli ve hos gostermeye yetiyor. yerimseniben

evet bazilari cok güzel bazilarida cok sacam oglum gelmis anne bune sen yapma böyle diyor:)))

bence hepsi de iğğrençç.hiç sevmem tırnakta öyle abartılı şeyleri.midem bulanır benim...öğğkkkk

[IMG .!.:
http://img528.imageshack.us/img528/7294/april16ad8as1.jpg[/IMG]

buna bayıldım süpermiş hem sade hem şık
gelinlik veya beyaz bir abiyeyle çok şık olur

alıntı yapamadım sanırım :roflol:
en sondakiydi cnm

abartılı ve çirkinler .ok uzun tırnak güzel olmuo en ideai avuç içinden bakılınca küçük bir kısmı görünmeli

burda kadınların yarısında böyle tırnaklar, özel "nail studio"lar var.tırnaklar takma, üstüne işlem yapıolar, doğal diiller yani.

april252evjm1.jpg
tırnaklarıyla bu kadar uğraşacağına önce bacaklarını temizleseymiş keşke öğğğğkkkk

Paylaşım için teşekkürler
Hepsi için ayrı ayrı çok emek verilmiş, uğraşılmış, kendi alanında bu bir sanat ancak hepsi abartılı gündelik hayatımızda kullanabileceğimiz en fazla üç adet örnek bulabildim ben bunca resmin içinde.
Cesaret işi...

bence o baştakini badana fırçasıyla boyamışlardır kaydirigubbakcemile3

cok guzellerı war bayıldım.bazıları abartılı ama genelde cok hoslar.ozellıkle bırıne benım en cok sevdıgım cıcek tutmus kız hınt cıcegı :)))))

april16ad8as1.jpg
[/QUOTE]

en cok bunu begendim
digerleri bence abartılı

paylaşım için tşk....

X