Tirnak Yemenin Önüne Nasil Geceriz???

• Konu Sahibi adayıldız
  • Başlangıç Tarihi
A

adayıldız

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi adayıldız
kızlar yıllardır tırnaklarımı yiyorm.ıstemıyorm tabıkı ama kendime engel olamıyorm.bıldıgnz bısyler var mı?nsl kurtulabılırm.sımdıden tesekkrler...

Kizil Deniz

Yiğit anası:)112
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
2.273
136
35
  • Konu Sahibi adayıldız
canım ben 10 yıldır yıyorum acılı oje varmış dene ıstersen ben denemedım hiç ama duydum

A

adayıldız

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi adayıldız
tatlım onu ck denedım fayda etmedı.yıne de tesekkrler.

A

adayıldız

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi adayıldız
kızlarr yok mu derdime care:KK43:(

cemre_SU

halasının kuzusu:)
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2007
4.934
8
36
  • Konu Sahibi adayıldız
bende yiyorum nasıl bırakacam bende anlamadım

Calma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
862
3
  • Konu Sahibi adayıldız
tırnaklarınız düzenli olarak manikğr yaptırın ve uzatmaya çalışın sürekli ojeli gezin böylece yemeğe kıyamıyacaksınız

A

adayıldız

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi adayıldız
haklısınz ben de tırnaklarımı yaptırdgm zmn sadece yıyemıyorm.kotu gordkce daha ck yıyorm.ama işte hep ihmal.hatırlattgn ıcın tesekkrler candy.sevgiler...

nickneyime

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2007
47
0
33
  • Konu Sahibi adayıldız
bende bayaa yiyodum ama kendi kendimi yendim ve bıraktım acı oje falan bi faydası yok onun da tadına alışıyosun :)
ben şöyle bırakabildim
baktım ellerim çok kötü görünüyo arkadaşlarımın ki ne güzel bi de kendiminkine bakıyodum üzülüyodum yamuk yumuk tırnaklarım.. herkesin ne kadar güzel bakımlı.. bende dedimki ben bunu yenerim benimde tırnakalrım bakımlı olur dedim vee yendimmmm.. sonra bayaa ilgilendim kendim yaptım manikürümü , çok derin kesmedim mutlaka bi beyazlık kaldı ve şimdi tırnaklarımın şekli de uzun görünüyo.. oje sürüncede çok hoş görünüyo.. mutluyum yani :)

qsd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
330
2
  • Konu Sahibi adayıldız
bende yıllardır yiyorum kendimi bildim bileli
ara ara uzatıyorum oje falan sürüyorum o zamanlar yemiyorum ama sonra yine stresli bir anımda yada canım sıkıldıysa mutlaka elimi ağzıma götürüyorum ve aynada kendime baktım gerçekten çok iğrenç bir görüntü oluşturuyor fakat yine de yenemiyorum :KK43: :KK43: :KK43:

moonrose

Guru
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2007
101
0
35
bende bazen yiyorum tırnaklarımı genelde uzatırım o zaman dokunmaya kıyamam ama bir tanesi kırılsın yeter hepsini yerim sonra uzun bi zaman yemeye devam ederim taki tırnaklarımı düzgün uzatana kadar sonrasımı yine aynı:)

A

adayıldız

Ziyaretçi
baska onerılerı olanlarr....

incimxuxge

Guru
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2007
6
0
cnm, bende yiyodum eskiden...dedikleri gibi bakımlı olursa daha az yiyosun ama bi şey daha var ben öyle hallettim: takma tırnaklar varya..onlardan kullan...tırnagın üzerine yapıstırılanlardan..hem tırnaklar hiç olmadığı kadar güzel görünüo,acayip bakımlı görünüosun..hemde altta tırnakların uzuo..bua arada yemeyide unutuosun tabi..
umarım işine yarar..

yelda0101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2008
12
0
36
bende 13 senedır tırnaklarımı yıyorum acı oje felan çare olmuyo kaçıncı ojeyı bıtırdım ama sadece 2 saat faydası oluyo tek çare psikologa gitmek kıme sorduysan hangı doktora danıştımsa deıklerı doktora gıtmem farkında olmadan hemen yemeye başlıyorum çünkü n

M

mecbur

Ziyaretçi
bnd kendimi bildim bileli tırnaklarımı koparıyordum hmde öle böle değil..kısalmakla kalmıyor bide dalgalanıyodu kanıyodu acoyodu 16 yaşıma kadar bi güzel sömürdüm tırnaklarımı ama artık yemiyorum yiyemiyorum çnk sewgilimin nefretle baktığını gördün elimi her ağzıma götürdüğümde uyardı vurdu bnd çok utandım ve artık upuzun ve manikürlü düzgün tırnaklara sahibim.zaten belli bi boya geldğinde kıyamıyosunuz:KK66:

CHOSEN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2007
269
8
BENDE YERdim hep.önce oje sürdüm.tırnagıma dokunmadan üstündeki ojeyi yedim.oje bittikçe sürdüm.sonra tırnaklarım uzamaya basladı.ve bu sefer ojeler çok güzel gözüktü gözüme.böylece bıraktım bende ...