Tırnaklarım asla düzelmiyor

Selamlar canım, öncelikle bebişini sağlıkla büyüt🙏😊🧿
Hadi bakalım hayırlısı olsun, ellerine sıçramasına üzüldüm :KK43:
Ben tedaviye devam ediyorum ama benim podoloğum asla temizlik işlemi yapmıyor, ayda 1 kez sadece 80 tl karşılığında tellerim değişiyor, tellerin faydasını gördüm, en azından tırnağım daha bir geniş alana yayıla yayıla çıkmaya başladı ve tırnakta ki o bodurluk ve küçük görünüm yok olmaya başladı, ekstra olarak burada bir konu da gördüm, 2 ay önce yazılmıştı, 10 yıl sonra neler neler deneyip, mantarda. kurtulamayan bir arkadaşımız yabancı kaynaklardan edindiği bilgiye istinaden ( tüm yağlar MUTLAKA SAF olacak şekilde ) kekik yağı, çay ağacı yağı ve hindistan cevizi yağı karışımı ile kurtulmuş, son 1 haftadır karışımı bende uygulamaya başladım bakalım, sizde eşinle birlikte deneyin isterseniz canım.

Gördüm canım ama biz şu an mykored kullanıyoruz. Çok olumlu sonuç alıyoruz karıştırmak istemiyorum fazla o sebeple. Ben 4-5 ay aksattığım için böyle oldum maalesef :KK43:

Evet canım mykrode bende devam ediyorum ama sabah 1 kez mykored akşamlarıda 1 kez yağların karışımını tırnağa uyguluyorum, denemek istedim bakalım😊

X