Tiroid... Bilgileri....Paylaşım alanı

Bugün gittim sonuç için tsh ama yüksek diolar verdiği ilaç euthyrox 25mg ohapida kirip iccekmisim kızlar çok düşük değilmi değerler yüksek ken anlamadım daha dahiliyeye gitmicem yaa endokronojiden randevu alcam.bide hipertroid yazmış Reçeteye tsh 13 se nasıl oluyo hep okuduklarım tsh yüksekse hipotroldu yazıyo anlamadi heralde profesördü ama anlayan varmı kızlar kafam çok karisti

Endokronolojiden başka bir dr. a daha danış istersen ve aklında kalan soruları bir bir sor kendisine.

merhaba canım bende adet düzensizliği için gittim ve tsh 7,04 çıktı ve direk endokrinoloji uzmanına gittim bir sürü tahlil istedi ve levotorion 25 mg verdi. benim adetim her zaman düzensiz ve ilaç almadan adet göremiyorum. 3 aydır hamile kalmaya çalışıyorum ama olmuyor . sence tsh düşünce hamile kalabilir miyim çok korkuyorum hamile kalamıcam die

Tsh düştüğünde hamile kalırsın cnm hiç merak etme tsh düşük olmasıda yüksek olmasıda Bebek için engel

Endokrine nasıl gittin sıra alamıyorum uzman sevk etmesi gerekiomus ben dahiliyeye gidiyorum
canım muğla da oturuyorum ben araştırma hastanesi burdaki devlet hastenesi bir sürü doktor da var istediğini seçebiliyorsun. yaşadığın yere yakın araştırma hastanesi varsa oraya git bence çok önemli çünkü

Arastirmaya gidiyorum canim bende hasimato ve polikistikover de var adetlerim in düzeni bozuldü bebekte düşünüyorum olmuyo euthyrox 25mg günde 2 kez içiyorum ama bu ay gidicem troid baktırmaya sanada çokk geçmiş olsun

sağolasın canım bende ultrasona gidicem 10 gün sonra tam bir ay dolunca da doktora gidicem tekrar bakalım neler dicek Allah ım sağlıklı bebişler nasip etsin hepimize

Günde iki kez Nasıl içiyosun cnm anlamadım sabah 50 içiyosun yani demi

Bu arada üniversite hastanelerinde 110 tl ödeyip profesöre muayene olup takibinizi Prof yaptırabilirsiniz canlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…