Tiroid düşüklüğü

malika001

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2024
2
0
30
Merhaba hanımlar sizin bilginize ihtiyacım var . 7 aydır evliyim çocuk istiyoruz ama kan verdim birinde TSH 0.01 ilaç kullandım yine 0.01 çıktı doktor bu süreçte gebelik düşünme dedi . İlacım THYROMAZOL sizin başınıza geldi mi ? Yaşım 30 çok istiyorum gebelik . Üzüldüm ya düşük çıktı diye

Çok düşmüş gebe kalmak için 2ile 3 arasi olması lazım buarada gebe kalmaya engel degil gebe kalırsın dusuk tehlikenin olmaması için ilaci devamlı kullanman lazım heray mutlaka troidlerine baktir gebelik düşünüyorum de sa.ocaklari bakıyor kullndiginiz ilaci ilk defa duydum eutrox veya levotiron vardı o yeni çıkmış sanırım ama korkma dozunu ayarlarıyla doktr 2haftada düzene girer sabah aç karnına iç ilacını şu ile en fazla 40 dakika birsey yiyip içme kalp çarpıntısı titreme yumurta bozukluğu yapabilir tsh hormonu çok önemli birde ovülasyon testi öneririm yumurtlama günlerini yakalarsan daha iyi olur sağlıklı sonuçlarımız olsun

Teşekkür ederim . İlacı bir aydır kullanıyorum . İlacın 5 mg doktor iki ay daha kullanmamı söyledi

Neden bu ilacı seçmiş acaba doktorunuz, tiroit tedavisinde klasik kullanılan iki ilaç var aslında onlar değil de neden bu? Dahiliye ya da endokrin doktoruna gidin. İlacın dozunu ayarlayamamış olabilir doktorunuz

X