Tiroid kanseriyim ve hamileyim

Merhaba ayni konuda kafamda soru işaretleri oldugu için son durumunuzu merak ettim. Umarim bebeğinizi sağlıklı bir şekilde kucağınıza alabilmişsinizdir.

Merhaba ayni konuda kafamda soru işaretleri oldugu için son durumunuzu merak ettim. Umarim bebeğinizi sağlıklı bir şekilde kucağınıza alabilmişsinizdir.
Konu sahibi geçen yıl kucağına almış bebeğini. Ben de tiroid kanseri geçirdim, ama ameliyat sonrası hemen acilen atom vermediler. 3 ay sonra aldım atomu. Yani çok acil değil, hatta parça kalmayınca atom vermeyebiliyorlar diye biliyorum. Tiroid kanseri adı kötü ama çok şükür çok zor geçmiyor. Allah şifa versin size.

Selam kızlar bugün sevinsem mi üzülsem mi bilemedim karmaşık duygular içindeyim ve düşünmekten başım agrıdı hemen konuya geçiyorum 11 aylık evliyim geçen ay tiroid kanseri olduğumu öğrendim papiler türü ve hemen Ameliyat oldum tüm tiroidim alındı bende 5 cm ve 3,5 cm çikolta kisti var daha 20 gün öncesine kadar dr Bayram’dan sonra ameliyat edelim diyordu tüp bebeğe gönderiyordu beni o kadar çaresiz umutsuzdum ki bende patoloji sonucum çıkmadı dedim dün öğrendim hala çıkmamış (makina bozukmuş 3 haftadır) ameliyattan beri adet sancıları cekiyordum ama adet olamıyorumdum baş dönmeleri vardı ben ameliyata tiroidlere bağlıyordum bu sabah evde gebelik testi yapmak bile içimden gelmiyordu boşuna yapıyorsun israf edeceksin testi yine negatif çıkacak kendi kendime diyordum neyse yaptım kıpkırmızı iki çizgi hemen dr gittim dr hamilesin dedi kesede görünüyor sorun şu ki patoloji raporum çıkmadı daha atom tedavisi almam gerekebilir atom tedavisi gebelikte uygulanmıyor kadın Doğum dr bana hamileliği sonlandırabiliriz dedi ameliyat olduğum dr yoktu asistanı vardı oda dedi ki önceden atom tedavisi mi vardı aklım karıştı bu konu hakkında bilgisi olan Lütfen cevap versin sevinemiyorum bile
Lütfen tek doktorla kalmayın. Belki miniginiz size şifa olsun diye gelmiştir. Birkaç doktora sorun lütfen. Umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız

X