Tokat atan eş

Haklı iken ölçüsüz hareketlerle kendinizi haksız duruma düşürmüşsünüz.Eşinizin size söylemeden ili değiştirmesi çok yanlış ama karşıdakini dinleyip anlamadan çok fevri hareketler yapmışsınız.bir de o şehir de çalışacak olan eşiniz siz ev hanımısınız.Tokat atması da kabul edilemez ama karşılıklı yapmışsınız ikiniz de hatalı davranmışsınız. Ama bir daha sizin ailenizi arayıp göndermeye çalışırsa gitmeyin orası sizin de eviniz.Senin gururun kırılmış Tokat atmasıyla ve o yüzden saçma sapan triplere giriyorsun çünkü hiç pişman hissetmiyor kendini değersiz hissediyorsun.Eşin anladığım kadarıyla çok çok inatçı ve senin burnun sürtülsün istiyor kendisi de hatalı olduğu halde pişman değil.Senin yapacağın şey sessiz kalmak başka çaren yok kamerada da görünme mesaj atma arama seni merak etsin.Eşin şu anda çok rahatsa seni gerçekten özlemiyorsa eğer hep evde böyle davranıyorsan adam kafasını dinliyordur daha uzun süre gelmeyebilir ama umarım kısa sürer evine kavuşursun.İçin sıkıldıkça dua et.Bir daha da evini bırakma gurur yapma orası şeninde evin

Giderken ne gerek var bunca şeye vs dedi ama ben ailemi aradığı için onca şey olduğu için durmak istemedim oda beni otogara bırakıp biletimi aldı, bana ders vermek istiyor ama dersimi aldım ailem de sürekli niye aramadı diyip duruyor kardeşimin düğünü var ve bizim eve çok misafir gelip gidecek eve gidip büyük temizlik de yapmam lazım ne yapacam bilmiyıurm adamın zerre umurumda değilim nasıl bu hale geldik aklım almıyor çok üzgünüm son çarem ayın 15 ine kadar bekleyip sonra kendim gitmek çünkü düğün için eve gitmek zorundayım ama ona diyeceğim şey bu ev benimde evim biraz da sen git olacak çünkü hem suçlu hem telefon da bana konuşmak istemiyorum dedi hem aramıyor ben çok ama çok zor durumda kaldım

Haklı iken ölçüsüz hareketlerle kendinizi haksız duruma düşürmüşsünüz.Eşinizin size söylemeden ili değiştirmesi çok yanlış ama karşıdakini dinleyip anlamadan çok fevri hareketler yapmışsınız.bir de o şehir de çalışacak olan eşiniz siz ev hanımısınız.Tokat atması da kabul edilemez ama karşılıklı yapmışsınız ikiniz de hatalı davranmışsınız. Ama bir daha sizin ailenizi arayıp göndermeye çalışırsa gitmeyin orası sizin de eviniz.Senin gururun kırılmış Tokat atmasıyla ve o yüzden saçma sapan triplere giriyorsun çünkü hiç pişman hissetmiyor kendini değersiz hissediyorsun.Eşin anladığım kadarıyla çok çok inatçı ve senin burnun sürtülsün istiyor kendisi de hatalı olduğu halde pişman değil.Senin yapacağın şey sessiz kalmak başka çaren yok kamerada da görünme mesaj atma arama seni merak etsin.Eşin şu anda çok rahatsa seni gerçekten özlemiyorsa eğer hep evde böyle davranıyorsan adam kafasını dinliyordur daha uzun süre gelmeyebilir ama umarım kısa sürer evine kavuşursun.İçin sıkıldıkça dua et.Bir daha da evini bırakma gurur yapma orası şeninde evin
. Dualar olmasa ayakta duramazdm galiba Allah büyük

Sevgili hanımlar,
Bana doğruyu yanlışı ne yapmam nasıl davranmam konusunda yardımcı olun lütfen zira sizden başka kimsem yok desem yeridir. Allah büyük!

Eşimle şiddetli bir şekilde tartıştık, 8 yıllık evliyiz bir oğlumuz var 5 yaşında.
Eşim iyi bir babadır. Biraz sinirli olsada beni dinler aileci olsada %30 kötü ise %70 iyi bir evliliğimz vardı.
Üç dört gün önce tartıştık tartışma konusu bulunduğumuz ilden başka yere iş gereği gitmemiz gerek bir kaç seçenek vardı bana sordu tercih ettik ertesi gün tercihleri vermiş ama benim çok istedim il i çıkarıp başka il eklemis geri kalan hepsi aynı bende kızdım bağırdım neden değiştin diye
Gerekçeleri anlattı o şehir gelmiyormus çok yığılma vs varmış ben yinede sinirlendim çünkü çok istemiştim. Çünkü bende yasayacagim o şehirde.
Çok fevri davrandım bağırdım çağırdım oğlum odada idi allahtan...
Eşimde sustu sustu ben tepsiyi fırlatınca birden gözü dönmüş kalkıp bana tokat attı yere bardak fırlattı ailemin aradı ben çok korktum aileme geldim şuan hiç aramadı sormadı oğlum özledi aradı oğlu ile konuşsada benimle zerre muhatap olmuyor.
Bugün teli açtım ben açınca yüzüme kapadi benden nefret ediyormuş gibi ama görüntülü konuşma yaparken oğlum la yüzüğü hep parmağınnda profilinde halen ikimizin foto var. Nyse suratıma kapatinca bende msj attım
Hemen alyansmi çıkar madem telefonu kapattn
Onca şey yaptın hem suçlu hem güçlü olmak bumuydu tam olarak vs yazdım. Yine cevap yok.
Kızlar ne yapmam gerek benimle zerre muhatap olmuyor.
Tokat yemiş biri olarak canım acıyor evliliği bitirmem şuan mümkün değil ama alttan da almak istemiyorm kızlar aklınıza ihtiyaçm var.
İş olarak belirli bir işim yok ama hiç boş durmadım evden dikişli ürünler sattım eşime destek oldum her konuda maddi olarak.
Aileme gelince arkamda gibi durup asla arkadmda olmayan bir ailem var.
Şiddetin bahanesi olmaz gerçekten ama sizde sanki çok tepki vermişsiniz

Sevgili hanımlar,
Bana doğruyu yanlışı ne yapmam nasıl davranmam konusunda yardımcı olun lütfen zira sizden başka kimsem yok desem yeridir. Allah büyük!

Eşimle şiddetli bir şekilde tartıştık, 8 yıllık evliyiz bir oğlumuz var 5 yaşında.
Eşim iyi bir babadır. Biraz sinirli olsada beni dinler aileci olsada %30 kötü ise %70 iyi bir evliliğimz vardı.
Üç dört gün önce tartıştık tartışma konusu bulunduğumuz ilden başka yere iş gereği gitmemiz gerek bir kaç seçenek vardı bana sordu tercih ettik ertesi gün tercihleri vermiş ama benim çok istedim il i çıkarıp başka il eklemis geri kalan hepsi aynı bende kızdım bağırdım neden değiştin diye
Gerekçeleri anlattı o şehir gelmiyormus çok yığılma vs varmış ben yinede sinirlendim çünkü çok istemiştim. Çünkü bende yasayacagim o şehirde.
Eşimde sustu sustu ben tepsiyi fırlatınca birden gözü dönmüş kalkıp bana tokat attı yere bardak fırlattı ailemin aradı ben çok korktum aileme geldim şuan hiç aramadı sormadı oğlum özledi aradı oğlu ile konuşsada benimle zerre muhatap olmuyor.
Bugün teli açtım ben açınca yüzüme kapadi benden nefret ediyormuş gibi ama görüntülü konuşma yaparken oğlum la yüzüğü hep parmağınnda profilinde halen ikimizin foto var. Nyse suratıma kapatinca bende msj attım
Onca şey yaptın hem suçlu hem güçlü olmak bumuydu tam olarak vs yazdım. Yine cevap yok.
Tokat yemiş biri olarak canım acıyor evliliği bitirmem şuan mümkün değil ama alttan da almak istemiyorm kızlar aklınıza ihtiyaçm var.
İş olarak belirli bir işim yok ama hiç boş durmadım evden dikişli ürünler sattım eşime destek oldum her konuda maddi olarak.
Tepsi fırlatma ortamı germiş sende fitili ateşlemiş gibi olmuşsun orda aranızda olanlara bişey diyememde karşılıklı olarak haksızsınız bence sizde biraz fevrilik durumu var gibi

Sevgili hanımlar,

Sende fazla tepkiler vermişsin eşinde yanlışlar yapmış bence bir araya gelin bi sakince adam akıllı konuşun

Ondan sonra bir birey olduğunda ikili ilişkilerinde hep sorun yaşıyor. Malesef ben de böyle bir ailede büyüdüm. Benim için hayat kocaman bir öfke bulutundsm ibaret. Kendimi 30 yaşına kadar öfkeyle yönettim. Şimdi bir evladım var ve mümkün olduğu kadar sakin bir ortamda sevgi ve saygının olduğu bir ailede büyümesi için uğraşıyorum
Ne mutlu ki yaşadığınız olumsuzlukların farkında olup kendinizi toparlamaya çalışmışsınız.
Anne babalarının birbirine saygısız, seviyesiz, aşırı laubali tavırları yüzünden ergenlik döneminde paylama yaşayan birkaç örneğe denk geldim de duyduklarıma inanamadım, aslında sonucun böyle olacağı belliydi ama insan yine de şoka giriyor.
Anne babalarına onlardan öğrendikleri gibi adlı adınca küfür eden kız/erkek çocukları gördüm, anne kıza küfür ediyor kızı anneye küfür ediyor, anne kıza vuruyor kız anneye vuruyor, her şahit olduğumda üzülüyorum, olan o çocuklara oluyor, anne babalarına çok kızıyorum ama işte kimsenin hayatına karışamıyorsun, hayat benim evlat benim sana ne der çıkar işin içinden.

Maalesef aradım konuşmadı bundan sonra arasam yine konuşmayacak demek ki
eşin de sakinleşmeye çalışıyodur belki ılımlı yaklaştın mı nasıl konuştun yani böyle çok da büyümicek bi konu gibi geldi bana çünkü iş biraz fazla büyümüş sanki evden gitmeler falan

eşin de sakinleşmeye çalışıyodur belki ılımlı yaklaştın mı nasıl konuştun yani böyle çok da büyümicek bi konu gibi geldi bana çünkü iş biraz fazla büyümüş sanki evden gitmeler falan

Normal konuştum nasılsın dedim ne diyeceksen de kapat dedi bende ben onca şeye rağmen seni arıyorum karşılığı bumu dedim evet bu hadi kapat dedi bende bu sondu bir dha seni asla aramam diye yemin ettim dha aramadım.
Biraz önce oğlum konuşmak istemiş babam aramış oğlumla konuşmuş

Bazen kadınlar da adamları çıldırtana kadar uğraşmıyorlar mı....
Eşinizin sizden habersiz tercih listesini değiştirmesi çok yanlış kızmakta haklıyken tavırlarınızla iyice batırmışsınız.üstüne tokat yiyip evden gitmişsiniz şimdi nasıl geri dönerim diye düşünürken bi de alyansı çıkar tribi atıyorsunuz. Bence tamamen sessiz kalın artık madem ayrılmak istemiyorsunuz özür dilemesini bekleyin hiçbir şey yapmadan.

.
İş yerinde kimse anlamasın kimse diye takıyorum dedi bende dedim o zaman içinde benim adım yazmasın git başka alyans al dedim tamam alırım dedi ama almaz
Ne saçma muhabbet yapıyorsun gerçekten arkadaşım ya. Ergen misiniz yok yüzüğün içinde adım yazmasın falan. Öteki de tamam yeni alırım diyor hey Allahım ya

Burada sana arama bi dur bekle demişler ısrarla aramışsın, üstüne adama bir daha seni aramayacağıma yemin ederim demişsin ki bu asla tutamayacağın bir söz çünkü sen boşanmak istemiyosun. Ne diye istiyomuş gibi hareketlerdesin?

Ne saçma muhabbet yapıyorsun gerçekten arkadaşım ya. Ergen misiniz yok yüzüğün içinde adım yazmasın falan. Öteki de tamam yeni alırım diyor hey Allahım ya

Burada sana arama bi dur bekle demişler ısrarla aramışsın, üstüne adama bir daha seni aramayacağıma yemin ederim demişsin ki bu asla tutamayacağın bir söz çünkü sen boşanmak istemiyosun. Ne diye istiyomuş gibi hareketlerdesin?
Bence batırdım tüy dikeyim diyor . Bu fevrilikler beni çok şaşırtıyor . Bence artık çocuğunuzu ara bulucu olarak kullanın . Her akşam babasını arasın . Ben evimizi özledim gibi şeyler söylesin. Eşiniz eğer babalık damarı baskınsa kıyamaz . Ha bu dediğim çocuk istismarı mı evet. Ama sizi artık siz kurtaramazsınız .

Normal konuştum nasılsın dedim ne diyeceksen de kapat dedi bende ben onca şeye rağmen seni arıyorum karşılığı bumu dedim evet bu hadi kapat dedi bende bu sondu bir dha seni asla aramam diye yemin ettim dha aramadım.
Biraz önce oğlum konuşmak istemiş babam aramış oğlumla konuşmuş
Aa baya sert konuşmuş ama onunda biraz yanaşması lazım tüh :KK43:

Bence batırdım tüy dikeyim diyor . Bu fevrilikler beni çok şaşırtıyor . Bence artık çocuğunuzu ara bulucu olarak kullanın . Her akşam babasını arasın . Ben evimizi özledim gibi şeyler söylesin. Eşiniz eğer babalık damarı baskınsa kıyamaz . Ha bu dediğim çocuk istismarı mı evet. Ama sizi artık siz kurtaramazsınız .
Bugün demiş oğlum oda dmeiş yakında geleceğim diye ama gelse bile benle konuşmaz kendi kendine haklı ya

Bekleyecgm artık napıym aradım tinlamadi.
O muhabbet çok saçmaydı maalesef

Evet ama şiddet uygulayan da zerre pişmanlık yok
Niye olsun ki ? Pişman olması için biraz kendinizi geri çekip gururlu durmanız lazım siz dünden razısınız her şeye adam niye pişman olsun bu konuyla eşim beni aldatıyor konusu kapışır benim gözümde karşılıklı birbirinize şiddet uygulamışsınız hala derdiniz yok düğün yok gitmek zorundayım bilmem ne gerçekten hiç mi zorunuza gitmiyor hala muhatap olabiliyorsunuz

X